Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 07. 06. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Deborah Eisenbergová, americká spisovatelka:
Američané jsou jediný národ na světě, který věří své vlastní propagandě.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2431x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2402x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2375x)
Nejsme připraveni
(27. 09. 2017, 2269x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Sebepoznání

* Seminář Zklidnění


Pozvánka - Sebepoznání - 27. 01. 2010 (5373 přečtení)

Zveme vás na sebepoznávací víkendový seminář s Mgr. Ivanou Vidlákovou a Mgr. Petrem Kubalou do Budišova u Třebíče.


  
 
 
 
seminář
ZKLIDNĚNÍ
dárek sobě
 
 
 
 
Na toto setkání můžete přijet, protože třeba chcete:
1. změnit prostředí, odpočinout si a načerpat nové síly
2. potkat se se svým vnitřním Vesmírem a pobýt v krajině svého středu
3. více být a žít vlastní život
4. dát dárek své duši

 

Zklidnění není cílem. Zklidnění je prostředkem k zakotvení. Na tomto semináři máte možnost dotknout se svého vnitřního Vesmíru. Náš život probíhá ve výkyvech/kmitech. Je dobré, pokud se mezi kmity můžeme zastavit v našem středu a vycházet do vnějšího světa z „místa, kde je klid“.
 
Náplň:
Společně se skupinou lidí nahlédneme do svého vnitřního Vesmíru. Staneme se činností, staneme se přítomným okamžikem. Přítomný okamžik je tu a nemůže být jinde. Nachází se v „místě klidu“. Budeme mapovat prostor mezi místem klidu a našimi všednodenními výkyvy.
Využijeme Tantru doteku, meditace, hudbu, přírodu, vzájemné sdílení. Využijeme činnosti všedního dne, jako je jídlo nebo pití čaje. Využijeme volání okamžiku. Základem vnitřní cesty je vědomý prožitek. Uvnitř můžeme navázat kontakt s vnitřním dítětem, umělcem, cenzorem a dalšími bytostmi. Z vnitřního Vesmíru se podíváme i do vnějšího světa. Budeme tvořit uvnitř i venku.
„Uvnitř můžeme najít, jak můžeme dobře existovat venku. Zklidnění je dárek sobě.“
 

Termín:  12 .-14 . 2., druhý termín 19.-21. 2. 2010
(vyberte si jeden z termínů)
začátek: 18:00 večeří konec: do 16:00
Místo: Budišov u Třebíče
Penzion v Budišově,

 
Víkendem vás budou provázet:
Mgr. Ivana Vidláková
Studovala jsem psychologii, management, Hypnotickou a  nehypnotickou komunikační a strategickou psychoterapii Miltona H. Ericksona. Od roku 1999 studuji umění Mistra Edgara Samadhi Tantra - masáže a uzdravení s přizpůsobením přírodním cyklům. Absolvovala kurzy Ajurvédy Healing Touch Tantra, Woman Touch Tantra, kurz Píseň mé duše v International School for Human Voice. Pracuji se skupinami na rozvojových kurzech.
Tančím. Ráda se vznáším jako Sokol nad rozkvetlou loukou. Tvořím nádechem a výdechem. Dlouhodobě pracuji s lidmi, se skupinami. Pracuji s Tantrou doteku. Pomáhám druhým objevovat svůj vnitřní svět. Při soustředění na činnost se člověk může stát samotnou činností. Pak se stává přítomností a v ní se dostává "tady", do svého středu.
 
Mgr. Petr Kubala
Studoval jsem management životního stylu, zážitkovou pedagogiku a přírodní výchovu, komunikaci. Absolvoval kurzy Merkaby, Reiki, masáží, facilitace, Umělcovu cestu. Posledních 11 let pracuji se skupinami na rozvojových kurzech. Pomáhám lidem, aby si uměli pomoct sami.
Rád se dívám a pronikám do podstaty věcí. Rád tvořím slovem. Rád čtu a píšu mezi řádky. Vstupuji do dialogů s krajinou, lidmi, situacemi všedního dne. Vstupuji do dialogu se svým vnitřním Vesmírem, s Tvůrčí silou. Jsem zde pro lidi stejně jako pro Zemi a ostatní bytosti. Nádechu si cením stejně jako výdechu. Lidé říkají, že přináším klid.
 
