Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 18. 09. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Charles de Gaulle:
Evropu nesjednotí evropští státníci, ale Číňané.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3118x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2588x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2559x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2501x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2434x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Splynutí s osobním elementálem


Jiřina Miltech - Duchovno - 27. 01. 2010 (2432 přečtení)

Vědomá společná práce začíná
Schyluje se k velké události v mém životě. Chystá se slavnost, kdy se vědomě spojím se svým osobním skřítkem – elementálem. Nacvičujeme „tam nahoře“ – v místech, kde se ocitáme, když naše tělo spí a naše duše spolu s naším vědomým vědomím pracuje, aby předpřipravila události věcí příštích v našem pozemském životě.


Vše probíhá ve stejné atmosféře jako vždy. Je spousta legrace. Všichni se nesmírně bavíme hrou na život na zemi. Přitom, jen tak mimochodem, se připravujeme na různé alternativy, které mohou nastat. Ve všem našem konání cítím i přítomnost našich Starších, kteří, ač se zpravidla nezapojují do „nácviku – her“, se také nesmírně baví.

Zatím se nám všem – při iniciaci spojení se se svým skřítkem, jak jim říkáme, zpravidla stávalo, že na poslední chvíli se na naše místo vtlačili naši oponenti v lásce a dobru. Zde je vidím jakoby zastřené šedivým závojem. Všechno probíhá podle rituálu iniciace – nácvik samotného rituálu, následná prezentace opět nalezených a spojených bytostí a následná oslava, kterou také mohutně při každé příležitosti nacvičujeme.

Přichází den, kdy se má vše uskutečnit. Prostředek, který nás má dopravit na místo konání, je multiúčelový. Přizpůsobí se jakémukoliv prostředí – vzduchu, souši, vodě i mezihvězdnému prostoru. Je to energie, která mění tvar a vlastnosti podle prostředí, ve kterém pracuje. Plně inteligentní samostatná vysoce vyvinutá myšlenková forma dopravního prostředku.

Blížíme se k cíli. Už dávno bychom měli jet po pevné zemi, ale v místech, kde je jindy naprosto sucho, je nyní voda. Aby to bylo zajímavější a obtížnější, je jí tak na 5 centimetrů. Takže jen po ní kloužeme, jako vznášedlo. Už víme, že máme naslouchat a následovat pocity svých nejmenších – dětí, téměř batolat. Jedno sestoupilo do vody a pohybuje se dále po svých. Brouzdáme se vodou až na místo. Voda za námi, jakoby stoupala.

Vstupujeme do komplexu budov. Něco jako obrovský komplex vzdělávání a zábavy. Vystupujeme po širokém schodišti. Už jsme v předsálí. Množstvím lidí a bytostí se k nám prodírá můj skřítek. Má slavnostní oblečení skřítků, špičatou čepici v ruce a je rozezlen. Nechci druhým kazit zábavu případnou špatnou zprávou a jdu mu naproti. Zpovzdálí mě sleduje mně velmi podobná postava, stejně oblečená, překrytá šedou barvou. Můj milovaný elementálek se na ní obrací – docela vztekle – se slovy: Tak se ti to podařilo. Zase ti to vyšlo. Nejraději by si vzteky rozdupal čepičku.

Je mi ho upřímně líto. Stejně jako já se na tento okamžik připravoval a těšil.

Cítím na sobě něčí zrak. Pociťuji příval velmi příjemné hřejivé energie. Dívám se kolem sebe a hledám zdroj. Vidím ho. Je oblečen podobně jako můj rozezlený skřítek. Jen vyzařování je jiné. Běžný elementálek, se kterými jsme pracovali doteď, měl stejně růžové tvářičky jako my a stejně tak působil – zářil. Tento elementál má nádhernou zářivě modrozelenou barvu. Modrá převažuje – jakoby azurová přecházela v modrou. Působí dojmem života – pohybuje se – kmitá – vibruje. Je na ní vidět, že se každým okamžikem mění – vyvíjí. Zprvu mi tato bytost připadá starší, ale při hlubším pohledu se jeví jako moudřejší, zralejší.

