Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 25. 06. 2024     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Jaroslav Hašek:
Národ český dodnes ještě pro tanec se získá,
bohužel však vždycky tančí, jak mu jiný píská.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Vzpomeňte si, kým jste
(04. 05. 2022, 1558x)
Rok 2022 a budoucnost
(13. 12. 2021, 1459x)
Co se po nás chce?
(01. 07. 2021, 1444x)
Láska vítězí
(28. 02. 2022, 1413x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tajemno

* Už žádné švindly - zvláštní zpráva pro vás (4.)


Od čtenáře - Tajemno - 05. 06. 2008 (7106 přečtení)

Článek George Greena "No more hoaxes" (dokončení)
přeložil Bohouš Lipka


Kapitola VII

"Cesta kolem světa za osmdesát dní" byla úžasná zábavná satira o soupeření mezi dobrem a zlem. Nepřáli bychom si, aby mohl být stejný scénář v naší vlastní realitě stejně bezstarostný a zábavný, i se všemi těmi pády na zadek a s vlasy ježícími se hrůzou z potenciálně nebezpečných scén? Můžete být ujištěni, že diváci téhle hry nad jevištěm planety Země se podobným scénám nesmějí, když procházejí skrz vaši vnější realitu. Místo toho je sledují skrz nezaujatou moudrost, která ví, že ukončení bude pozitivní, ale se zvědavostí, kolik vědomých myslí se pohne se vzestupuným transformačním procesem, a kolik jich zůstane v bodě, kde jsou vedeni jinými, skrz proces jiných příležitostí. Bude to pro ně velká úleva, až budou tyto pozemské záležitosti s tímto zvláštním středobodem zájmu, dokončeny. Jen se stalo významnou otázkou, jak se to všechno nakonec seběhne, protože jste si opravdu vytvořili vlastní grandiózní a velkolepé jevištní představení. Dějová linie je zcela jedinečná, něco jako Nebezpečné zážitky Pavlíny z Galaxie ("The Perils of Pauline of the Galaxy"). Je nutno poznamenat, že podmínky ve vesmíru a galaxii jsou ustanoveny s velkou dávkou volnosti, a tak shledáte matoucími vaše pokusy o to, najít v tom všem nějaké smysluplné souvztažnosti s třídimenzionálním světem. Opravdu to není docela možné, ale pokusíme se o to. Galaxie se v hmotné realitě jeví jako rotující kolem centra. Vesmír se projevuje skrze zacílený záměr kondenzace energie, která se podle vašich poznatků nachází v pozadí, a podporuje tuto manifestovanou realitu. Jsou zde vesmírné zákony, který umožňují stvoření a udržování této galaxie. Protože jste součástí této galaxie (kterou jste pojmenovali Mléčná dráha), pak abyste v ní zažívali pocit harmonie, musíte žít v souladu s těmito zákony. V případě, že budete jako děti, hrající nezbedné hry, budou pro vás tyto zákony skryty, a bude pro vás nutné odhalit je skrze systém pokus-omyl. Právě teď se pohybujete daleko v chybovém poli. Je tento systém pokus-omyl tím, který byl pro vás určen jako proces výuky? Ani náhodou! Byly vám zavázány oči, a byli jste svedeni k představě, že nemáte žádné právo se toho zbavit. Omezit něčí ůhel pohledu, to je hra iluzionistů, ve které jste nuceni se dívat jen tam, kde pro vás kouzelník předvádí nějaké triky, zatímco pohyby, pomocí kterých vytváří své iluze, vám budou skryty. Vaše pozornost je soustředěna na to, co si myslíte, že je jediná akce.

