Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 21. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Karel Kryl:
1. Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou:
ti, kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou,
ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce,
a z těch, kdo pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce.

2. Demokracie prospívá bez nás a pragmaticky,
brbláme spolu u píva, jak brblali jsme vždycky,
farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky,
my nakrmíme forbesa za dvě či za tři pětky.

3. Demokracie zavládla, zpívá nám Gott i Walda,
zbaštíme sóju bez sádla u strejdy McDonalda,
král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem,
pod střechou jedné partaje se u koryta sejdem.

4. Demokracie panuje od Aše po Humenné,
samet i něha v pánu je a zuby vylomené,
dali nám nové postroje a, ač nás chomout pálí,
zaujímáme postoje, místo abychom stáli.

5. Demokracie dozrává do žaludečních vředů,
bez poctivosti, bez práva a hlavně bez ohledů,
a je to mýlka soukromá, snad z optického klamu,
že místo srdce břicho má a místo duše tlamu.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2860x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2800x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2788x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2458x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2413x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Smrtí k novému životu... znovuzrození – 9.7. 2009


Převzato (www.emergingearthangels.com) - Duchovno - 13. 07. 2009 (3376 přečtení)

KŘÍDLA - nové "Právě dopadající energie"

Vítejte!
 
Minulý týden byl můj otec diagnostikovaný s akutní leukemií. Teď má skoro 82 let, ale při oslavě svých 80-tých narozenin skočil padákem z letadla, protože, jak řekl, "Mám jen 80, ještě nejsem mrtvý!". V minulých dvou letech se však stal, stejně jako mnozí z nás, stále více unavený ze života, jaký se nám doposud nabízí.


Ihned po diagnóze začal pětidenní chemoterapii. Nedělal by to, ale pocítil velmi silnou touhu po životě. Když poprvé zakoušel nenadálý nápor vážných symptomů, zkontrolovala jsem jeho duchovní plán a pověděla jsem mu, že se právě přípravuje k novému probuzení. K něčemu, co mu dovolí znovu zhodnotit jeho život a dovolí mu uvidět, co v něm opravdu vadí a překáží. Ale nikdy bych nevěřila, že jeho probuzení by mohlo jít z takové hloubky a vzdálenosti nazpět. Prolévala jsem slzy, když jsem sledovala jeho cestu, pocity bezradnosti při zkouškách. Ale viděla jsem, že vše bylo po celou dobu v božském a dokonalém záměru.

 

Sdílím tento příběh s vámi, protože podobně je to i s naší cestou k našemu novému domovu. Mnoho z nás, by nikdy nevěřilo že by mohla být tak daleká. Spíše jsme se zajímali, proč jsme museli zdánlivě tolik trpět… proč jsme museli být úplně svlečeni, než jsme mohli začít…nebo dokonce proč se věci zdály již navždy horší než předtím a nebyla naděje na zlepšení. A proč jsme se museli cítit doslova „mrtví“ uvnitř. 

 

Právě tak jako můj otec, připravujeme se začít žít ještě jednou. Avšak tentokrát jsme prolévali slzy tak moc, že nás naše životní síla skoro opustila také. Ale právě tak jako můj otec, budeme znovuzrozeni a když pak otevřeme naše oči... zkusme to co nejpomaleji... a začneme vidět nové světlo... uvidíme nové světlo z našich nových očí... očí, které uvidí všechno to dobré, všechnu tu lásku a všechny ty opravdové, skutečné věci. 

 

Stejně jako u 3D procesů, které překonáváme, mnohokrát přijedeme na místo, na které máme milé vzpomínky z doby, kdy jsme tam žili. Můžeme si pamatovat určitou dobu nebo někoho. Místo, kde jsme měli dobrou a šťastnou zkušenost nebo dokonce čas, kdy bylo všechno báječné, šťastné a jednoduché. Nyní, když je všechno uvnitř v nás v pohybu, jsme připraveni pro zaslíbenou zemi, která je jedinečná a pro každého z nás.