S úsměvem se ke mně blíží. Vím, že ke mně patří. Ptám se sama sebe: Kdo to jenom je? Vypadá jako elementálek, ale není to ten samý, je změněný, vyzařuje – působí – jinak.

Tak jsem poznala a uvědomila si svého nového elementála z vyšších rovin existence – elohima.

Tak jako my, i elementálové se vyvíjejí. Stoupají na žebříčku duchovní hierarchie. Stoupají jim vibrace a tím i oprávnění pracovat se stále vyššími a mnohostranněji použitelnými energiemi. Fakt toho umí hodně, protože když jsem si tohle uvědomila, začal jiskřit. Vtipálek jeden. A podle toho jsem ho poznala. Reagoval na mé myšlenky přesně tak, jak jsem očekávala, že bude. Radostně, zářivě, jiskrně a s humorem. S obrovským nadhledem. Ví. Elohimové i elementálové vědí. My – lidé – musíme postupně dospět. Oni vědí kudy, kam a jak. Oni znají způsob dosažení a cíl cesty. My ho svobodným rozhodnutím – volbou dosahujeme.

A co se stalo s mým dosavadním spolupracovníkem a přítelem z elementální říše? Tak jako já i on, máme mnoho alternativních Já. Prostě se připojil k mému Já, které mi doslova šlapalo na paty – pronásledovalo mně – na každém mém kroku, učilo se ode mě a velmi se snažilo mně překonat a přeskočit v duchovním vzestupu. Přetáhnout mi mou pomoc z elementální říše a to způsobem tak, že ukrást, uzmout. Velmi jsem mu to usnadnila, když se mi podařilo navázat kontakt se svým elohimem. Teď si budou užívat života spolu. Vím to, i když jemu se to tak nejeví. Nic v přírodě se neopakuje naprosto totožně. Skutečně: Dvakrát do stejné vody nevstoupíš. Naše alternativní Já nejsou úplně totožná s Námi tady a teď. Prožívala podobné zkušenosti jako my, ale ne stejně a nevnímala – nezpracovávala je stejně. Elementálek to ví, ale stejně se mu bude po mně stýskat a mně po něm také.

Vím, že se ke mně a k mému Elohimovi, dříve nebo později oba přidají – splynou s námi. Nesmírně se na tento okamžik těším, protože už to bude velmi brzo. Ještě si prostě potřebuji v alternativní realitě něco vyzkoušet. Pak, při další meditaci na akturiánský koridor, s námi oba splynou a naše společná moudrost nás posune k další úrovni vzestupu.

Ještě na závěr chci připomenout: pokud se nám cokoliv, co prožíváme ve „spánku“ podaří zapamatovat, je to proto, že je to pro naši další cestu velmi důležité. Všechna zasvěcení z této „snové“ úrovně jsou platná i pro úroveň bdění. Proto se již velmi těším, jak se projeví v mé skutečnosti tady a teď. Tyto dvě úrovně jsem se naučila chápat jako naprosto rovnocenné. A pokud výše uvedené „postihlo“ mně, jistě již postihlo nebo velice brzo dostihne i všechny ostatní na cestě vzestupu.

Jak už jsem mnohokrát říkala: čeká nás úžasná jízda. A, vážení, už dávno začala.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
17. 09. 2019:

