Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 26. 09. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
William S. Lind:
Každý stát, který podporuje americká armáda, ztrácí legitimitu.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2780x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2730x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2729x)
Nejsme připraveni
(27. 09. 2017, 2647x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2388x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Inzerce WSA

* SILVESTR ALL INCLUSIVE V BABYLONU


WSA reklama - Inzerce WSA - 21. 12. 2009 (3329 přečtení)

Zveme Vás na tradičně největší oslavu v roce pro celou rodinu ve čtvrtek 31. prosince 2009 od 20 hodin prostorách Centra Babylon LiberecBabylon

SILVESTR ALL INCLUSIVE V BABYLONU
 
Zveme Vás na tradičně největší oslavu v roce pro celou rodinu.
Ve čtvrtek 31. prosince 2009 od 20 hodin jsme pro Vás v prostorách Centra Babylon Liberec připravili:
  
·         neomezenou konzumaci jídla, pití a zábavy
·         bohatý program
·         slosovatelné vstupenky o ceny
 
Ptáte se, jaký program jsme si pro Vás připravili? Tak tady je malá ochutnávka:
 
·         taneční orchestry a skupiny v osmi sálech
·         street dance
·         artistická čísla
·         kankán Moulin Rouge
·         oldies diskotéka
·         dětský koutek s klaunem Ferdou do 23 hod.
·         v provozu lunapark, bowling a herny
 
Jako dárek od nás dostanete silvestrovské překvapení a šampaňské na půlnoční přípitek! Zajistíme rozvoz hostů nočními autobusy po Liberci a Jablonci nad Nisou a též možnost ubytováni v HOTELU**** BABYLON nebo levného ubytování již od 490 Kč/ osobu v místních hotelech, penzionech a ubytovnách.
 
VSTUPENKY SLOSUJEME JEŠTĚ NA MÍSTĚ!
 
Poznámka na závěr:
Předprodej vstupenek TOURIST SERVICE, tel.: 485 249 202, e-mail: touristservice@centrumbabylon.cz
Cena:
dítě do 5 let 490 Kč, dítě 6-13 let 990 Kč, mládež 14 - 17 let 1 490 Kč, ostatní 1 750 Kč
 
Babylon
 
BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF
Cestujete Vy nebo Vaši klienti často po území České republiky? Umíte si dopřát relax a pohodu? Hrajete rádi golf? Využijte komfortních služeb nové hotelové sítě BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF.
Výhodně, snadně a komfortně ve dvoulůžkových pokojích se snídaní za výhodou cenu.
Spolupráce mezi vybranými dominantními hotely a golfovými hřišti v různých koutech republiky je základní ideou projektu BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF. Garantujeme vysoký komfort ubytování a služeb. Každý z hotelů je něčím zajímavý a ojedinělý. Hotely jsou zaměřeny na lázeňství, relaxaci, zábavu, sport, historické památky, kongresovou turistiku, výstavnictví, obchodní jednání v historickém centru města, anebo třeba jen na útulné poklidné schůzky daleko od veřejnosti. Pestrost nabídky, rozmístění po různých místech republiky, a tím i relativní dostupnost dalšího partnera sítě - to vše zvyšuje atraktivnost produktu. Síť hotelů je neustále doplňována dalšími hotely a golfovými hřišti. Sledujte internetové stránky www.bhc.cz .
 
Ubytování nebo fee zaplatíte pomocí voucheru.
 
• Vouchery zakoupíte zejména v recepcích všech partnerských hotelů a golfových hřišť nebo prostřednictvím CK TOURIST SERVICE Liberec.
• Vouchery jsou vhodné jako dárky a lze je různě kombinovat.
• Prodejní cena voucherů je nižší než je nominální cena produktů.
• Ubytovací voucher Vás opravňuje k čerpání jednoho noclehu se snídaní pro 1 – 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji hotelu uvedeném na voucheru.
• Golfový voucher Vás opravňuje ke hře na 18 jamkách na hřišti uvedeném na voucheru.
• Noclehy a tee time je třeba si rezervovat telefonicky předem.
• Voucher je přenosný a slouží jako cenina.
• Platnost voucheru je zpravidla do konce kalendářního roku, není-li na něm vyznačeno jinak. Platnost lze prodloužit.
 
HLEDÁTE INSPIRACI NA HODNOTNÝ DÁREK?
Využijte tedy právě dárkových voucherů nové celorepublikové sítě Bohemia hotel club& golf!
Můžete si vybrat z více než sedmdesáti různých typů voucherů na jednodenní ubytování pro dvě osoby nebo hru na téměř dvou desítkách golfových hřišť. Garantujeme výběr z atraktivních hotelů, wellness zařízení i velmi luxusních apartmánů. Vouchery u nás zakoupíte vždy levněji, než kdybyste si je kupovali přímo na místě. Bližší informace na e-mail.: touristservice@centrumbabylon.cz.
 
Pokud ještě nehrajete golf, chystáte se s ním Vy nebo Vaši blízcí začít, nabízíme Vám golfový kurz pro začátečníky, zakončený „zelenou kartou“ včetně členstvím v golfovém klubu. Kurzy se konají od dubna do října na golfovém hřišti Ještěd. Nabízíme několik variant ubytování i termínů výuky. Zpravidla se jedná o tři libovolné víkendy, ale je možné si domluvit kurz celotýdenní, s ubytováním i bez něj. Ceny se pohybují od 9 990 Kč do 17 990 Kč a záleží jen na Vás, pro který se rozhodnete.
 

Více informací na www.bhc.cz


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...


10. 09. 2020:

„Díky sankcím zavedeným v roce 2014 je dnes Rusko mnohem méně závislé na přílivu zahraničního kapitálu, takže pandemie způsobila jeho ekonomice menší škody," vysvětlila v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Elina Ribakova, zástupkyně hlavní ekonomky z Institutu mezinárodních financí ve Washingtonu.

Celý článek...


10. 09. 2020:

Jaroslav Štefec: "Zajímalo by ale určitě nejen mě, jakou svobodu měl pan senátor (Vystrčil) na mysli. Svou svobodu kašlat na doporučení prezidenta, premiéra a ministra zahraničí a na ekonomické zájmy ČR? Svobodu vyhazovat peníze českých občanů za nesmyslné cesty, které nás navíc naprosto jistě o další peníze ještě připraví? Svobodu Tchaj-Wanu? Svobodu Číny? Nebo svobodu lidí v ČR? Netuším, a opět jsem si naprosto jist, že by to nedokázal vysvětlit ani on sám..."

Celý článek...


10. 09. 2020:

Pavel Černocký: „Proč popularita ANO a Babiše stále neklesá? Prosté... když "obyčejný" člověk poslouchá, co Babiš říká a dělá, a porovnává to s nenávistnými výlevy exotů jako Fiala, Vystrčil, Bartoš a nebo Rakušan, tak si říká: "No, on ten Babiš asi není nic moc, ale ono by mohlo být daleko hůř...", kdyby se dostali k lizu ti "liberální pseudodemokraté" ... "

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!