Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 18. 09. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Henry Wotton, britský diplomat (1659):
Velvyslanec je čestný muž, vyslaný za hranice, aby tam lhal ve prospěch vlasti.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3118x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2588x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2559x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2501x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2434x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Inzerce WSA

* Rituály a léčení s Gerardem Arrietou z Chile (13.-18.dubna- týden ceremonií)


WSA reklama - Inzerce WSA - 26. 03. 2010 (2859 přečtení)

V těchto dnech, kdy se plní proroctví, se rozhodujeme, zda zničíme či zachováme sami sebe a svou Matku Zemi. Každý z nás si vybírá, jak bude žít. Je na nás, zda se v dnešním čase rozhodneme probudit k vyššímu vědomí.


ROZHODNEME SE PRO ŽIVOT?

Slyšíte volání Matky Země? Jak se chvěje a křičí po změně? Zastavme se! Udělejme něco pro naši Matku. Snad mi dáte za pravdu, že není nic důležitějšího, co můžeme v tento čas transformace udělat, než vytvořit společné kruhy, věnovat se společně rituálům a modlitbám. Podpořme duchovní revoluci a nastupující věk Vodnáře!

Rituály a obřady nespočívají pouze v budování úcty k lidskému propojení s přírodou, ale otevírají světy, které nám pomohou najít své místo v přírodě, jakýsi základ pro vytvoření udržitelné kultury a znovunastolení rovnováhy v krajině. Prostřednictvím obnoveného spojení s duchovními silami, které během rituálu a obřadu navazujeme, posilujeme svou vnitřní dřímající moudrost a začínáme vědomě pečovat o své životní prostředí. Rituál a obřad jsou formy modlitby. Naše modlitby za svět jsou největším darem pro jeho uzdravení a znovuzrození!

Zveme vás ke společnému setkání a sdílení zkušeností jako synové Matky Země. V  týdnu ceremonií se rozpomeneme, že jsme součástí přírody (ducha „Pachamamy“) a zamyslíme se nad naším posláním a odpovědností v životě. Budeme aktivovat naši vnitřní magii a uvědomění. Naším cílem je dosáhnout hlubšího pohledu na proces samoléčení, použitím léčivé síly čtyř živlů a porozuměním zděděnému dědictví. Setkáme se při RITUÁLECH, ve kterých upevníme náš vztah s Posvátnem, za pomoci čtyř základních živlů Země-tělo, Voda-srdce, Vzduch-mysl, Oheň- Duch. Tak se staneme částí Jednoty. 

Gerardo Arrieta, který povede obřady a léčení, je členem rady posvátného ohně ITZACHILATLAN z CHILE. !Fuego sagrado de Itzachilatlan! je společnost následující Cestu srdce („Camino rojo“), duchovní cestu pradávné moudrosti čtyř ras. Gerardo je hledač vize, průvodce temazcalem, kruhy a ceremoniemi Cesty Srdce.

Během týdne Gerardovy první návštěvy České republiky se můžeme těšit na celkem čtyři obřady: posvátná dýmka, kruh bubnu, kruh posvátných zpěvů a obřad obětního daru. Dále na celodenní seminář „Puls Matky Země“ a na potní chýši. Kromě těchto společných rituálů bych ráda upozornila i na možnost individuálního léčení a terapií. Gerardo Arrieta je terapeut a instruktor Hloubkové svalové terapie (TMP ) a Neuropunktury. Mezi jeho specializace patří reiki Karuna a Usui, terapie Homa, Angeologie, Joga Vedanta, Kundalini Yoga, reflexologie, digitopunktura a kraneo-sakrální masáž. Má více než 11 let zkušeností s léčením. 

Vizí epochy Vodnáře je „kosmický člověk“. Kosmické vědomí požaduje duchovní jednotu všech národů, která se dá uskutečnit jen změnou vědomí každého jednotlivce. Je to vědomí respektující Zemi jako živoucí bytost. Naši předkové žili v jednotě s okolním světem, s přírodou, prostřednictvím rituálů uctívali Zemi a udržovali její rovnováhu. Indiáni uchovali toto prastaré vědění až do dnešních dnů. Mnozí z nás si již uvědomujeme,   že dávnou moudrost potřebujeme pro samotné přežití moderní civilizace.

Možná znáte různá proroctví týkající se roku 2012, kdy má být dokončeno zrychlení času a probuzení mysli světa. Vzhledem k tomu, že se od roku 2011 budeme vyvíjet opět dvacetkrát rychleji, je pro nás všechny nejvyšší čas naučit se, jak opět vibrovat s přírodou. Navraťme se zpět k našim kořenům.

