Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 24. 08. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
George Bernard Shaw:
Problémem chudých je jejich bída. Problémem bohatých je jejich zbytečnost.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3067x)
Povzbuzení
(08. 09. 2016, 2992x)
Být vítězi
(17. 09. 2016, 2721x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2531x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2501x)

kulatý roh  Poslední komentářekulatý roh
.:
"odpověd momentálně nedokážu sesmolit, ale na youtube..."
(Léčení vnitřního dítěte)
půl na půl:
"ano, článek je užitečný, informuje o tom, jak funguj..."
(Manuál pro extroverta: Pravidla komunikace s introvertem )
bez titulku:
"Super!!! Přesně tak to je. Míla"
(Nebojte se Božích Zákonů)
Jedná se totiž o to, že ...:
"... pokud byste si nechali příjmení svého expartnera..."
(Zamyšlení pro dnešní den)
bez titulku:
"Dobrý den, podařilo se mi nedávno spojit se svým vni..."
(Léčení vnitřního dítěte)
Dotaz:
"Dobrý den, mám dotaz. Shamkhalaprashalanu jsem poprv..."
(Šankhaprakšálana)
výroba nemocných:
"Nemocní se vyrábí i jinak. Například diagnoza cukrov..."
(Jak nám vyrábějí nemoci, abychom se stali jejich zákazníky)
Životopis Míly a Eduarda Tomášových:
"Dobrý deň, pán Miloš. Som veľmi rada, že som našla ..."
(Životopis Míly a Eduarda Tomášových)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tajemno

* Už žádné švindly - zvláštní zpráva pro vás (1.)


Od čtenáře - Tajemno - 31. 05. 2008 (6738 přečtení)

Článek George Greena "No more hoaxes"
přeložil Bohouš Lipka


Kapitola I

 

Toto je bod ve vývoji planety, který přináší do popředí myšlení každého jedince otázku proč já, proč nyní a o co opravdu jde v realitě, která je právě teď, v čase který teď zažíváme. O co opravdu jde v zákulisí toho, co vidí našich pět smyslů? Proč je tu ten pocit, že je v tomto příběhu více, než je vidět. Kdo to takhle vskutku nastavil a ovládá situaci ze zákulisí? Je tam opravdu jen nějaká skupina, která to má vše na starost? Jestli to je tento případ, pak je otázka Boha jen věcí mystifikace? Jsou takoví, kteří věří, že toto je pravdivá podstata scénáře. Naštěstí pro dobro všech, není to pravda. Pravda je, že za tím, co se zdá být hrou neuvěřitelného rozsahu, jsou rozmanité úrovně aktivity. Kdo pak píše scénáře pro jednotlivé postavy a jaké je finále celého příběhu? Bylo by pro vás překvapením vědět, že to vy píšete tyto scénáře, a že dokud vy nevytyčíte závěrečný bod děje, žádný tam nebude? Jestli to je tak, pak kdo z jednotlivců na planetě to může udělat? Tedy, je tu jistá skupina, která se rozhodla, že by rádi prosadili jejich řešení. Je tu jen jediný problém, neboť oni se rozhodli uvnitř hry posílit ohnisko, které není v harmonii se Stvořitelem celého jeviště a divadla, ve kterém se má tato hra přehrát. Ve skutečnosti, plán, který má tato skupina v úmyslu, má na konci pro publikum a herce na jevišti velké překvapení. Zamýšlejí totiž zničit publikum, herce, jeviště i divadlo.

