Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 20. 09. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
G.B.Shaw:
Jaká demokracie? V dnešní době se hlasy poslanců dají prostě koupit.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3124x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2593x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2565x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2508x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2441x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Inzerce WSA

* SILVESTR ALL INCLUSIVE V BABYLONU


WSA reklama - Inzerce WSA - 21. 12. 2009 (3280 přečtení)

Zveme Vás na tradičně největší oslavu v roce pro celou rodinu ve čtvrtek 31. prosince 2009 od 20 hodin prostorách Centra Babylon LiberecBabylon

SILVESTR ALL INCLUSIVE V BABYLONU
 
Zveme Vás na tradičně největší oslavu v roce pro celou rodinu.
Ve čtvrtek 31. prosince 2009 od 20 hodin jsme pro Vás v prostorách Centra Babylon Liberec připravili:
  
·         neomezenou konzumaci jídla, pití a zábavy
·         bohatý program
·         slosovatelné vstupenky o ceny
 
Ptáte se, jaký program jsme si pro Vás připravili? Tak tady je malá ochutnávka:
 
·         taneční orchestry a skupiny v osmi sálech
·         street dance
·         artistická čísla
·         kankán Moulin Rouge
·         oldies diskotéka
·         dětský koutek s klaunem Ferdou do 23 hod.
·         v provozu lunapark, bowling a herny
 
Jako dárek od nás dostanete silvestrovské překvapení a šampaňské na půlnoční přípitek! Zajistíme rozvoz hostů nočními autobusy po Liberci a Jablonci nad Nisou a též možnost ubytováni v HOTELU**** BABYLON nebo levného ubytování již od 490 Kč/ osobu v místních hotelech, penzionech a ubytovnách.
 
VSTUPENKY SLOSUJEME JEŠTĚ NA MÍSTĚ!
 
Poznámka na závěr:
Předprodej vstupenek TOURIST SERVICE, tel.: 485 249 202, e-mail: touristservice@centrumbabylon.cz
Cena:
dítě do 5 let 490 Kč, dítě 6-13 let 990 Kč, mládež 14 - 17 let 1 490 Kč, ostatní 1 750 Kč
 
Babylon
 
BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF
Cestujete Vy nebo Vaši klienti často po území České republiky? Umíte si dopřát relax a pohodu? Hrajete rádi golf? Využijte komfortních služeb nové hotelové sítě BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF.
Výhodně, snadně a komfortně ve dvoulůžkových pokojích se snídaní za výhodou cenu.
Spolupráce mezi vybranými dominantními hotely a golfovými hřišti v různých koutech republiky je základní ideou projektu BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF. Garantujeme vysoký komfort ubytování a služeb. Každý z hotelů je něčím zajímavý a ojedinělý. Hotely jsou zaměřeny na lázeňství, relaxaci, zábavu, sport, historické památky, kongresovou turistiku, výstavnictví, obchodní jednání v historickém centru města, anebo třeba jen na útulné poklidné schůzky daleko od veřejnosti. Pestrost nabídky, rozmístění po různých místech republiky, a tím i relativní dostupnost dalšího partnera sítě - to vše zvyšuje atraktivnost produktu. Síť hotelů je neustále doplňována dalšími hotely a golfovými hřišti. Sledujte internetové stránky www.bhc.cz .
 
Ubytování nebo fee zaplatíte pomocí voucheru.
 
• Vouchery zakoupíte zejména v recepcích všech partnerských hotelů a golfových hřišť nebo prostřednictvím CK TOURIST SERVICE Liberec.
• Vouchery jsou vhodné jako dárky a lze je různě kombinovat.
• Prodejní cena voucherů je nižší než je nominální cena produktů.
• Ubytovací voucher Vás opravňuje k čerpání jednoho noclehu se snídaní pro 1 – 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji hotelu uvedeném na voucheru.
• Golfový voucher Vás opravňuje ke hře na 18 jamkách na hřišti uvedeném na voucheru.
• Noclehy a tee time je třeba si rezervovat telefonicky předem.
• Voucher je přenosný a slouží jako cenina.
• Platnost voucheru je zpravidla do konce kalendářního roku, není-li na něm vyznačeno jinak. Platnost lze prodloužit.
 
HLEDÁTE INSPIRACI NA HODNOTNÝ DÁREK?
Využijte tedy právě dárkových voucherů nové celorepublikové sítě Bohemia hotel club& golf!
Můžete si vybrat z více než sedmdesáti různých typů voucherů na jednodenní ubytování pro dvě osoby nebo hru na téměř dvou desítkách golfových hřišť. Garantujeme výběr z atraktivních hotelů, wellness zařízení i velmi luxusních apartmánů. Vouchery u nás zakoupíte vždy levněji, než kdybyste si je kupovali přímo na místě. Bližší informace na e-mail.: touristservice@centrumbabylon.cz.
 