Více informací k programu týdne ceremonií, léčení a rituálům s Gerardem Arrietou naleznete na Facebooku: skupina „SETKÁNÍ S PRADÁVNOU MOUDROSTÍ! nebo na stránkách www.zelenymlyn.cz.

Těším se na společné SETKÁNÍ.

Nicol Schlezáková, Kontakt: mexicacheca@seznam.cz, 774 216 807.


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
17. 09. 2019:

Bývalý šéf vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor: "Ta samolibost, že já to vím nejlépe a ostatní jsou minimálně hlupáci, pokud ne ruští agenti, přisluhovači Kremlu a Číny a podobně, je velmi nešťastná, a navíc často sklouzává do polohy osobní, urážlivé. Navenek to samozřejmě ovlivňuje to, jak se k sobě lidé chovají...
Já stále věřím tomu, že je správná teze, že Koněv osvobodil Prahu, protože tlak jeho vojsk donutil generála Toussainta uzavřít smlouvu s generálem Kutlvašrem a s Josefem Smrkovským, nechat zde těžké zbraně a zmizet. Jinak by tu Prahu Němci rozflákali, kdyby nebyli pod tlakem.
.."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Spisovatel, autor historických knih Václav Junek: "z vyššího hlediska české moderní historie jde opravdu jen o ten šum (kauza sochy maršála Ivana Stěpanoviče Koněva), navíc vyvolaný přibližně těmi samými elementy, které (například) pod vedením Franty Sauera ze Žižkova se vší jim vlastní hloupostí skácely Mariánský sloupu na Staroměstském náměstí v listopadu 1918 a jistě také v přibližně stejné době dosáhly likvidace pomníku jednoho z největších českých vojevůdců maršála Radeckého. To ale opravdu jen pro příklad. Stejného druhu ovšem byla pozdější praxe nacistů ve věci pomníků Ernesta Denise, plukovníka Švece, prezidenta Wilsona i mnoha dalších. A to nemluvím už vůbec o komunistech a jejich tak oblíbeném obrazoborectví..."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Andrej Babiš - bývalý premiér?
Zdeněk Zbořil: "Tentokrát v ČT překročili míru nejenom slušnosti, ale i povinností, které jsou jim uloženy ze zákona. Nějaký zdroj informací, o kterém si můžeme myslet, že není nejserióznější, někteří novináři ho označují za "Bakalapress", tak vypustí informaci, že premiér Babiš byl zbaven nařčení, že se dopouštěl trestného činu, a tu zprávu převzala ČT, Český rozhlas i ČTK a v podstatě tak způsobí stav, který může vyvolat šíření poplašné zprávy.
A tak "opisovali" redaktoři veřejnoprávních médií i dalších médií jeden od druhého, až se jeden redaktor možná spletl a mluvil o Andreji Babišovi už jako o bývalém premiérovi, a o tom už by měla jednat mediální Rada, ale nedělám si iluze, že tomu tak je nebo bude...
"

Celý článek...


03. 09. 2019:

Ivan Lehotský: "USA před měsícem vypověděli smlouvu INF s Ruskem o omezení raket středního a krátkého doletu. Prý proto, že Rusko smlouvu porušovalo. Prošly sotva dva týdny a Američané provedli test takové rakety, kterou mají s mírně jinými nastaveními už dávno rozmístěnou ve více východoevropských zemích. Že by šlo o zázračně rychlý technický vývoj? Nebo to bylo jinak a kdosi se právě nechtěně přiznal ke lži a podvodu?..."

Celý článek...


24. 08. 2019:

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová: "...jsou tu skupiny, k nimž se stát chová macešsky, a které nemají ani sílu se nějak viditelněji bránit, protože na to nemají síly nebo čas. Osobně vidím zátěž, která se klade na samosprávu, jako by jí tu samosprávu někdo chtěl zase sebrat, vnímám rodiny s dětmi, jak se těm pracujícím neulehčuje nic, zatímco se strká do dávek těm, kteří nikdy pracovat nebudou, seniory, kterým se říká, ať se zabezpečí hlavně sami, drobné živnostníky, kteří za chvíli budou rušit živnosti, protože ten tlak neustojí, máme málo lékařů, policistů..."
"...Roztrhání Ústavy je z mého pohledu neomluvitelné gesto. Podobně jako česká vlajka ve vagíně a trenýrky na Pražském hradě. Máme demokracii, rozhodujme ve volbách, a aby ty výsledky byly jiné, pokud se nám současné nelíbí, tak pro to sakra něco dělejme. V Americe by něco takového znamenalo doživotní diskvalifikaci z veřejného života. Roztrháním Ústavy roztrhal Minář i svobodu slova a jiná práva v Ústavě obsažená. Je to cíl Milionu chvilek? Jen jedna pravda?..."

Celý článek...


15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!