Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 05. 03. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
A.J. Liebling:
Svoboda tisku patří tomu, kdo jej vlastní.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2761x)
Oddělení zrna od plev
(13. 07. 2018, 2196x)
Párové duše
(01. 02. 2019, 2100x)
Věřte ve svou jedinečnost
(27. 07. 2018, 1997x)
Co je pro naše dobro
(24. 08. 2018, 1817x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Společnost a vztahy

* Transformační brána 1710


Převzato - Společnost a vztahy - 17. 10. 2006 (3391 přečtení)

Budete procházet procesem získávání této nové frekvence až do konce kalendářního roku. Pak nastane několik týdnů, možná déle, na přizpůsobení se. Kolem poloviny února by jsi již měl být schopen vystoupit a hrát se svými novými myšlenkovými těly. Výsledek? Očekáváme, že uvnitř mužských a ženských fyzických těl dojde k přepojení, což velmi ztíží rozhodovat se pouze prosřednictvím samotného fyzického mozku. Výsledkem bude, že rozhodování bude nemožné, pokud nenajdeš přístup ke novým cestičkám do svého středu těla."

17. října 2006 dojde k mohutné spouštěcí události.

Jde o začátek, jednu z mnoha spouštěcích událostí mezi současností a rokem 2013. Ultrafialový (UV) impulzní paprskové záření z vyšších dimenzí v univerzu-2 zkříží toho dne cestu se Zemí.

Země vydrží v tomto UV paprsku přibližně 17 hodin vašeho času.

Tento paprsek rezonuje se srdeční čakrou; podstatou je zářivý světélkující modro/purpurové barvy. I když rezonuje v tomto frekvenčním pásmu, je nad barevným spektrem vašeho univerza-1, ve kterém se vy, Země, pohybujete. Ale díky povaze vaší duše a skupin duší operujících z frekvenčních pásem Univerza-2 bude mít vliv. Výsledkem bude, že každá myšlenka a emoce bude bude milionkrát a více zesílena. Ano, opakujeme, vše bude jedenmilionkrát zesíleno. Každá myšlenka, každá emoce, každý záměr, každá vůle, bez ohledu na to, zda je dobrá, špatná, nemocná, pozitivní, negativní, bude zesílena co do síly jedenmilionkrát.

Co to znamená?

Nakolik se veškerá hmota manifestuje na základě vašich myšlenek, tzn. na co zaměříte svou pozornost, tento paprsek zakceleruje tyto myšlenky a upevní je v intenzivním poměru, což je donutí k projevení se milionkrát rychleji, než by tomu bylo normálně.

Pro ty, kteří nechápou - vaše myšlenky, na co se zaměříte, vytváří vaši realitu. Tento UV paprsek proto může být poměrně nebezpečné nářadí. Neboť pokud jste zaměřeni na myšlenky, které jsou negativní k vaší lásce, téměř okamžitě se budou manifestovat ve vaší realitě. Ale UV paprsek může být, znovu, i darem, pokud si to tak sami zvolíte.

Mise-1017 usiluje o to, aby se v tento den přibližně milion lidí soustřeďoval na pozitivní, blahodárné myšlenky, dobré úmysly pro sebe sama, pro Zemi a Lidstvo. Vaše myšlenky mohou být jakékoli povahy si budete přát, ale mějte na paměti, že lhostejno na co se zaměříte, uskuteční se to v období mnohem kratším, než by se čekalo. Pro některé, to co se stane, bude hraničit se zázrakem.

Vše, co žádáme, jsou pozitivní myšlenky lásky, prosperity, léčení, hojnosti, laskavosti,  vděčnosti, na které se zaměřte. Této spouštěcí události UV paprsku říkáme brána "818".

* Tento UV paprsek dojde plného naplnění na 17 hodin dne 17. října 2006.

Bez ohledu na to, v jakém časovém pásmu se nacházíte, bude to přibližně od 10:17 17. října dopoledne do 1:17 ráno, 18. října.

Vrchol bude v 17:10 17. října.

Není potřeba být v tomto čase v meditace, i když by to bylo lepší. Klíčový okamžik, bez ohledu na to v které zóně se nacházíte, bude v 17:10.

Možná v tomto čase si pokud můžete najděte pokojný bod či místo, na který se zaměřte. Ideální je venku v blízkosti uzemněné přírody, jako v případě velkého stromu či blízko vln oceánu. Zaměřte se na cokoliv, co si přejete. Co je požadováno ku prospěchu Země a veškerého Lidstva jsou pozitivní myšlenky milující podstaty.

Prosím přepošlete tuto zprávu co nejvíce lidem, které znáte a kteří využijí této mohutné spouštěcí události k zaměření se na pozitivní myšlenky dobré vůle. Požadujeme, aby se této události zúčastnil přibližně milión lidí po celém světě.

