Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 31. 03. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
G. Lichtenberg:
Nejlépe poznáme člověka podle vtipu, nad kterým se pohoršil.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Mayský sněm promlouvá
(01. 04. 2017, 2676x)
Probuďte svou vnitřní sílu
(22. 05. 2017, 2335x)
Otevřete dveře ke štěstí
(12. 04. 2017, 2300x)
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2275x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Splynutí s osobním elementálem


Jiřina Miltech - Duchovno - 27. 01. 2010 (2569 přečtení)

Vědomá společná práce začíná
Schyluje se k velké události v mém životě. Chystá se slavnost, kdy se vědomě spojím se svým osobním skřítkem – elementálem. Nacvičujeme „tam nahoře“ – v místech, kde se ocitáme, když naše tělo spí a naše duše spolu s naším vědomým vědomím pracuje, aby předpřipravila události věcí příštích v našem pozemském životě.


Vše probíhá ve stejné atmosféře jako vždy. Je spousta legrace. Všichni se nesmírně bavíme hrou na život na zemi. Přitom, jen tak mimochodem, se připravujeme na různé alternativy, které mohou nastat. Ve všem našem konání cítím i přítomnost našich Starších, kteří, ač se zpravidla nezapojují do „nácviku – her“, se také nesmírně baví.

Zatím se nám všem – při iniciaci spojení se se svým skřítkem, jak jim říkáme, zpravidla stávalo, že na poslední chvíli se na naše místo vtlačili naši oponenti v lásce a dobru. Zde je vidím jakoby zastřené šedivým závojem. Všechno probíhá podle rituálu iniciace – nácvik samotného rituálu, následná prezentace opět nalezených a spojených bytostí a následná oslava, kterou také mohutně při každé příležitosti nacvičujeme.

Přichází den, kdy se má vše uskutečnit. Prostředek, který nás má dopravit na místo konání, je multiúčelový. Přizpůsobí se jakémukoliv prostředí – vzduchu, souši, vodě i mezihvězdnému prostoru. Je to energie, která mění tvar a vlastnosti podle prostředí, ve kterém pracuje. Plně inteligentní samostatná vysoce vyvinutá myšlenková forma dopravního prostředku.

Blížíme se k cíli. Už dávno bychom měli jet po pevné zemi, ale v místech, kde je jindy naprosto sucho, je nyní voda. Aby to bylo zajímavější a obtížnější, je jí tak na 5 centimetrů. Takže jen po ní kloužeme, jako vznášedlo. Už víme, že máme naslouchat a následovat pocity svých nejmenších – dětí, téměř batolat. Jedno sestoupilo do vody a pohybuje se dále po svých. Brouzdáme se vodou až na místo. Voda za námi, jakoby stoupala.

Vstupujeme do komplexu budov. Něco jako obrovský komplex vzdělávání a zábavy. Vystupujeme po širokém schodišti. Už jsme v předsálí. Množstvím lidí a bytostí se k nám prodírá můj skřítek. Má slavnostní oblečení skřítků, špičatou čepici v ruce a je rozezlen. Nechci druhým kazit zábavu případnou špatnou zprávou a jdu mu naproti. Zpovzdálí mě sleduje mně velmi podobná postava, stejně oblečená, překrytá šedou barvou. Můj milovaný elementálek se na ní obrací – docela vztekle – se slovy: Tak se ti to podařilo. Zase ti to vyšlo. Nejraději by si vzteky rozdupal čepičku.

Je mi ho upřímně líto. Stejně jako já se na tento okamžik připravoval a těšil.

Cítím na sobě něčí zrak. Pociťuji příval velmi příjemné hřejivé energie. Dívám se kolem sebe a hledám zdroj. Vidím ho. Je oblečen podobně jako můj rozezlený skřítek. Jen vyzařování je jiné. Běžný elementálek, se kterými jsme pracovali doteď, měl stejně růžové tvářičky jako my a stejně tak působil – zářil. Tento elementál má nádhernou zářivě modrozelenou barvu. Modrá převažuje – jakoby azurová přecházela v modrou. Působí dojmem života – pohybuje se – kmitá – vibruje. Je na ní vidět, že se každým okamžikem mění – vyvíjí. Zprvu mi tato bytost připadá starší, ale při hlubším pohledu se jeví jako moudřejší, zralejší.

S úsměvem se ke mně blíží. Vím, že ke mně patří. Ptám se sama sebe: Kdo to jenom je? Vypadá jako elementálek, ale není to ten samý, je změněný, vyzařuje – působí – jinak.

Tak jsem poznala a uvědomila si svého nového elementála z vyšších rovin existence – elohima.

Tak jako my, i elementálové se vyvíjejí. Stoupají na žebříčku duchovní hierarchie. Stoupají jim vibrace a tím i oprávnění pracovat se stále vyššími a mnohostranněji použitelnými energiemi. Fakt toho umí hodně, protože když jsem si tohle uvědomila, začal jiskřit. Vtipálek jeden. A podle toho jsem ho poznala. Reagoval na mé myšlenky přesně tak, jak jsem očekávala, že bude. Radostně, zářivě, jiskrně a s humorem. S obrovským nadhledem. Ví. Elohimové i elementálové vědí. My – lidé – musíme postupně dospět. Oni vědí kudy, kam a jak. Oni znají způsob dosažení a cíl cesty. My ho svobodným rozhodnutím – volbou dosahujeme.

A co se stalo s mým dosavadním spolupracovníkem a přítelem z elementální říše? Tak jako já i on, máme mnoho alternativních Já. Prostě se připojil k mému Já, které mi doslova šlapalo na paty – pronásledovalo mně – na každém mém kroku, učilo se ode mě a velmi se snažilo mně překonat a přeskočit v duchovním vzestupu. Přetáhnout mi mou pomoc z elementální říše a to způsobem tak, že ukrást, uzmout. Velmi jsem mu to usnadnila, když se mi podařilo navázat kontakt se svým elohimem. Teď si budou užívat života spolu. Vím to, i když jemu se to tak nejeví. Nic v přírodě se neopakuje naprosto totožně. Skutečně: Dvakrát do stejné vody nevstoupíš. Naše alternativní Já nejsou úplně totožná s Námi tady a teď. Prožívala podobné zkušenosti jako my, ale ne stejně a nevnímala – nezpracovávala je stejně. Elementálek to ví, ale stejně se mu bude po mně stýskat a mně po něm také.

Vím, že se ke mně a k mému Elohimovi, dříve nebo později oba přidají – splynou s námi. Nesmírně se na tento okamžik těším, protože už to bude velmi brzo. Ještě si prostě potřebuji v alternativní realitě něco vyzkoušet. Pak, při další meditaci na akturiánský koridor, s námi oba splynou a naše společná moudrost nás posune k další úrovni vzestupu.

Ještě na závěr chci připomenout: pokud se nám cokoliv, co prožíváme ve „spánku“ podaří zapamatovat, je to proto, že je to pro naši další cestu velmi důležité. Všechna zasvěcení z této „snové“ úrovně jsou platná i pro úroveň bdění. Proto se již velmi těším, jak se projeví v mé skutečnosti tady a teď. Tyto dvě úrovně jsem se naučila chápat jako naprosto rovnocenné. A pokud výše uvedené „postihlo“ mně, jistě již postihlo nebo velice brzo dostihne i všechny ostatní na cestě vzestupu.

Jak už jsem mnohokrát říkala: čeká nás úžasná jízda. A, vážení, už dávno začala.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium „patří bolivijskému lidu“… západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být…"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!