Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 18. 09. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Václav Klaus:
Náš úkol byl ne zajistit každému štěstí a bohatství, náš úkol byl změnit politický, ekonomický, sociální systém z komunismu v něco docela jiného a to se stoprocentně podařilo. Kdyby byli všichni se vším spokojeni, tak svět končí, protože by nebyla sebemenší motivace něco dělat.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3118x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2588x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2559x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2501x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2434x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Sebepoznání

* Seminář Zklidnění


Pozvánka - Sebepoznání - 27. 01. 2010 (5137 přečtení)

Zveme vás na sebepoznávací víkendový seminář s Mgr. Ivanou Vidlákovou a Mgr. Petrem Kubalou do Budišova u Třebíče.


  
 
 
 
seminář
ZKLIDNĚNÍ
dárek sobě
 
 
 
 
Na toto setkání můžete přijet, protože třeba chcete:
1. změnit prostředí, odpočinout si a načerpat nové síly
2. potkat se se svým vnitřním Vesmírem a pobýt v krajině svého středu
3. více být a žít vlastní život
4. dát dárek své duši

 

Zklidnění není cílem. Zklidnění je prostředkem k zakotvení. Na tomto semináři máte možnost dotknout se svého vnitřního Vesmíru. Náš život probíhá ve výkyvech/kmitech. Je dobré, pokud se mezi kmity můžeme zastavit v našem středu a vycházet do vnějšího světa z „místa, kde je klid“.
 
Náplň:
Společně se skupinou lidí nahlédneme do svého vnitřního Vesmíru. Staneme se činností, staneme se přítomným okamžikem. Přítomný okamžik je tu a nemůže být jinde. Nachází se v „místě klidu“. Budeme mapovat prostor mezi místem klidu a našimi všednodenními výkyvy.
Využijeme Tantru doteku, meditace, hudbu, přírodu, vzájemné sdílení. Využijeme činnosti všedního dne, jako je jídlo nebo pití čaje. Využijeme volání okamžiku. Základem vnitřní cesty je vědomý prožitek. Uvnitř můžeme navázat kontakt s vnitřním dítětem, umělcem, cenzorem a dalšími bytostmi. Z vnitřního Vesmíru se podíváme i do vnějšího světa. Budeme tvořit uvnitř i venku.
„Uvnitř můžeme najít, jak můžeme dobře existovat venku. Zklidnění je dárek sobě.“
 

Termín:  12 .-14 . 2., druhý termín 19.-21. 2. 2010
(vyberte si jeden z termínů)
začátek: 18:00 večeří konec: do 16:00
Místo: Budišov u Třebíče
Penzion v Budišově,

 
Víkendem vás budou provázet:
Mgr. Ivana Vidláková
Studovala jsem psychologii, management, Hypnotickou a  nehypnotickou komunikační a strategickou psychoterapii Miltona H. Ericksona. Od roku 1999 studuji umění Mistra Edgara Samadhi Tantra - masáže a uzdravení s přizpůsobením přírodním cyklům. Absolvovala kurzy Ajurvédy Healing Touch Tantra, Woman Touch Tantra, kurz Píseň mé duše v International School for Human Voice. Pracuji se skupinami na rozvojových kurzech.
Tančím. Ráda se vznáším jako Sokol nad rozkvetlou loukou. Tvořím nádechem a výdechem. Dlouhodobě pracuji s lidmi, se skupinami. Pracuji s Tantrou doteku. Pomáhám druhým objevovat svůj vnitřní svět. Při soustředění na činnost se člověk může stát samotnou činností. Pak se stává přítomností a v ní se dostává "tady", do svého středu.
 
Mgr. Petr Kubala
Studoval jsem management životního stylu, zážitkovou pedagogiku a přírodní výchovu, komunikaci. Absolvoval kurzy Merkaby, Reiki, masáží, facilitace, Umělcovu cestu. Posledních 11 let pracuji se skupinami na rozvojových kurzech. Pomáhám lidem, aby si uměli pomoct sami.
Rád se dívám a pronikám do podstaty věcí. Rád tvořím slovem. Rád čtu a píšu mezi řádky. Vstupuji do dialogů s krajinou, lidmi, situacemi všedního dne. Vstupuji do dialogu se svým vnitřním Vesmírem, s Tvůrčí silou. Jsem zde pro lidi stejně jako pro Zemi a ostatní bytosti. Nádechu si cením stejně jako výdechu. Lidé říkají, že přináším klid.
 
Cena: 2490 Kč pro přihlášky do  31.1., 2600 Kč po 31.1.
Cena zahrnuje lektorné, přípravu programu a materiál a dále zajištění podmínek bydlení a výbornou stravu. Platbu posílejte na účet č.: 192273862/0300 vedený u ČSOB, VS:100201, do zprávy pro příjemce uveďte: „zklidnění – vaše jméno“. Prosíme o vyplnění přihlášky uvedené na webových stránkách.
 
ubytování: ve 2 lůžkových pokojích, k dispozici jsou deky, sociální zařízení na pokojích.
strava: 3x denně můžeme okusit díla z výjimečné kuchyně: strava zdravá, vegetariánská, s přihlédnutím k termice potravin.
s sebou: karimatku případně polštářek na sezení, pohodlné oblečení a obuv dovnitř i ven, dobrou náladu…
začátek programu pátek 18:00 večeří, přijíždět můžete od 15. hod. konec neděle do 16:00, odjíždět můžete kdy chcete. Všichni přihlášení obdrží informace o dopravě a další nezbytné podrobnosti.
 
