Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 09. 04. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Bertrand Russell:
Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Probuďte svou vnitřní sílu
(22. 05. 2017, 2356x)
Otevřete dveře ke štěstí
(12. 04. 2017, 2318x)
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2296x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2271x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Sandy Stevenson: Vzestup Země právě nyní


Lubomír Stejskal - Duchovno - 03. 11. 2010 (3353 přečtení)

V tomto channelingu je informace o tom, jak se během vzestupu rozdělují lidé na dvě skupiny: jedna směřuje k setrvání ve 3D a druhá míří do 5D. Tak jsem ji přeložil. Originální článek je mnohem delší.


Earth’s Ascension Update -October 2010

1. Lidé, kteří nechtějí odejít ze strachu, setrvávají na třídimenzionálních modelech ega a mysli. Nebudou proto schopni pročistit husté energie ve svých jemnohmotných tělech. To bude bránit jejich světlu stále více, aby dostatečně vzestoupilo.

Tito lidé si budou  přitahovat situace působící smrt jejich fyzickému tělu, což jim umožní, aby se znovu inkarnovali na třídimenzionální planetě. Pokud jde o to, kdy takový jedinec „zemře“, stane se to v bodě, kdy se planetární světelná frekvence zvýší na takovou úroveň, že pro tohoto člověka nebude v souladu se životem. Mnoho lidí už odešlo, další odejdou. Bude k tomu docházet jak individuálně, tak celkově.

2. Druhou skupinu tvoří lidé, kteří žijí život podle srdce; což znamená, že žijí láskyplně a pomáhají druhým, bez posuzování nebo kriticismu. Toto chování čistí husté energie jejich jemnohmotných těl a dovolují vzestupu, aby se uskutečnil. Tito lidé automaticky přijímají nový plán, který dovolí jejich fyzickému tělu, aby bylo pozvednuto na světelnou frekvenci, stejně jako jejich tělům jemněhmotným.

Když je matrice (nového plánu) vhodná pro určitého jedince, s podmínkou, že ta osoba pokračuje v posilování jejího světelného těla tím, že plyne s božím proudem, naladěna na srdeční základ, zbývající části matrice budou vstřebány tímto jedincem, jak jsou vytvořeny.

Takže, v době, kdy Země vzestupuje, tento jedinec bude mít celou matrici potřebnou k hladkém přechodu společně se Zemí do jejího nového stavu bytí v páté dimenzi.

Život v páté dimenzi bude odlišný. Všechno bude vypadat světleji a jemněji, protože tam bude mnohem světlejší frekvence. Největší změnou bude viditelná harmonie, která tam existuje a okamžitá realizace myšlenky. V páté dimenzi není čas lineární. Všechno se děje v nyní, často nazývaném věčný okamžik. Proto tam není žádná přestávka mezi myšlenkou a tvořením. Bude to trošku těžké si na to zvyknout! Lidé, kteří vstupují do milujícího proudu božího řádu a vybírají si cestu vzestupu, budou nyní dostávat životní lekce, které jim budou ukazovat rychlou realizaci jejich myšlenek. To vás bude učit odpovědnosti v myšlení, abyste ovládali tuto oblast v době vzestupu.

A dále výběrově:

...Je to skvělá zpráva: lidé, kteří si vybírají vzestup mají nyní příležitost vzestoupit, aniž by zemřeli. Je to 144,000 lidí Hvězdné setby (Starseeds) a miliony pracovníků světla, kteří přišli na Zemi pomáhat  v jejím vzestupu. Mnoho pracovníků světla stejně jako Hvězdná setba se bude vracet domů cestou závěrečné oslavy. Avšak určitý počet lightworkerů má snahu zůstat na Zemi v 5D, aby pomáhali lidem adaptovat se na nové podmínky.

Současná pozice Země: planeta postupuje ke svému cíli stát se pětidimenzionální planetou. Už je zčásti v 5D a někteří lidé už tam jsou s ní. Není známo dojde k závěrečnému přechodu, bude to volba Matky Země v souladu s Božím řádem...

více na:  http://novazeme2010.ning.com/forum/topics/sandy-stevenson-vzestup-zeme?xg_source=activity

přeložil: Jiri3  http://novazeme2010.ning.com/

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium „patří bolivijskému lidu“… západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být…"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!