Naštěstí, ne všichni v publiku jsou zaslepeni. Sledují vás a zajímá je, proč nevidíte techniku, kterou kouzelník užívá. Faktem je, že se zajímají, proč jste nyní ve stavu, kde vnímáte jen jím nasvícené akce, a dokonce nevidíte ani samotného kouzelníka. Jste jeho iluzemi natolik zhypnotizováni, že kouzelník už ani své pomocné pohyby neskrývá. Odehrávají se všude kolem něho na jevišti, a přesto je nikdo z vás nevidí. Jak je to možné? Hypnotizací vědomé mysli!

Naštěstí je tu další část mysli, která leží za touto vědomou myslí. Vaši psychologové ji nazývají vaše podvědomí. Vykreslili ho jako usurpátora vašeho životního vnímání, protože je plné tmy, a hrozných zkušeností, spáchaných na vás v dobrém úmyslu necitlivými rodiči. Následkem toho se svého podvědomí bojíte, a blokujete jeho účast na vaší Životní zkušenosti. Proč je slovo Životní s velkým písmenem? Protože to je účel vaší zkušenosti na této planetě! Jste naživu, tedy vědomi si zažívání této energie Života, pohybující se skrz vás, a přehrávané na obrazovce vašeho vnímajícího myslícího ega. Ach, to ego, ten ďábel vaší existence, protože tak jste byli naučeni ho vidět. Kdokoliv jedná ctižádostivě, je označen jak egotista. Jeho ego ho drží pod krkem a způsobuje, že se nechová podle předepsaných sociálních norem. Je ovládán jeho zlým podvědomím, projevujícím se skrz jeho ego, takže musí být "vzat u huby" a to strašné ego musíme podle potřeb pokořit. Úspěšný obchodník má úspěch proto, že jeho nafouklé ego vyvolá u jiných nákupní šílenství, a tak uloupí úspěch z rukou poslušných úředníčků, atd., atd. Je třeba dál vykreslovat tento obraz myšlenkových fíglů?

Jaký je tedy pravdivý obraz? Jestliže nebude žádné ego, nebude ani žádné vědomí hmatatelné zkušenosti! Ego je váš záznamník. Je to pozorovatel vašich myšlenek, přání, potřeb a tužeb. Zpracovává tyto myšlenky do jakéhosi strojově upraveného formátu, a umožňuje jim manifestovat se do okolností a situací, které tvoří vaši zkušenost. Doslova filtruje vaše myšlenky, pocity a přání a způsobuje jejich manifestaci do vnímatelné zkušenosti. Ego je proces, ne entita. Je to proces, nad kterým máte kompletní kontrolu, pokud můžete posílit myšlenky, city a přání, a aktivně je nasměrovat k vámi požadované zkušenosti. Tyto myšlenky musí být poměrně názorné. Například, jestliže se jednoduše soustředíte na změnu, pak očekávejte ve vašem životě chaos, protože to bude změna, kterou jste vytvořili, a to až do té doby, dokud se nerozhodnete upřesnit svou představu toho, co chcete zakoušet. Tento proces je součástí Vesmírného zákona zvaného Přitažlivost. Jakmile je vytvořena myšlenka s pozitivní představou, že je to možné, pak ego udržuje tento obraz a kompletuje celý proces skrze pozitivně/negativně polarizovanou energii.