Prosím použijte jakékoliv komunikační médium, které máte k dispozici.

Rozšiřte to tolika lidem, kolika je jenom možné. Je třeba nejméně více jak jednoho miliónu lidí, aby odstartoval přestup lidstva z oddělení a fragmentací směrem ke sjednocení a jednotě. Otvírá se příležitost vzít si zpět, co je právoplatně vaše, tj. Mír a Prosperitu pro celou Zemi a veškeré Lidstvo.

Jde o dar, tak řečeno záchranné laso z vašeho univerza jako reakci na vaše modlitby. Co s tím uděláte a zda se rozhodnote zúčastnit se toho je jen vaše volba.

*Informace od Thotha, channelováno prostřednictvím Norma Gentile:

*"Aktuální energie stahují nový program, nový způsob fungování do jádra každé buňky vašeho těla každé bytosti na vaší planetě, každého vědomí jakéhokoliv typu vašeho světa. Každý nerost, strom, rostlina, posvátná stavba či objekt, který je postaven či udržován posvátným způsobem získává tuto informaci. Zhruba do února 2007 bude tato informace rozbalena a začne ve vašem světě fungovat. Ve skutečnosti se váš svět promění v nový svět, což bude výsledek práce tohoto nového programu.

Channel o tom mluví jako operační software. Ano, souhlasíme s tím. Důsledně to přepisuje vzorce vašich mozkových funkcí.

Až doposud jste vy na západě mysleli prostřednictvím své mysli. Váš fyzický mozek musí nyní vytvořit nové cesty jako výsledek tohoto nového "operačního sofwaru". Výsledkem bude, že budete snímat a zachytávat více spodními čakrami - zejména centrem těla.

Přemýšlení pouze s pomocí mysli způsobilo ve vaší realitě mnoho škody.

Mysl, nespoutaná tělem a srdcem, tvoří nevědomě násilí. Mysl spatřuje pouze přímou linii, srdce pouze kruh a tělo pouze přítomnost. Zkombinujte všechny tři a spatříte kreativní spirálu a poznáte své místo uprostřed ní. Je to stejná spirála, která vede do vyšších dimenzí, nebo vyšších stupňů duchovního vědomí.

Právě v tomto momentu vyšší dimenze pronikají do tvé reality.

Spojily se s elementy, které považujete za bytosti druhé dimenze. Spíš než pokud downloadovat program z vyšších dimenzí to bylo očištěno a posláno prostřednictvím milující podpory těch z druhé dimenze, ze kterých se prvně vytryskly vaše formy. Nahrávání je potom to, co zažíváte právě nyní.

Každá buňka, každý strom, rostlina, trávník, kus s láskou vyrobeného nábytku či šperku, stejně jako přírodní kamen či stavení upravené či postavené s posvátností nyní NASLOUCHÁ této nové písničce. Tu píseň zpívají elementy, které na samém počátku stvořily tento vás svět. Píseň byla utvořena a napsána námi, Osvícenými Mistry a Melchizedekem a mnoha dalšími vědomými bytostmi, které souhlasí s obklopením a podporou vší evoluce.

Dovol si přijmout tuhle informaci. Tohle není taková, jaké chodily předtím. Tahle přichází zevnitř.

Nejprve to přichází do jádra každičké buňky, do prostoru mezi atomy. Právě zde je vlnová frekvence tvého univerza převzorována. Dovol, aby se to stalo a zaposlouchej se do nové písničky, nové frekvence.

Budete procházet procesem získávání této nové frekvence až do konce kalendářního roku. Pak nastane několik týdnů, možná déle, na přizpůsobení se. Kolem poloviny února by jsi již měl být schopen vystoupit a hrát se svými novými myšlenkovými těly.

Výsledek? Očekáváme, že uvnitř mužských a ženských fyzických těl dojde k přepojení, což velmi ztíží rozhodovat se pouze prosřednictvím samotného fyzického mozku. Výsledkem bude, že rozhodování bude nemožné, pokud nenajdeš přístup ke novým cestičkám do svého fyzického středu."

Zdroj: zahraniční internet, translation OSUD.cz 2006


Pozn. jm: Dostali jsme však do redakce i některá upozornění, až varování, cituji:
 
Dle mých informací se vyjádřím k uvedenému textu:

Zdroj, který nadiktoval výzvu je "Seth", což je zřejmé dole na stránce.
"Seth", bytost "z druhé strany z neviditelného světa", byť má své stoupence a poselství jsou vydávaný tiskem, patří skupině bytostí z astrální (tj.
emocionální) roviny, konkrétně je to 5. její podrovina (ze 7).

Informace z astrální roviny nejsou nijak "vysoké". Už vůbec nemusejí být pravdivé, jelikož jsou poplatné rovině, ze které jsou předávány
- rovině iluze a okouzlení. Nejsou ani mentální, ale veskrze emocionální a proto nutně zkreslené. Takhle se vyšší zdroje nevyjadřují.