Kontakty: astran@centrum.cz, nebo tel. 774 11 33 58 Petr, 724 25 18 97 Ivana, www.vnitrnicestou.webnode.cz

Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
17. 09. 2019:

Bývalý šéf vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor: "Ta samolibost, že já to vím nejlépe a ostatní jsou minimálně hlupáci, pokud ne ruští agenti, přisluhovači Kremlu a Číny a podobně, je velmi nešťastná, a navíc často sklouzává do polohy osobní, urážlivé. Navenek to samozřejmě ovlivňuje to, jak se k sobě lidé chovají...
Já stále věřím tomu, že je správná teze, že Koněv osvobodil Prahu, protože tlak jeho vojsk donutil generála Toussainta uzavřít smlouvu s generálem Kutlvašrem a s Josefem Smrkovským, nechat zde těžké zbraně a zmizet. Jinak by tu Prahu Němci rozflákali, kdyby nebyli pod tlakem.
.."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Spisovatel, autor historických knih Václav Junek: "z vyššího hlediska české moderní historie jde opravdu jen o ten šum (kauza sochy maršála Ivana Stěpanoviče Koněva), navíc vyvolaný přibližně těmi samými elementy, které (například) pod vedením Franty Sauera ze Žižkova se vší jim vlastní hloupostí skácely Mariánský sloupu na Staroměstském náměstí v listopadu 1918 a jistě také v přibližně stejné době dosáhly likvidace pomníku jednoho z největších českých vojevůdců maršála Radeckého. To ale opravdu jen pro příklad. Stejného druhu ovšem byla pozdější praxe nacistů ve věci pomníků Ernesta Denise, plukovníka Švece, prezidenta Wilsona i mnoha dalších. A to nemluvím už vůbec o komunistech a jejich tak oblíbeném obrazoborectví..."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Andrej Babiš - bývalý premiér?
Zdeněk Zbořil: "Tentokrát v ČT překročili míru nejenom slušnosti, ale i povinností, které jsou jim uloženy ze zákona. Nějaký zdroj informací, o kterém si můžeme myslet, že není nejserióznější, někteří novináři ho označují za "Bakalapress", tak vypustí informaci, že premiér Babiš byl zbaven nařčení, že se dopouštěl trestného činu, a tu zprávu převzala ČT, Český rozhlas i ČTK a v podstatě tak způsobí stav, který může vyvolat šíření poplašné zprávy.
A tak "opisovali" redaktoři veřejnoprávních médií i dalších médií jeden od druhého, až se jeden redaktor možná spletl a mluvil o Andreji Babišovi už jako o bývalém premiérovi, a o tom už by měla jednat mediální Rada, ale nedělám si iluze, že tomu tak je nebo bude...
"

Celý článek...


03. 09. 2019:

Ivan Lehotský: "USA před měsícem vypověděli smlouvu INF s Ruskem o omezení raket středního a krátkého doletu. Prý proto, že Rusko smlouvu porušovalo. Prošly sotva dva týdny a Američané provedli test takové rakety, kterou mají s mírně jinými nastaveními už dávno rozmístěnou ve více východoevropských zemích. Že by šlo o zázračně rychlý technický vývoj? Nebo to bylo jinak a kdosi se právě nechtěně přiznal ke lži a podvodu?..."

Celý článek...


24. 08. 2019:

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová: "...jsou tu skupiny, k nimž se stát chová macešsky, a které nemají ani sílu se nějak viditelněji bránit, protože na to nemají síly nebo čas. Osobně vidím zátěž, která se klade na samosprávu, jako by jí tu samosprávu někdo chtěl zase sebrat, vnímám rodiny s dětmi, jak se těm pracujícím neulehčuje nic, zatímco se strká do dávek těm, kteří nikdy pracovat nebudou, seniory, kterým se říká, ať se zabezpečí hlavně sami, drobné živnostníky, kteří za chvíli budou rušit živnosti, protože ten tlak neustojí, máme málo lékařů, policistů..."
"...Roztrhání Ústavy je z mého pohledu neomluvitelné gesto. Podobně jako česká vlajka ve vagíně a trenýrky na Pražském hradě. Máme demokracii, rozhodujme ve volbách, a aby ty výsledky byly jiné, pokud se nám současné nelíbí, tak pro to sakra něco dělejme. V Americe by něco takového znamenalo doživotní diskvalifikaci z veřejného života. Roztrháním Ústavy roztrhal Minář i svobodu slova a jiná práva v Ústavě obsažená. Je to cíl Milionu chvilek? Jen jedna pravda?..."

Celý článek...


15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!