Pokud ještě nehrajete golf, chystáte se s ním Vy nebo Vaši blízcí začít, nabízíme Vám golfový kurz pro začátečníky, zakončený „zelenou kartou“ včetně členstvím v golfovém klubu. Kurzy se konají od dubna do října na golfovém hřišti Ještěd. Nabízíme několik variant ubytování i termínů výuky. Zpravidla se jedná o tři libovolné víkendy, ale je možné si domluvit kurz celotýdenní, s ubytováním i bez něj. Ceny se pohybují od 9 990 Kč do 17 990 Kč a záleží jen na Vás, pro který se rozhodnete.
 

Více informací na www.bhc.cz


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
17. 09. 2019:

Bývalý šéf vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor: "Ta samolibost, že já to vím nejlépe a ostatní jsou minimálně hlupáci, pokud ne ruští agenti, přisluhovači Kremlu a Číny a podobně, je velmi nešťastná, a navíc často sklouzává do polohy osobní, urážlivé. Navenek to samozřejmě ovlivňuje to, jak se k sobě lidé chovají...
Já stále věřím tomu, že je správná teze, že Koněv osvobodil Prahu, protože tlak jeho vojsk donutil generála Toussainta uzavřít smlouvu s generálem Kutlvašrem a s Josefem Smrkovským, nechat zde těžké zbraně a zmizet. Jinak by tu Prahu Němci rozflákali, kdyby nebyli pod tlakem.
.."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Spisovatel, autor historických knih Václav Junek: "z vyššího hlediska české moderní historie jde opravdu jen o ten šum (kauza sochy maršála Ivana Stěpanoviče Koněva), navíc vyvolaný přibližně těmi samými elementy, které (například) pod vedením Franty Sauera ze Žižkova se vší jim vlastní hloupostí skácely Mariánský sloupu na Staroměstském náměstí v listopadu 1918 a jistě také v přibližně stejné době dosáhly likvidace pomníku jednoho z největších českých vojevůdců maršála Radeckého. To ale opravdu jen pro příklad. Stejného druhu ovšem byla pozdější praxe nacistů ve věci pomníků Ernesta Denise, plukovníka Švece, prezidenta Wilsona i mnoha dalších. A to nemluvím už vůbec o komunistech a jejich tak oblíbeném obrazoborectví..."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Andrej Babiš - bývalý premiér?
Zdeněk Zbořil: "Tentokrát v ČT překročili míru nejenom slušnosti, ale i povinností, které jsou jim uloženy ze zákona. Nějaký zdroj informací, o kterém si můžeme myslet, že není nejserióznější, někteří novináři ho označují za "Bakalapress", tak vypustí informaci, že premiér Babiš byl zbaven nařčení, že se dopouštěl trestného činu, a tu zprávu převzala ČT, Český rozhlas i ČTK a v podstatě tak způsobí stav, který může vyvolat šíření poplašné zprávy.
A tak "opisovali" redaktoři veřejnoprávních médií i dalších médií jeden od druhého, až se jeden redaktor možná spletl a mluvil o Andreji Babišovi už jako o bývalém premiérovi, a o tom už by měla jednat mediální Rada, ale nedělám si iluze, že tomu tak je nebo bude...
"

Celý článek...


03. 09. 2019:

Ivan Lehotský: "USA před měsícem vypověděli smlouvu INF s Ruskem o omezení raket středního a krátkého doletu. Prý proto, že Rusko smlouvu porušovalo. Prošly sotva dva týdny a Američané provedli test takové rakety, kterou mají s mírně jinými nastaveními už dávno rozmístěnou ve více východoevropských zemích. Že by šlo o zázračně rychlý technický vývoj? Nebo to bylo jinak a kdosi se právě nechtěně přiznal ke lži a podvodu?..."

Celý článek...


24. 08. 2019:

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová: "...jsou tu skupiny, k nimž se stát chová macešsky, a které nemají ani sílu se nějak viditelněji bránit, protože na to nemají síly nebo čas. Osobně vidím zátěž, která se klade na samosprávu, jako by jí tu samosprávu někdo chtěl zase sebrat, vnímám rodiny s dětmi, jak se těm pracujícím neulehčuje nic, zatímco se strká do dávek těm, kteří nikdy pracovat nebudou, seniory, kterým se říká, ať se zabezpečí hlavně sami, drobné živnostníky, kteří za chvíli budou rušit živnosti, protože ten tlak neustojí, máme málo lékařů, policistů..."
"...Roztrhání Ústavy je z mého pohledu neomluvitelné gesto. Podobně jako česká vlajka ve vagíně a trenýrky na Pražském hradě. Máme demokracii, rozhodujme ve volbách, a aby ty výsledky byly jiné, pokud se nám současné nelíbí, tak pro to sakra něco dělejme. V Americe by něco takového znamenalo doživotní diskvalifikaci z veřejného života. Roztrháním Ústavy roztrhal Minář i svobodu slova a jiná práva v Ústavě obsažená. Je to cíl Milionu chvilek? Jen jedna pravda?..."

Celý článek...


15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!