Skrz působení zákona přitažlivosti a tvárnou povahu myšlenkového potenciálu, myšlenka skutečně vstoupí do vaší zkušenosti. Nakolik je okamžité zhmotnění myšlenek na této planetě právě teď velmi obtížné, ego včlení do procesu podpůrnou představu času. Jestliže ale nejste schopni soustředit se na vaši touhu po jisté zkušenosti, pak často sami popřete vámi požadovanou zkušenost. Ve vaší Bibli je poznámka týkající se "chybné modlitby". Protože ten, na kterého se odvoláváte jako na Boha, oplývá tvůrčí přirozeností, pak kdykoli zaměříte jistým způsobem vaše touhy po zkušenosti, pak jste ve stavu "permanentní modlitby", protože jste v tu chvíli v onom tvořivém, expanzivním vyjádření, které pochází zvnitřku Zdroje vaší existence. Ale, co když žádáte o něco, co by mohlo způsobit problémy někomu jinému? Zákon pracuje i tak! Ale, je zde určitý efekt, vyplývající z toho, co jste způsobili. Jak je uvedeno výše, používá se zde univerzální zákon přitažlivosti, a v jeho procesu je zahrnuto i to, že jistá energie přitahuje ještě více té samé energie. Jestliže někomu způsobíte problém účelovým zneužitím tohoto zákona, pak to, co stvoříte pro někoho jiného, poté také sami zažijete. Je to jako dvě strany jedné mince. Jedna představuje toho druhého, a ta druhá vás. Jestliže chcete opravdu porozumět tomuto zákonu, pak jestliže se odvážíte podívat se na události, které se vám již staly, uvidíte, že to bylo mnohokrát o tomto případu. Pokud jste si přáli požehnání pro někoho jiného, zakoušeli jste to samé; možná ne úplně stejným způsobem, ale něco podobného přišlo nějakou cestou do vašeho Života. Včetně problémů. Věříme, že i v Bibli je odkaz, který vás nabádá, abyste "drželi stráž nad svými ústy, neboť žádné slovo (včetně myšlenek) které stvoříte, se k vám nevrátí s prázdnou."

Pro využití tohoto zákona musíte udržet objekt své touhy neustále ve vašem vědomí. Jestliže pochybíte v touze přát si vytvořit problém v životě někoho jiného, máte ještě čas v nejrannější stádiu procesu, vše znovu zvážit a stáhnout ohnisko tohoto svého záměru. Pak se to u nich nemusí žádnou událostí projevit. Emoce, silné city, to vše může zvětšit potenciál manifestace a zrychlit celý proces, ať už je to pro vaše vlastní "dobro", nebo pro dobro jiného. Opak je také pravdou. Je čas pro zábavnou vsuvku v této poučné části hry, a pro rozptýlení vaší pozornosti od účelu existence uvnitř současné zkušenosti na planetě Zemi, která se chýlí k závěru. Nyní se musíte rozhodnout, zda si vzít zpátky vaši sílu, odstranit oslepení vaší vlastní vůle, anebo čekat, až to někdo odstraní za vás. Pokud budete vyčkávat, obraz bude stále více šokující, protože budete totálně nepřipraveni pro scénu, která je pro vás naplánována. Už vám zbývá málo času, abyste udělali vaše rozhodnutí. Pompézní svět, uvnitř kterého bydlíte, je iluze. Za jeho fasádou je další, který hraje hru moci, a který vyžaduje vaši úplnou spolupráci a ochotné odevzdání vaší tvořivé síly, rozdrcením jakéhokoliv vašeho smyslu pro vlatnictví jakékoliv osobní síly. Příklad: "Ale, co může jeden člověk dělat?" To zní povědomě. Odpověď: "Víc, než si můžete vůbec představit, ale nejdřív si musíte uvědomit, že máte sílu!"

 