 

V tomto smyslu jsme možná v sobě poslední dobou pocítili touhu vrátit se do příhodnější doby, na lepší místo nebo jsme měli přání se opět shledat s dlouho ztraceným duchovním přítelem. Vyprošujme si naše prosté radosti z minulosti a očekávejme je – i toto je část procesu přechodu. Chceme se vrátit ke světským zkušenostem, které byly dříve tak opravdové a milé.  

 
My budeme. 
 
A toto se již děje právě teď. 
 

Přichází nové energie do našich zážitků v minulosti. A právě teď můžeme v sobě objevit ty nejlepší energie z minulosti. Vrátily se k nám ještě jednou, jsou to dárky, které je vhodné přijmout a ony nás ubezpečí, že tu jsou nyní již navždy. Jsme znovuzrození do nové reality, vracíme se domů - do země, kde radost přetéká a utrpení přestává existovat... kde láska je všudypřítomná a všechny naše potřeby se setkávají... kde se naše srdce mohou otevřít a kde se můžeme obejmout navzájem. 

 

Také zázračná uzdravení jsou teď častá. Energie uvnitř nás se potřebují usadit nebo přinejmenším být vyneseny na vyšší úroveň. Dostali jsme láskyplnou možnost měnit se a růst, zkoumat sami sebe a dovolit nepotřebným energiím bydlet v jiné dimenzi... Tyto energie nemohou existovat v nebesích, které my budeme brzy obývat. Obklopí nás neuvěřitelná ohleduplnost a podpora. A andělé budou všude. 

 

Sluneční erupce se vrátily ještě jednou po dvouleté nepřítomnosti i se zatměním. V časech minulých sluneční protuberance bombardovaly Zemi pravidelně, vytvářely mnoho pohybu pro náš vzestup. Avšak v uplynulých dvou letech ustávaly, protože nyní ztělesňujeme mnohem víc světla uvnitř nás samotných a již déle nepotřebujeme tolik vnějších podnětů. Museli jsme se naučit držet světlo sami v sobě. Museli jsme dosáhnout hloubek uvnitř nás samotných a stát se anděly, kterými jsme původně také měli být. 

 

Sluneční protuberance jsou zde právě i teď, protože vskutku doslova promujeme. Světlo nyní bude přicházet zevnitř, než jinou cestou než dřív. Opravdu to již není o slunečních erupcích, jestli budou nebo ne. Doufejme, že brzy mnozí z nás procítí, že vnější již nevytváří stav uvnitř. Na počátku vzestupu bylo tvoření zvenku mnohem víc časté, ale ne již právě teď. Nemusíme čekat na úlevu, nebo na pomoc shora, nebo na cokoliv, protože jsme se nyní vyvinuli k bodu, kdy jsme „výše".  

 

Vyzvali jsme sluneční protuberance ještě jednou, protože nyní byl čas. Naše nové nebe na Zemi bylo připravené na narození a toto nové světlo mu bude asistovat. Zázraky přicházejí. 

 

Zažíváte-li tmu nebo nepříjemné energie, které vás nerespektují nebo neocení, jednoduše to znamená, že již k nim dále nepatříte. Jsme nasměrovaní jinam. Je čas odjet. 

 

Znovu a stále přicházejí nové a krásné energie, téměř jedna za druhou. Pomalu vstupují do naší nové reality, procházejí dimenzemi, spojují nás s všeobjímající něžnou láskou a dokonalostí, jakou bychom jinak nikdy nepoznali. Stavíme právě teď nové nebe. Postavíme je společně. Dovolme se mu otevřít, odevzdat se mu a budeme cítit dokonalé štěstí, vděčnost a úctu, která nám vezme dech... se slzami v očích... 

 
 

Přeji vám mnoho lásky, síly a vděčnosti.

 
Karen 
 
 
(kráceno)
 
translation 2009 by Sanny
 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 4 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...


18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...


10. 09. 2020:

„Díky sankcím zavedeným v roce 2014 je dnes Rusko mnohem méně závislé na přílivu zahraničního kapitálu, takže pandemie způsobila jeho ekonomice menší škody," vysvětlila v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Elina Ribakova, zástupkyně hlavní ekonomky z Institutu mezinárodních financí ve Washingtonu.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!