Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 19. 02. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatĂ˝ roh  Náhodný citátkulatĂ˝ roh
Mark Twain:
Bůh stvořil člověka, poněvadž byl zklamán opicemi. Pak už na další experimenty rezignoval.

kulatĂ˝ roh  Hlavní menukulatĂ˝ roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatĂ˝ roh  Přehled rubrikkulatĂ˝ roh

kulatĂ˝ roh  NejčtenějšíkulatĂ˝ roh
Mayský sněm promlouvá
(01. 04. 2017, 2603x)
Cesta dále
(27. 02. 2017, 2407x)
Mayský sněm
(12. 03. 2017, 2363x)
Mayská poselství
(12. 03. 2017, 2302x)

kulatĂ˝ roh  Počasí, Slunce, LunakulatĂ˝ roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatĂ˝ roh  O Jitřní zemikulatĂ˝ roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Inzerce WSA

* SILVESTR ALL INCLUSIVE V BABYLONU


WSA reklama - Inzerce WSA - 21. 12. 2009 (3310 přečtení)

Zveme Vás na tradičně největší oslavu v roce pro celou rodinu ve čtvrtek 31. prosince 2009 od 20 hodin prostorách Centra Babylon LiberecBabylon

SILVESTR ALL INCLUSIVE V BABYLONU
 
Zveme Vás na tradičně největší oslavu v roce pro celou rodinu.
Ve čtvrtek 31. prosince 2009 od 20 hodin jsme pro Vás v prostorách Centra Babylon Liberec připravili:
  
?         neomezenou konzumaci jídla, pití a zábavy
?         bohatý program
?         slosovatelné vstupenky o ceny
 
Ptáte se, jaký program jsme si pro Vás připravili? Tak tady je malá ochutnávka:
 
?         taneční orchestry a skupiny v osmi sálech
?         street dance
?         artistická čísla
?         kankán Moulin Rouge
?         oldies diskotéka
?         dětský koutek s klaunem Ferdou do 23 hod.
?         v provozu lunapark, bowling a herny
 
Jako dárek od nás dostanete silvestrovské překvapení a šampaňské na půlnoční přípitek! Zajistíme rozvoz hostů nočními autobusy po Liberci a Jablonci nad Nisou a též možnost ubytováni v HOTELU**** BABYLON nebo levného ubytování již od 490 Kč/ osobu v místních hotelech, penzionech a ubytovnách.
 
VSTUPENKY SLOSUJEME JEŠTĚ NA MÍSTĚ!
 
Poznámka na závěr:
Předprodej vstupenek TOURIST SERVICE, tel.: 485 249 202, e-mail: touristservice@centrumbabylon.cz
Cena:
dítě do 5 let 490 Kč, dítě 6-13 let 990 Kč, mládež 14 - 17 let 1 490 Kč, ostatní 1 750 Kč
 
Babylon
 
BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF
Cestujete Vy nebo Vaši klienti často po území České republiky? Umíte si dopřát relax a pohodu? Hrajete rádi golf? Využijte komfortních služeb nové hotelové sítě BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF.
Výhodně, snadně a komfortně ve dvoulůžkových pokojích se snídaní za výhodou cenu.
Spolupráce mezi vybranými dominantními hotely a golfovými hřišti v různých koutech republiky je základní ideou projektu BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF. Garantujeme vysoký komfort ubytování a služeb. Každý z hotelů je něčím zajímavý a ojedinělý. Hotely jsou zaměřeny na lázeňství, relaxaci, zábavu, sport, historické památky, kongresovou turistiku, výstavnictví, obchodní jednání v historickém centru města, anebo třeba jen na útulné poklidné schůzky daleko od veřejnosti. Pestrost nabídky, rozmístění po různých místech republiky, a tím i relativní dostupnost dalšího partnera sítě - to vše zvyšuje atraktivnost produktu. Síť hotelů je neustále doplňována dalšími hotely a golfovými hřišti. Sledujte internetové stránky www.bhc.cz .
 
Ubytování nebo fee zaplatíte pomocí voucheru.
 
? Vouchery zakoupíte zejména v recepcích všech partnerských hotelů a golfových hřišť nebo prostřednictvím CK TOURIST SERVICE Liberec.
? Vouchery jsou vhodné jako dárky a lze je různě kombinovat.
? Prodejní cena voucherů je nižší než je nominální cena produktů.
? Ubytovací voucher Vás opravňuje k čerpání jednoho noclehu se snídaní pro 1 ? 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji hotelu uvedeném na voucheru.
? Golfový voucher Vás opravňuje ke hře na 18 jamkách na hřišti uvedeném na voucheru.
? Noclehy a tee time je třeba si rezervovat telefonicky předem.
? Voucher je přenosný a slouží jako cenina.
? Platnost voucheru je zpravidla do konce kalendářního roku, není-li na něm vyznačeno jinak. Platnost lze prodloužit.
 
HLEDÁTE INSPIRACI NA HODNOTNÝ DÁREK?
Využijte tedy právě dárkových voucherů nové celorepublikové sítě Bohemia hotel club& golf!
Můžete si vybrat z více než sedmdesáti různých typů voucherů na jednodenní ubytování pro dvě osoby nebo hru na téměř dvou desítkách golfových hřišť. Garantujeme výběr z atraktivních hotelů, wellness zařízení i velmi luxusních apartmánů. Vouchery u nás zakoupíte vždy levněji, než kdybyste si je kupovali přímo na místě. Bližší informace na e-mail.: touristservice@centrumbabylon.cz.
 
Pokud ještě nehrajete golf, chystáte se s ním Vy nebo Vaši blízcí začít, nabízíme Vám golfový kurz pro začátečníky, zakončený ?zelenou kartou? včetně členstvím v golfovém klubu. Kurzy se konají od dubna do října na golfovém hřišti Ještěd. Nabízíme několik variant ubytování i termínů výuky. Zpravidla se jedná o tři libovolné víkendy, ale je možné si domluvit kurz celotýdenní, s ubytováním i bez něj. Ceny se pohybují od 9 990 Kč do 17 990 Kč a záleží jen na Vás, pro který se rozhodnete.
 

Více informací na www.bhc.cz


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatĂ˝ roh  Přihlášený čtenářkulatĂ˝ roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatĂ˝ roh  AktualitykulatĂ˝ roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium ?patří bolivijskému lidu?? západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být?"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku? oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů ? konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!