Kapitola VIII

Když vás obklopují zhoršující se podmínky, jak mohu říkat, že to je skvělý den? Vskutku, je, protože tyto podmínky se blíží ke konci. Tyto konce mohou obsahovat mnohá překvapení. Váš Armageddon přijde, ale nebude to v podobě, ve které vám bylo řečeno, abyste jej očekávali. Síly světla a temnoty na sebe nebudou narážet formou války, nicméně situace bude mít momenty, které by se daly nazvat konfrontací, ale nebude to v třídimenzionální bitvě vojenských sil. Toto by vás mělo uklidnit, protože síly těch 3D zbraní by mohly zničit planetu. Jestliže je Stvořitel vskutku ohniskem lásky, pak by tyto metody zničení neměly být možné. To je možné pouze uvnitř zvráceného použití energie záporné polarity. Uvnitř obou ohnisek pozitivní/negativní energie leží centrální bod harmonie. Existovat uvnitř tohoto harmonického bodu je cílem všech manifestovaných energií. Nicméně, má to jednu nevýhodu v tom, že nehybný bod existence neumožňuje vůbec žádný pohyb, takže může být udržen jen na relativně krátké období. Následkem toho je zde stálý pohyb pryč z, a zpět do tohoto ideálu. Uvnitř celku galaxie, je mezi částicemi pohybujícími se dovnitř a ven z tohoto bodu rovnováha. Je to vidět i v pohybu planet a v tom, co znáte jako Mazaroth nebo Zodiak, jak se posouvají v kruhu kolem centrálního bodu v galaxii. Uvnitř těchto rotačních pohybů je mnoho menších cyklů, které nemůžete vidět. Když uvnitř jednoho z menších cyklů nastane pochybení, je to umožněno jen do jisté míry. Když by to dosáhlo bodu, kdy toto zkreslení začíná ovlivňovat i větší cykly, pak je zaměřena pozornost na korekci. Taková pozornost je nyní zaměřena i na planetu Zemi. Zničení by ve skutečnosti ovlivnilo i další cykly. Jedna planeta ve vaší sluneční soustavě už byla zničena. Rovnováha byla nakonec s velkými potížemi udržena, ale ztráta další planety by způsobily chaos, který by byl opravdu dalekosáhlý. Z toho důvodu je nyní velký díl pozornosti věnován právě vaší situaci.

Nebýt omezení faktoru svobodné vůle obyvatel, rovnováha mohla být získána dávno před tímo bodem. Toto zdůrazňuje význam podvedení obyvatel za účelem získání souhlasu pro zavedení zbraní hromadného ničení. V běhu jsou plány, vytvořit úplný chaos, který by mohl vést k planetárnímu zničení. Sázky jsou v této hře ovládání opravdu velmi vysoké. Plán ležící za tímto zničením je tak ambiciózní, že to leží mimo vaši představivost. Zahrnuje vytvoření vesmíru/galaxie se zápornou polaritou. Pro pachatele této situace nejste v této hře ani nicotný potěr. Je to konfrontace na úrovni Stvořitele tohoto vesmíru/galaxie. Máme možnost to vylepšit? Opravdu si přejeme, abychom vám mohli říci že ano, ale je to právě o uchvácení vaší schopnosti dělat svobodná rozhodnutí pokud jde o to, zda spolupracovat nebo ne; a toto je klíček k úspěchu jejich plánů. To vám umožní rozumět rozmanitým úrovním kontroly, které byly užívány, a také tomu, proč byla vaše totální kontrola (která je samozřejmě nemožná) používána jako manipulace s cíle vás podvést. Vskutku, nad lidmi na vaší planetě je mnoho úrovní kontroly. Ti, kteří si myslí, že kontrolují a plánují tento scénář, jsou právě tak pod kontrolou, jak to plánují pro vás. Jak je to vše postupně přehráváno, jsou v této situaci prvky, které budou více překvapivé, než vaše celá populace. Nicméně, možná že překvapení bude na vyšší úrovni, než jejich plán vůbec předpokládá. Co musí být připomínáno k většímu pochopení je, že všechno co existuje, a tím myslíme VŠECHNO, tak činí skrze potenciál, který podpírá celé manifestované Stvoření. Pokud budeme zpětně sledovat vrstvy energie, které kondenzují do projevených realit, stavební bloky budou ve vibrační kvalitě stále jemnější a jemnější, až dosáhnou k tomu, co kabala nazývá AIN SOPH, neboli čistý potenciál. Za účelem způsobit u celé galaxie změnu polarity, by bylo nezbytné vrátit se k tomuto bodu, jako k prvotní příčině, která by to mohla způsobit. Netřeba říkat, že je to extrémně zjednodušené vysvětlení, ale mělo by vám umožnit pochopení odvážnosti takové myšlenky a relativních šancí na její úspěch. Nicméně, pokus o její uskutečnění skrze obrácený postup existujícím Stvořením (sezdola nahoru), se záměrem dokončit tento cíl, vytváří možnost modelu výsledného chaosu s nikoliv malým rozsahem.

