Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 04. 04. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Jaroslav Hašek:
Národ český dodnes ještě pro tanec se získá,
bohužel však vždycky tančí, jak mu jiný píská.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Probuďte svou vnitřní sílu
(22. 05. 2017, 2344x)
Otevřete dveře ke štěstí
(12. 04. 2017, 2309x)
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2286x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2262x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Inzerce WSA

* Rituály a léčení s Gerardem Arrietou z Chile (13.-18.dubna- týden ceremonií)


WSA reklama - Inzerce WSA - 26. 03. 2010 (2908 přečtení)

V těchto dnech, kdy se plní proroctví, se rozhodujeme, zda zničíme či zachováme sami sebe a svou Matku Zemi. Každý z nás si vybírá, jak bude žít. Je na nás, zda se v dnešním čase rozhodneme probudit k vyššímu vědomí.


ROZHODNEME SE PRO ŽIVOT?

Slyšíte volání Matky Země? Jak se chvěje a křičí po změně? Zastavme se! Udělejme něco pro naši Matku. Snad mi dáte za pravdu, že není nic důležitějšího, co můžeme v tento čas transformace udělat, než vytvořit společné kruhy, věnovat se společně rituálům a modlitbám. Podpořme duchovní revoluci a nastupující věk Vodnáře!

Rituály a obřady nespočívají pouze v budování úcty k lidskému propojení s přírodou, ale otevírají světy, které nám pomohou najít své místo v přírodě, jakýsi základ pro vytvoření udržitelné kultury a znovunastolení rovnováhy v krajině. Prostřednictvím obnoveného spojení s duchovními silami, které během rituálu a obřadu navazujeme, posilujeme svou vnitřní dřímající moudrost a začínáme vědomě pečovat o své životní prostředí. Rituál a obřad jsou formy modlitby. Naše modlitby za svět jsou největším darem pro jeho uzdravení a znovuzrození!

Zveme vás ke společnému setkání a sdílení zkušeností jako synové Matky Země. V  týdnu ceremonií se rozpomeneme, že jsme součástí přírody (ducha „Pachamamy“) a zamyslíme se nad naším posláním a odpovědností v životě. Budeme aktivovat naši vnitřní magii a uvědomění. Naším cílem je dosáhnout hlubšího pohledu na proces samoléčení, použitím léčivé síly čtyř živlů a porozuměním zděděnému dědictví. Setkáme se při RITUÁLECH, ve kterých upevníme náš vztah s Posvátnem, za pomoci čtyř základních živlů Země-tělo, Voda-srdce, Vzduch-mysl, Oheň- Duch. Tak se staneme částí Jednoty. 

Gerardo Arrieta, který povede obřady a léčení, je členem rady posvátného ohně ITZACHILATLAN z CHILE. !Fuego sagrado de Itzachilatlan! je společnost následující Cestu srdce („Camino rojo“), duchovní cestu pradávné moudrosti čtyř ras. Gerardo je hledač vize, průvodce temazcalem, kruhy a ceremoniemi Cesty Srdce.

Během týdne Gerardovy první návštěvy České republiky se můžeme těšit na celkem čtyři obřady: posvátná dýmka, kruh bubnu, kruh posvátných zpěvů a obřad obětního daru. Dále na celodenní seminář „Puls Matky Země“ a na potní chýši. Kromě těchto společných rituálů bych ráda upozornila i na možnost individuálního léčení a terapií. Gerardo Arrieta je terapeut a instruktor Hloubkové svalové terapie (TMP ) a Neuropunktury. Mezi jeho specializace patří reiki Karuna a Usui, terapie Homa, Angeologie, Joga Vedanta, Kundalini Yoga, reflexologie, digitopunktura a kraneo-sakrální masáž. Má více než 11 let zkušeností s léčením. 

Vizí epochy Vodnáře je „kosmický člověk“. Kosmické vědomí požaduje duchovní jednotu všech národů, která se dá uskutečnit jen změnou vědomí každého jednotlivce. Je to vědomí respektující Zemi jako živoucí bytost. Naši předkové žili v jednotě s okolním světem, s přírodou, prostřednictvím rituálů uctívali Zemi a udržovali její rovnováhu. Indiáni uchovali toto prastaré vědění až do dnešních dnů. Mnozí z nás si již uvědomujeme,   že dávnou moudrost potřebujeme pro samotné přežití moderní civilizace.

Možná znáte různá proroctví týkající se roku 2012, kdy má být dokončeno zrychlení času a probuzení mysli světa. Vzhledem k tomu, že se od roku 2011 budeme vyvíjet opět dvacetkrát rychleji, je pro nás všechny nejvyšší čas naučit se, jak opět vibrovat s přírodou. Navraťme se zpět k našim kořenům.

Více informací k programu týdne ceremonií, léčení a rituálům s Gerardem Arrietou naleznete na Facebooku: skupina „SETKÁNÍ S PRADÁVNOU MOUDROSTÍ! nebo na stránkách www.zelenymlyn.cz.

Těším se na společné SETKÁNÍ.

Nicol Schlezáková, Kontakt: mexicacheca@seznam.cz, 774 216 807.


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium „patří bolivijskému lidu“… západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být…"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...




WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!