Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 12. 11. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Charles de Gaulle:
Evropu nesjednotí evropští státníci, ale Číňané.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2756x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2719x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2654x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2573x)
Mayská rada
(14. 02. 2017, 2496x)
Upozornění
(28. 11. 2016, 2430x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Sebepoznání

* Seminář Zklidnění


Pozvánka - Sebepoznání - 27. 01. 2010 (5192 přečtení)

Zveme vás na sebepoznávací víkendový seminář s Mgr. Ivanou Vidlákovou a Mgr. Petrem Kubalou do Budišova u Třebíče.


  
 
 
 
seminář
ZKLIDNĚNÍ
dárek sobě
 
 
 
 
Na toto setkání můžete přijet, protože třeba chcete:
1. změnit prostředí, odpočinout si a načerpat nové síly
2. potkat se se svým vnitřním Vesmírem a pobýt v krajině svého středu
3. více být a žít vlastní život
4. dát dárek své duši

 

Zklidnění není cílem. Zklidnění je prostředkem k zakotvení. Na tomto semináři máte možnost dotknout se svého vnitřního Vesmíru. Náš život probíhá ve výkyvech/kmitech. Je dobré, pokud se mezi kmity můžeme zastavit v našem středu a vycházet do vnějšího světa z „místa, kde je klid“.
 
Náplň:
Společně se skupinou lidí nahlédneme do svého vnitřního Vesmíru. Staneme se činností, staneme se přítomným okamžikem. Přítomný okamžik je tu a nemůže být jinde. Nachází se v „místě klidu“. Budeme mapovat prostor mezi místem klidu a našimi všednodenními výkyvy.
Využijeme Tantru doteku, meditace, hudbu, přírodu, vzájemné sdílení. Využijeme činnosti všedního dne, jako je jídlo nebo pití čaje. Využijeme volání okamžiku. Základem vnitřní cesty je vědomý prožitek. Uvnitř můžeme navázat kontakt s vnitřním dítětem, umělcem, cenzorem a dalšími bytostmi. Z vnitřního Vesmíru se podíváme i do vnějšího světa. Budeme tvořit uvnitř i venku.
„Uvnitř můžeme najít, jak můžeme dobře existovat venku. Zklidnění je dárek sobě.“
 

Termín:  12 .-14 . 2., druhý termín 19.-21. 2. 2010
(vyberte si jeden z termínů)
začátek: 18:00 večeří konec: do 16:00
Místo: Budišov u Třebíče
Penzion v Budišově,

 
Víkendem vás budou provázet:
Mgr. Ivana Vidláková
Studovala jsem psychologii, management, Hypnotickou a  nehypnotickou komunikační a strategickou psychoterapii Miltona H. Ericksona. Od roku 1999 studuji umění Mistra Edgara Samadhi Tantra - masáže a uzdravení s přizpůsobením přírodním cyklům. Absolvovala kurzy Ajurvédy Healing Touch Tantra, Woman Touch Tantra, kurz Píseň mé duše v International School for Human Voice. Pracuji se skupinami na rozvojových kurzech.
Tančím. Ráda se vznáším jako Sokol nad rozkvetlou loukou. Tvořím nádechem a výdechem. Dlouhodobě pracuji s lidmi, se skupinami. Pracuji s Tantrou doteku. Pomáhám druhým objevovat svůj vnitřní svět. Při soustředění na činnost se člověk může stát samotnou činností. Pak se stává přítomností a v ní se dostává "tady", do svého středu.
 
Mgr. Petr Kubala
Studoval jsem management životního stylu, zážitkovou pedagogiku a přírodní výchovu, komunikaci. Absolvoval kurzy Merkaby, Reiki, masáží, facilitace, Umělcovu cestu. Posledních 11 let pracuji se skupinami na rozvojových kurzech. Pomáhám lidem, aby si uměli pomoct sami.
Rád se dívám a pronikám do podstaty věcí. Rád tvořím slovem. Rád čtu a píšu mezi řádky. Vstupuji do dialogů s krajinou, lidmi, situacemi všedního dne. Vstupuji do dialogu se svým vnitřním Vesmírem, s Tvůrčí silou. Jsem zde pro lidi stejně jako pro Zemi a ostatní bytosti. Nádechu si cením stejně jako výdechu. Lidé říkají, že přináším klid.
 
Cena: 2490 Kč pro přihlášky do  31.1., 2600 Kč po 31.1.
Cena zahrnuje lektorné, přípravu programu a materiál a dále zajištění podmínek bydlení a výbornou stravu. Platbu posílejte na účet č.: 192273862/0300 vedený u ČSOB, VS:100201, do zprávy pro příjemce uveďte: „zklidnění – vaše jméno“. Prosíme o vyplnění přihlášky uvedené na webových stránkách.
 
ubytování: ve 2 lůžkových pokojích, k dispozici jsou deky, sociální zařízení na pokojích.
strava: 3x denně můžeme okusit díla z výjimečné kuchyně: strava zdravá, vegetariánská, s přihlédnutím k termice potravin.
s sebou: karimatku případně polštářek na sezení, pohodlné oblečení a obuv dovnitř i ven, dobrou náladu…
začátek programu pátek 18:00 večeří, přijíždět můžete od 15. hod. konec neděle do 16:00, odjíždět můžete kdy chcete. Všichni přihlášení obdrží informace o dopravě a další nezbytné podrobnosti.
 
Kontakty: astran@centrum.cz, nebo tel. 774 11 33 58 Petr, 724 25 18 97 Ivana, www.vnitrnicestou.webnode.cz

Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...


17. 10. 2019:

Z komentářů na Internetu: "Elán je samozřejmě skandalizován pod trapnou a průhlednou záminkou. Normální lidé si to uvědomují. Dobře také vědí, že útoky např. na Jarka Nohavicu mají úplně stejný důvod - pošpinit člověka, který se nebojí myslet a chovat jinak, než se těm hajzlíkům hodí. Mají smůlu. Mnoho lidí je dávno prohlédlo a doslova jimi pohrdají."

Celý článek: Mediálne potkany reagujú: Klip Elánu “Bulvárne krysy” ich zasiahol presne tam, kde mal


05. 10. 2019:

Ekonomka Markéta Šichtařová: "Ministerstvo práce a sociálních věcí se vytasilo s třicetistránkovou příručkou pro provozovatele takzvaných mikrojeslí. Příručka obsahuje instrukce, jak batolátkům vymýt mozek a udělat jim binec v jejich pohlaví. Nabádá k tomu, aby se během her ‚potíralo rozdělení na muže a ženy‘. Aby se klukům stejně jako holčičkám dávaly panenky a holkám zase autíčka...
Proč stejný druh lidí zbožňuje a hájí Gretu, jejíž loutkovodiči v podstatě vyzývají k diktatuře? Proč stejný typ lidí je ochoten uvažovat o tom, že se (pro začátek) ve školních jídelnách zakáže maso? Proč tihle lidé obyčejně hájí norský Barnevernet a byli by nejraději, kdyby se zavedl i u nás?...
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!