Pokud si nyní uvědomíme, že musí být získán váš vědomý souhlas, za účelem dokončení jejich plánů, mělo by vám být zřejmé, jaká je míra vaší zodpovědnosti v tom všem. Pokud se nevzbudíte a nezměníte cestu dolů, kterou se nyní pohybujete, budete muset čelit velké zodpovědnosti. S vaším svolením jste byli ukolébáni k existenci podobné zombii, ale bylo to vaše rozhodnutí skrz nedostatek osobní zodpovědnosti směrem k vám samotným a vašim následovníkům. Na konci každého pobytu v Životní zkušenosti stojíte a rekapitulujete vaše zkušenosti ve světle plného porozumění, a jste to vy, kdo posuzuje vaše vlastní aktivity. Nikdo jiný vás nesoudí. Pak si uvědomíte, co všechno bylo možno ve vašem životě zakoušet skrze prodloužení Lásky, která vás vytvořila, místo honby za rozptýlením, které vám nedalo žádné skutečné uspokojení.

Co nyní uděláte v tomto rozhodujícím bodě vašeho času? Mohou být ve znalosti tohoto obrazu, který jste dokonce stěží schopni rozpoznat, nějaké možnosti, co dělat? Nejprve musíte o tom, co jsme objasnili přemýšlet, a pak přijít a čelit tomu uvnitř vašeho vlastního vědomého myšlenkového procesu. Musíte připustit, že by to mohla být pravda. Pak musíte připustit vaši nevědomou spoluúčast na zacházení s vašimi lidskými spolubydlícími na této planetě. Musíte se probojovat vaší lítostí kvůli vaší nevědomosti, skrz proces odmítnutí, protože existence těchto situací byla pro vás bez obalu prezentována oním iluzionistou. Toto zneužití vašeho souhlasu bylo dílo skutečných spiklenců se snahou nastolit velmi rozsáhlou agendu. Už nemůžete dále prodlévat v destruktivním pocitu viny. Musíte se rozhodnout pro vstup do vaší osobní odpovědnosti, s cílem způsobit změnu jimi zamýšlené cesty. Očekává se od vás, že přestaneto být obětí a určitě se nestanete mučedníkem, protože v tom neleží řešení, jak odolávat tomuto útoku. Musíte se zaslíbit a souhlasit s tím, že se stanete součástí řešení. Pak, navzdory pokračujícímu tlaku lživých útoků na vaše vědomí, musíte začít rozeznávat, co je pravda. Musíte setrvat ve vašem rozhodnutí pohybovat se skrz to vše k novému a většímu porozumění. Když se toto stane vaší největší osobní pravdou, pak si najdete možnosti stát se součástí odlišného hnutí, co používá metody, které nebudou představovat fyzický odpor, ale budou užívat zcela nový přístup. Na fyzické úrovni není žádná jiná možnost pro odpor, která by nebyla ihned uhašena. Vaše ústava již není více efektivní ochranou a bude rozpuštěna. Ale to nevadí. Je to v přijetí osobní odpovědnosti, že když jeden přijme výzvu a nepodlehne strachu, jiní také předstoupí v podobném duchu a uvědomění. Pak toto rozšířené skupinové vědomí poskytne rozhodující bod, který přinese konec této situace. Rozhodnutí být součástí řešení z hloubi osobního vědomí je klíč, který otevře zámek, ukončí vězení lidstva a přinese opravdovou svobodu obyvatelům této planety. Mnozí jsou povoláni, ale jen nemnozí se rozhodnou odpovědět. Kde stojíte vy v tomto rozhodujícím bodě? Musíte se zeptat sami sebe a vy sami si musíte odpovědět!

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!