Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 24. 02. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatĂ˝ roh  Náhodný citátkulatĂ˝ roh
G. Lichtenberg:
Nejlépe poznáme člověka podle vtipu, nad kterým se pohoršil.

kulatĂ˝ roh  Hlavní menukulatĂ˝ roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatĂ˝ roh  Přehled rubrikkulatĂ˝ roh

kulatĂ˝ roh  NejčtenějšíkulatĂ˝ roh
Mayský sněm promlouvá
(01. 04. 2017, 2612x)
Cesta dále
(27. 02. 2017, 2417x)
Mayský sněm
(12. 03. 2017, 2368x)
Mayská poselství
(12. 03. 2017, 2308x)

kulatĂ˝ roh  Počasí, Slunce, LunakulatĂ˝ roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatĂ˝ roh  O Jitřní zemikulatĂ˝ roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Rok 2011 z pohledu numerologie


Převzato (sebepoznani.sweb.cz) - Duchovno - 13. 01. 2011 (5470 přečtení)

Stojíme na počátku nového tisíciletí, které s sebou přináší mnoho změn. Z numerologického hlediska je toto patrné již při pohledu na letopočet, který právě píšeme. 19xx se změnila na 20xx.


Jednička, která znamená "JÁ", povýšila na dvojku - "MY". Jednička značí osobní vývoj a devítka za ní stojící je znamením ukončení jednoho vývojového cyklu a dosažení nejvyššího stupně moudrosti v rámci tohoto cyklu. Dvojka označující počátek nového tisíciletí je číslem citu, soucitu, intuice. Za dvojkou leží nula, která má svůj specifický význam, protože v sobě obsahuje energie všech ostatních čísel. Jestliže si uvědomíme, že každé z čísel od jedné do devíti je nositelem určitých aspektů osobnosti člověka, je zřejmé, že prostřednictvím této nuly se nám dostává jedinečné podpory. Do nového tisíciletí vstupujeme jako celistvé bytosti, které znají své poslání a jsou připraveny jej plnit společně s ostatními členy společnosti a pro blaho celé společnosti.

Končí se rok 2010, který jsme prožívali pod vlivem vibrací čísla 3. Energii tohoto čísla bychom mohli nazvat jako tvoření a sdílení. Tvoříme silou myšlenky a své myšlenky sdílíme s ostatními. Myšlenka je energie, která se ukládá do tzv. kolektivního vědomí. Do energetického pole, jehož kvalita předurčuje naši budoucnost. Jak budeme dnes myslet, tak budeme zítra žít. Energie, kterou vložíme do kolektivního vědomí, se k nám začne vracet a projevovat se v hmotném světě. V minulém tisíciletí jsme tvořili pod vlivem jedničky, tj. rozumu, ega, které uplatňovalo své sobecké zájmy. Sobecké v tom smyslu, že nás oddělovalo od srdce a my jsme se nechávali vést rozumem namísto toho, abychom následovali hlas srdce. V novém tisíciletí již ego ztrácí svůj vliv a přebírá jej dvojka posílená nulou na počátku letopočtu. V těchto nových podmínkách již můžeme tvořit ze srdce, pomocí energie myšlenek může vzniknout předobraz nové budoucnosti, která bývá nazývána jako Nová Země nebo jako Zlatý Věk.

S novým rokem 2011 přejdeme do vibrací čísla 4. Čtyřka je symbolem stability a zároveň pružnosti. Přináší schopnost pokládat základy novému, pro nové je však mnohdy nutné vytvořit místo tím, že nejprve zboříme staré. V novém roce začneme realizovat své sny a přání z předchozího roku. Budeme již vědět, že všechno, co tvoříme, je v souladu s přáním našich srdcí, že kráčíme po Cestě, kterou jsme si kdysi zvolili, která byla dlouhá, ale úspěšná. Začneme přinášet Nebe na Zemi, začneme tvořit Ráj na Zemi. Budeme si vědomi vlastní zodpovědnosti za toto tvoření a protože jsme součástí velkého kolektivu, převezmeme zároveň odpovědnost kolektivní. Začneme tvořit základy nové budoucnosti, ve které budou žít naše děti. Proto s nimi nezapomeňme spolupracovat a naslouchat všemu, co nám sdělují. Jsou to velmi vyspělé bytosti, které nás přichází učit a sdělit důležité poselství o potřebě žít svobodně, žít v Lásce.

Blížíme se k roku 2012, ke kterému se váže mnoho různých předpovědí. Některé jsou pozitivní, jiné spíše katastrofické. Nabízí se otázka, zda tato dávná proroctví byla správně pochopená. V některých proroctvích vidíme sílu živlů - ohně, vody, vzduchu, země - které mnohdy vyvolávají katastrofické představy. Neprojevují se však tyto živly v nás samých? Ohlédněme se za posledními dny nebo roky, kolik se toho v našich životech změnilo. Kolik se spálilo, odplavilo, kolik tzv. jistot se zbořilo. Bořilo se staré, aby udělalo místo pro nové. Nejprve musela proběhnout změna vnitřní, která se nyní začíná projevovat ve vnějším hmotném světě.

Není důležité, jaký letopočet právě píšeme. V každém okamžiku máme možnost se rozhodnout, změnit své myšlení a vydat se cestou srdce - cestou Lásky.

Převzato z sebepoznani.sweb.cz
 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatĂ˝ roh  Přihlášený čtenářkulatĂ˝ roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatĂ˝ roh  AktualitykulatĂ˝ roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium ?patří bolivijskému lidu?? západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být?"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku? oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů ? konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!