Bývalý šéf vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor: "Ta samolibost, že já to vím nejlépe a ostatní jsou minimálně hlupáci, pokud ne ruští agenti, přisluhovači Kremlu a Číny a podobně, je velmi nešťastná, a navíc často sklouzává do polohy osobní, urážlivé. Navenek to samozřejmě ovlivňuje to, jak se k sobě lidé chovají...
Já stále věřím tomu, že je správná teze, že Koněv osvobodil Prahu, protože tlak jeho vojsk donutil generála Toussainta uzavřít smlouvu s generálem Kutlvašrem a s Josefem Smrkovským, nechat zde těžké zbraně a zmizet. Jinak by tu Prahu Němci rozflákali, kdyby nebyli pod tlakem.
.."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Spisovatel, autor historických knih Václav Junek: "z vyššího hlediska české moderní historie jde opravdu jen o ten šum (kauza sochy maršála Ivana Stěpanoviče Koněva), navíc vyvolaný přibližně těmi samými elementy, které (například) pod vedením Franty Sauera ze Žižkova se vší jim vlastní hloupostí skácely Mariánský sloupu na Staroměstském náměstí v listopadu 1918 a jistě také v přibližně stejné době dosáhly likvidace pomníku jednoho z největších českých vojevůdců maršála Radeckého. To ale opravdu jen pro příklad. Stejného druhu ovšem byla pozdější praxe nacistů ve věci pomníků Ernesta Denise, plukovníka Švece, prezidenta Wilsona i mnoha dalších. A to nemluvím už vůbec o komunistech a jejich tak oblíbeném obrazoborectví..."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Andrej Babiš - bývalý premiér?
Zdeněk Zbořil: "Tentokrát v ČT překročili míru nejenom slušnosti, ale i povinností, které jsou jim uloženy ze zákona. Nějaký zdroj informací, o kterém si můžeme myslet, že není nejserióznější, někteří novináři ho označují za "Bakalapress", tak vypustí informaci, že premiér Babiš byl zbaven nařčení, že se dopouštěl trestného činu, a tu zprávu převzala ČT, Český rozhlas i ČTK a v podstatě tak způsobí stav, který může vyvolat šíření poplašné zprávy.
A tak "opisovali" redaktoři veřejnoprávních médií i dalších médií jeden od druhého, až se jeden redaktor možná spletl a mluvil o Andreji Babišovi už jako o bývalém premiérovi, a o tom už by měla jednat mediální Rada, ale nedělám si iluze, že tomu tak je nebo bude...
"

Celý článek...


03. 09. 2019:

Ivan Lehotský: "USA před měsícem vypověděli smlouvu INF s Ruskem o omezení raket středního a krátkého doletu. Prý proto, že Rusko smlouvu porušovalo. Prošly sotva dva týdny a Američané provedli test takové rakety, kterou mají s mírně jinými nastaveními už dávno rozmístěnou ve více východoevropských zemích. Že by šlo o zázračně rychlý technický vývoj? Nebo to bylo jinak a kdosi se právě nechtěně přiznal ke lži a podvodu?..."

Celý článek...


24. 08. 2019:

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová: "...jsou tu skupiny, k nimž se stát chová macešsky, a které nemají ani sílu se nějak viditelněji bránit, protože na to nemají síly nebo čas. Osobně vidím zátěž, která se klade na samosprávu, jako by jí tu samosprávu někdo chtěl zase sebrat, vnímám rodiny s dětmi, jak se těm pracujícím neulehčuje nic, zatímco se strká do dávek těm, kteří nikdy pracovat nebudou, seniory, kterým se říká, ať se zabezpečí hlavně sami, drobné živnostníky, kteří za chvíli budou rušit živnosti, protože ten tlak neustojí, máme málo lékařů, policistů..."
"...Roztrhání Ústavy je z mého pohledu neomluvitelné gesto. Podobně jako česká vlajka ve vagíně a trenýrky na Pražském hradě. Máme demokracii, rozhodujme ve volbách, a aby ty výsledky byly jiné, pokud se nám současné nelíbí, tak pro to sakra něco dělejme. V Americe by něco takového znamenalo doživotní diskvalifikaci z veřejného života. Roztrháním Ústavy roztrhal Minář i svobodu slova a jiná práva v Ústavě obsažená. Je to cíl Milionu chvilek? Jen jedna pravda?..."

Celý článek...


15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!