Nyní již si velmi vybíráme, od koho informace bereme, jelikož Mistři působí z budhické roviny, která je až nad mentálem. Naprostá většina informací na trhu pochází výlučně z astrální roviny. Tam přebývá spousta rádoby "učitelů", kteří chtějí předávat a předávat a předávat. Seth je skupina bytostí a spadají mezi ně. A lidé, kteří to zatím neumějí rozlišovat, tak čerpají a věnují svou energii tomu, co by měli nechat plavat...

Když máš zkušenosti, jak diktují Mistři, tak zjistíš, že rozdíl je tak obrovský a všechny nižší zdroje lehce odhalíš.

Můžeš s mými informacemi naložit dle své vlastní úvahy a přesvědčení.

převzato se souhlasem redakce www.osud.cz

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 43 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 02. 2021:

Senátor Jaroslav Doubrava: " ...chovali se (poslanci) jako úchylové. Dokonce hejtmani z opozičních stran prosili své strany, aby neblbly a nouzový stav prodloužily. Politické hovězí hlavy ze stáda opozice z toho ale udělaly předvolební mejdan. Poslanci, kteří zařízli nouzový stav, jsou stejní primitivové jako ti, kteří demonstrovali proti nošení roušek. A opozice neustále do vlády bušila, že neudělala to či ono, že něco mohla dříve a lépe. Změnilo se to v politickou štvanici, nakonec vláda ztrácela rozhodnost, aby nebyla obviněna z nedemokratických zásahů...
...ČT1 se stává největším šiřitelem nenávisti, polopravd a dezinformací v ČR. Z tohoto hlediska se nedivím, že se takhle urvali z řetězu i primitivové z opozice. Poslanci z opozice ukázali, že nemají ani páru o tom co potřebují lidé dole, v konkrétních vesnicích, městských čtvrtích, ti kteří jsou odkázáni měsíc od měsíce na plat nebo v horším případě na podporu...
"

Celý článek...


10. 02. 2021:

Bohumil Pečinka:  "...je to třicet let stále o tomtéž. Už v letech 1990-92 dělalo právnické expertní duo Jičínský-Rychetský zákulisní rozhodnutí a nátlakové akce, jimiž stavělo parlament i vládu do neřešitelných situací. Často tomu sekundoval i Jan Filip z pozice experta, plně podřízeného Pavlu Rychetskému. Třicet let nato stejní lidé, tentokrát už bez zesnulého Zdeňka Jičínského, rozhodli o volebním zákonu a dostali politickou reprezentaci pod tlak..."

Celý článek...


29. 01. 2021:

Petr Žantovský: "...USA pro mnohé z nás před rokem 1989 symbolizovaly svobodu a demokracii, zatímco sovětský blok symbolizoval třídní boj a všeobecné hlupství. Dnes je to jinak. Amerika se chová hůř než naši rudí za Jakeše. Je to symbol? Jistě: úpadku země, která si neví rady sama se sebou, a tak nabízí zástupné terče. Jen my jsme stále stejní, tedy aspoň naše vrchnost: dříve odezírala ze rtů Moskvě, dnes Washingtonu případě Berlínu a Bruselu. Ale změní to nás, občany, co tomu musejí přihlížet? Ani v nejmenším. Jen to prohloubí skepsi a nedůvěru. Jako za toho Jakeše. Kdybych byl optimista, řeknu, že cítím v kostech změnu, jako byla cítit dejme tomu od roku 1985. Ale protože jsem realista, bojím se, že tato změna bude draze vykoupena..."

Celý článek...


26. 01. 2021:

Proč? Martiny Kociánové: Sklapni, nebo Tě smažem!

YouTube channel Svobodné Universum
Kupředu do minulosti: Svobodné universum


26. 01. 2021:

Ivo Rušák: „Putinova rezidence“ u Černého moře
"...dnešní vlna mediálního „zájmu“ o tu „Putinovu rezidenci“ je už historicky druhou vlnou, jaksi reinkarnovanou a znovu rozvířenou zjevně v souvislosti s návratem A. Navalného do Ruska a tak nějak zakrývá skutečnost, že A. Navalného po návratu ruská policie ze zákona prostě musela zatknout, protože byl dříve odsouzený k podmíněnému trestu (30 dní vězení) a neplněním jeho podmínek ten trest podmíněný přešel v trest nepodmíněný. Jistě mu nikdo nebude vyčítat to období, kdy se jako léčil z té „otravy“ a kdy byl v „rekonvalescenci“, ale od té doby pobýval (schválně?) v Německu dále, a tedy se (schválně?) nehlásil v pravidelných intervalech ruské policii, jak stanovovaly podmínky trestu..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!