Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 24. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Alvin Toffler:
Jedna z definic zdravého rozumu říká, že je to schopnost rozlišit, co je reálné a co ne. Brzy budeme potřebovat novou definici.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2869x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2808x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2796x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2468x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2423x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Sandy Stevenson: Vzestup Země právě nyní


Lubomír Stejskal - Duchovno - 03. 11. 2010 (3504 přečtení)

V tomto channelingu je informace o tom, jak se během vzestupu rozdělují lidé na dvě skupiny: jedna směřuje k setrvání ve 3D a druhá míří do 5D. Tak jsem ji přeložil. Originální článek je mnohem delší.


Earth’s Ascension Update -October 2010

1. Lidé, kteří nechtějí odejít ze strachu, setrvávají na třídimenzionálních modelech ega a mysli. Nebudou proto schopni pročistit husté energie ve svých jemnohmotných tělech. To bude bránit jejich světlu stále více, aby dostatečně vzestoupilo.

Tito lidé si budou  přitahovat situace působící smrt jejich fyzickému tělu, což jim umožní, aby se znovu inkarnovali na třídimenzionální planetě. Pokud jde o to, kdy takový jedinec „zemře“, stane se to v bodě, kdy se planetární světelná frekvence zvýší na takovou úroveň, že pro tohoto člověka nebude v souladu se životem. Mnoho lidí už odešlo, další odejdou. Bude k tomu docházet jak individuálně, tak celkově.

2. Druhou skupinu tvoří lidé, kteří žijí život podle srdce; což znamená, že žijí láskyplně a pomáhají druhým, bez posuzování nebo kriticismu. Toto chování čistí husté energie jejich jemnohmotných těl a dovolují vzestupu, aby se uskutečnil. Tito lidé automaticky přijímají nový plán, který dovolí jejich fyzickému tělu, aby bylo pozvednuto na světelnou frekvenci, stejně jako jejich tělům jemněhmotným.

Když je matrice (nového plánu) vhodná pro určitého jedince, s podmínkou, že ta osoba pokračuje v posilování jejího světelného těla tím, že plyne s božím proudem, naladěna na srdeční základ, zbývající části matrice budou vstřebány tímto jedincem, jak jsou vytvořeny.

Takže, v době, kdy Země vzestupuje, tento jedinec bude mít celou matrici potřebnou k hladkém přechodu společně se Zemí do jejího nového stavu bytí v páté dimenzi.

Život v páté dimenzi bude odlišný. Všechno bude vypadat světleji a jemněji, protože tam bude mnohem světlejší frekvence. Největší změnou bude viditelná harmonie, která tam existuje a okamžitá realizace myšlenky. V páté dimenzi není čas lineární. Všechno se děje v nyní, často nazývaném věčný okamžik. Proto tam není žádná přestávka mezi myšlenkou a tvořením. Bude to trošku těžké si na to zvyknout! Lidé, kteří vstupují do milujícího proudu božího řádu a vybírají si cestu vzestupu, budou nyní dostávat životní lekce, které jim budou ukazovat rychlou realizaci jejich myšlenek. To vás bude učit odpovědnosti v myšlení, abyste ovládali tuto oblast v době vzestupu.

A dále výběrově:

...Je to skvělá zpráva: lidé, kteří si vybírají vzestup mají nyní příležitost vzestoupit, aniž by zemřeli. Je to 144,000 lidí Hvězdné setby (Starseeds) a miliony pracovníků světla, kteří přišli na Zemi pomáhat  v jejím vzestupu. Mnoho pracovníků světla stejně jako Hvězdná setba se bude vracet domů cestou závěrečné oslavy. Avšak určitý počet lightworkerů má snahu zůstat na Zemi v 5D, aby pomáhali lidem adaptovat se na nové podmínky.

Současná pozice Země: planeta postupuje ke svému cíli stát se pětidimenzionální planetou. Už je zčásti v 5D a někteří lidé už tam jsou s ní. Není známo dojde k závěrečnému přechodu, bude to volba Matky Země v souladu s Božím řádem...

více na:  http://novazeme2010.ning.com/forum/topics/sandy-stevenson-vzestup-zeme?xg_source=activity

přeložil: Jiri3  http://novazeme2010.ning.com/

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
24. 10. 2020:

MUDr. Ivan David: "Vláda se nechala dotlačit k uvolnění opatření. Ti, kteří ji k tomu tlačili, dnes tvrdí, že vláda udělala chybu. Radit, jak se to dělat má, je o dost lehčí, než to dělat. To je ověřený fakt. Vláda musí vážit mnoho aspektů současně. Více chránit obyvatele a vystavovat se nelibosti, že jsou omezeni? Nezasahovat do podnikání, než do něj zasáhne virus, nebo ho omezit a vystavovat se hněvu a žádostem o odškodnění? Atd.
Vláda se neměla nechat dotlačit k „rozvolnění“, jenže kdo by uvěřil, že to pomohlo, když by následky nenastaly?… Koho odškodnit za újmu způsobenou vládou více a koho méně, neboť nelze dát všem stejně. Pokud by újmu způsobil nebržděný koronavirus, zase by to bylo přičítáno vládě, na koronaviru si nikdo nic nevezme...
"

Celý článek...


07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...


18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!