Cena: 2490 Kč pro přihlášky do  31.1., 2600 Kč po 31.1.
Cena zahrnuje lektorné, přípravu programu a materiál a dále zajištění podmínek bydlení a výbornou stravu. Platbu posílejte na účet č.: 192273862/0300 vedený u ČSOB, VS:100201, do zprávy pro příjemce uveďte: „zklidnění – vaše jméno“. Prosíme o vyplnění přihlášky uvedené na webových stránkách.
 
ubytování: ve 2 lůžkových pokojích, k dispozici jsou deky, sociální zařízení na pokojích.
strava: 3x denně můžeme okusit díla z výjimečné kuchyně: strava zdravá, vegetariánská, s přihlédnutím k termice potravin.
s sebou: karimatku případně polštářek na sezení, pohodlné oblečení a obuv dovnitř i ven, dobrou náladu…
začátek programu pátek 18:00 večeří, přijíždět můžete od 15. hod. konec neděle do 16:00, odjíždět můžete kdy chcete. Všichni přihlášení obdrží informace o dopravě a další nezbytné podrobnosti.
 
Kontakty: astran@centrum.cz, nebo tel. 774 11 33 58 Petr, 724 25 18 97 Ivana, www.vnitrnicestou.webnode.cz

Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
05. 06. 2020:

Bývalá europoslankyně Jana Bobošíková: " Neexistuje žádný faktický ani procedurální důvod, proč by se měl Evropský parlament zabývat volbou členů Rady ČT. Existují jen důvody mocenské a ideologické. Nepřekvapuje mě, že konzervativní katolička v radě veřejnoprávní televize členské země EU není v progresivistických bruselských kruzích vítána a vzbuzuje tam obavy. Navíc, když rozumí ekonomii a její akademická činnost je ověnčena mezinárodními cenami.
Překvapuje mě ale, že europoslanci, zvolení českými občany, se snaží zpochybňovat v Bruselu rozhodnutí poslanců českého parlamentu. Neuvědomují si, že si tak vyslouží především pohrdání, a to i od těch, kteří jim nyní přikyvují. Zrada a hledání vrchnostenského biče, namísto domácí diskuse a argumentů, je projevem zbabělosti a slabosti.
"

Celý článek...


05. 06. 2020:

Poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková: "Nedávno jsme mj. ve Sněmovně rozhodovali o vydání poslankyně SPD, Karly Maříkové. Hrozily jí tři roky vězení! Za jednu jedinou napsanou větu... Africký migrant za znásilnění dostal roky pouze dva! Takové jsou u nás tresty, taková je spravedlnost..."

Celý článek....


31. 05. 2020:

Poslanec Jiří Kobza: "George Orwell musí rotovat v hrobě jako vrtule, protože kdyby byl tady mezi námi, tak by určitě křičel nahlas, říkal by: "Proboha, lidi, já jsem svůj román 1984 psal jako varování, ne jako návod!""

Celý článek...


23. 05. 2020:

Režisér Zdeněk Troška: "Byli jsme zemědělskou velmocí, naprosto soběstačnou a navíc jsme ještě spoustu úrody vyváželi. Ať to bylo v rostlinné či živočišné výrobě. Každý řekne – proč máme draze dovážet brambory, mrkev, zelí či obilí ze zahraničí, když si můžeme vypěstovat svoje? Proč brambory ze Španělska? Proč mrkev z Itálie? A za jaké ceny? Před třemi týdny jsem se nestačil divit ve volyňském COOPu ceně za žlutou papriku... 172,90 korun! A dneska květák za stovku a bakelitová rajčata za dvě stě? Myslíte, že to běžný občan na vesnici či v maloměstě koupí?"

Celý článek...


06. 05. 2020:

Profesor Milan Zelený: " Jen malá Česká republika má přes 250 registrovaných stran a hnutí; rozpolcenost, nenávist a nespolupráce jsou markantní...
Není nic naivnějšího než „Ekonomická diplomacie“ politického pózování, domluv, vydírání a rozdrcení toho, co nám všem dnes chybí nejvíce: spolupráce – ne „spoluprátse“ – na globální úrovni.
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!