Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 23. 09. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Mark Twain:
Někdy váhám nad tím, jestli svět řídí chytráci, kteří si s námi hrají, nebo imbecilové, kteří to myslí vážně.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2774x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2720x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2718x)
Nejsme připraveni
(27. 09. 2017, 2638x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2384x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Rok 2011 z pohledu numerologie


Převzato (sebepoznani.sweb.cz) - Duchovno - 13. 01. 2011 (5604 přečtení)

Stojíme na počátku nového tisíciletí, které s sebou přináší mnoho změn. Z numerologického hlediska je toto patrné již při pohledu na letopočet, který právě píšeme. 19xx se změnila na 20xx.


Jednička, která znamená "JÁ", povýšila na dvojku - "MY". Jednička značí osobní vývoj a devítka za ní stojící je znamením ukončení jednoho vývojového cyklu a dosažení nejvyššího stupně moudrosti v rámci tohoto cyklu. Dvojka označující počátek nového tisíciletí je číslem citu, soucitu, intuice. Za dvojkou leží nula, která má svůj specifický význam, protože v sobě obsahuje energie všech ostatních čísel. Jestliže si uvědomíme, že každé z čísel od jedné do devíti je nositelem určitých aspektů osobnosti člověka, je zřejmé, že prostřednictvím této nuly se nám dostává jedinečné podpory. Do nového tisíciletí vstupujeme jako celistvé bytosti, které znají své poslání a jsou připraveny jej plnit společně s ostatními členy společnosti a pro blaho celé společnosti.

Končí se rok 2010, který jsme prožívali pod vlivem vibrací čísla 3. Energii tohoto čísla bychom mohli nazvat jako tvoření a sdílení. Tvoříme silou myšlenky a své myšlenky sdílíme s ostatními. Myšlenka je energie, která se ukládá do tzv. kolektivního vědomí. Do energetického pole, jehož kvalita předurčuje naši budoucnost. Jak budeme dnes myslet, tak budeme zítra žít. Energie, kterou vložíme do kolektivního vědomí, se k nám začne vracet a projevovat se v hmotném světě. V minulém tisíciletí jsme tvořili pod vlivem jedničky, tj. rozumu, ega, které uplatňovalo své sobecké zájmy. Sobecké v tom smyslu, že nás oddělovalo od srdce a my jsme se nechávali vést rozumem namísto toho, abychom následovali hlas srdce. V novém tisíciletí již ego ztrácí svůj vliv a přebírá jej dvojka posílená nulou na počátku letopočtu. V těchto nových podmínkách již můžeme tvořit ze srdce, pomocí energie myšlenek může vzniknout předobraz nové budoucnosti, která bývá nazývána jako Nová Země nebo jako Zlatý Věk.

S novým rokem 2011 přejdeme do vibrací čísla 4. Čtyřka je symbolem stability a zároveň pružnosti. Přináší schopnost pokládat základy novému, pro nové je však mnohdy nutné vytvořit místo tím, že nejprve zboříme staré. V novém roce začneme realizovat své sny a přání z předchozího roku. Budeme již vědět, že všechno, co tvoříme, je v souladu s přáním našich srdcí, že kráčíme po Cestě, kterou jsme si kdysi zvolili, která byla dlouhá, ale úspěšná. Začneme přinášet Nebe na Zemi, začneme tvořit Ráj na Zemi. Budeme si vědomi vlastní zodpovědnosti za toto tvoření a protože jsme součástí velkého kolektivu, převezmeme zároveň odpovědnost kolektivní. Začneme tvořit základy nové budoucnosti, ve které budou žít naše děti. Proto s nimi nezapomeňme spolupracovat a naslouchat všemu, co nám sdělují. Jsou to velmi vyspělé bytosti, které nás přichází učit a sdělit důležité poselství o potřebě žít svobodně, žít v Lásce.

Blížíme se k roku 2012, ke kterému se váže mnoho různých předpovědí. Některé jsou pozitivní, jiné spíše katastrofické. Nabízí se otázka, zda tato dávná proroctví byla správně pochopená. V některých proroctvích vidíme sílu živlů - ohně, vody, vzduchu, země - které mnohdy vyvolávají katastrofické představy. Neprojevují se však tyto živly v nás samých? Ohlédněme se za posledními dny nebo roky, kolik se toho v našich životech změnilo. Kolik se spálilo, odplavilo, kolik tzv. jistot se zbořilo. Bořilo se staré, aby udělalo místo pro nové. Nejprve musela proběhnout změna vnitřní, která se nyní začíná projevovat ve vnějším hmotném světě.

Není důležité, jaký letopočet právě píšeme. V každém okamžiku máme možnost se rozhodnout, změnit své myšlení a vydat se cestou srdce - cestou Lásky.

Převzato z sebepoznani.sweb.cz
 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...


10. 09. 2020:

„Díky sankcím zavedeným v roce 2014 je dnes Rusko mnohem méně závislé na přílivu zahraničního kapitálu, takže pandemie způsobila jeho ekonomice menší škody," vysvětlila v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Elina Ribakova, zástupkyně hlavní ekonomky z Institutu mezinárodních financí ve Washingtonu.

Celý článek...


10. 09. 2020:

Jaroslav Štefec: "Zajímalo by ale určitě nejen mě, jakou svobodu měl pan senátor (Vystrčil) na mysli. Svou svobodu kašlat na doporučení prezidenta, premiéra a ministra zahraničí a na ekonomické zájmy ČR? Svobodu vyhazovat peníze českých občanů za nesmyslné cesty, které nás navíc naprosto jistě o další peníze ještě připraví? Svobodu Tchaj-Wanu? Svobodu Číny? Nebo svobodu lidí v ČR? Netuším, a opět jsem si naprosto jist, že by to nedokázal vysvětlit ani on sám..."

Celý článek...


10. 09. 2020:

Pavel Černocký: „Proč popularita ANO a Babiše stále neklesá? Prosté... když "obyčejný" člověk poslouchá, co Babiš říká a dělá, a porovnává to s nenávistnými výlevy exotů jako Fiala, Vystrčil, Bartoš a nebo Rakušan, tak si říká: "No, on ten Babiš asi není nic moc, ale ono by mohlo být daleko hůř...", kdyby se dostali k lizu ti "liberální pseudodemokraté" ... "

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!