Ale Stvořiteli tohoto divadla, který miluje toto zvláštní divadlo a dívá se na něj jako na oblíbený projekt, se tato idea vůbec nelíbí. Protože není v jeho zájmu stát v cestě tvořivým aktivitám, které jsou produkovány v mezích jeho Stvoření, doufá, že publikum se rozhodne udělat změny podle jejich vlastního záměru. Je to totiž typ představení, které zahrnuje tvořivou účast publika; ne jen sedění a pozorování. Divadelního provozovatele zajímá, jestli, pokud se uvedená hra stane pro publikum nepřístojná, jednoduše odejdou a přenesou pozornost jinam? Toto by znamenalo konec a pro ředitele představení zničení sebe sama, ale majitel divadla nechce, aby byl jeho majetek zničen spolu s nimi. Doufá, že publikum přijde s nějakým jiným řešením. Možná by se mohlo publikum zúčastnit a třeba představit nějaké nové postavy, které prostě vytvoří novou dějovou linii. Pokud bude nová dějová linie přehrána postavami, které by byly schopny změnit závěr hry, pak by z toho mohla být komedie nebo záhadný příběh či milostná story, spíš než tragédie. Možná by účast publika mohla vskutku vytvořit celý nový žánr zkušeností. Namísto opakování již známých zkušeností by mohlo publikum silou touhy změnit dějovou linii, přijít s tvořivým scénářem, který by zahrnoval ještě neprobádané a neprožité zkušenosti. Proč ne? Čím větší touha po změně, tím větší příležitost k tvorbě nové expandující hranice příběhů. V rámci spontánního skupinového zaměření, bez akademické kontroly a vedení zamýšleného účelu, je koncepce mimo rámce obvyklých témat nejen možná, ale je pravděpodobná. K jakému účelu je tato diskuse? Je čas uvědomit si vaši zodpovědnost za změnu cíle této cesty, na kterou jste nyní tlačeni. Už vás to dávno nevede vpřed. Teď vás to tlačí před sebou. Je to ve stadiu, kdy odpor nemůže mít úspěch; proto to budete muset provést nějakým jiným způsobem. Cesta vedoucí k řešení musí být doslova vytvořena. Nic, co jste byli zvyklí dělat, nezavrší změnu této situace. Ti, kdo vás přivedli do tohoto bodu, znají vaši nynější lidskou povahu tak dobře, že každá možnost na kterou můžete pomyslet, je zablokována. Každá částečka odporu je jim dobře známá, a má povoleno existovat pouze proto, že to má účel v jejich plánu. Budou použity jako názorné příklady toho, co oni nedovolí.

Nyní musíte porozumět tomu, že pro lidstvo existuje průchod touto zkušeností, ale musíte se přesunout do tvořivého modu, ne do pozice odporu. Není to něco, co by so od vás čekalo na základě vašich minulých zkušeností. Mohu vás ujistit, že vaše historie byla analyzována a studována myšlenkovými a počítačovými modely do té míry, že jste poznáni v takovém rozsahu, že si to nemůžete dokonce ani představit. Každý možný scénář reakce byl rozebrán až na atomickou úroveň a restriktivní akce byly naplánovány pro každý z nich. Stojíte před možností vašeho vyhlazení, jestliže nebudete schopni udělat kosmický skok k úrovni tvořivé představivosti, která kompletně zruší tyto plány. Máte vlastní počítač? Nemůžete se sloučit do tvořivých diskuzních skupin a žádat o vstup do mysli toho, který vás stvořil? "Kde se dva nebo více sejdou v Mém jménu (uvnitř zacílené touhy po harmonickém porozumění), tam jsem s vámi i Já."

Volání a prosby aby jsme byli zproštěni této situace Bohem, nebo Ježíšem, Budhou nebo Mohammedem nic nevyřeší. Vy jste dovolili tomuto zlu, aby vás přerostlo, a tak jste to vy, jednotlivě i kolektivně, kdo na sebe musí vzít úkol to řešit. Nová vědomá změna se musí odehrát uvnitř vás. Ne každý z lidí se rozhodne zúčastnit se. Budou tu tací, kteří skryjí hlavy v pocitu viny a roli oběti. Budiž. Nechte je. Nemáte žádný čas na to verbovat mezi nimi, protože jakou míru tvořivosti by mohli nabídnout? Toto je volání polnice k uvědomění pro ty, se silou charakteru postavit se uvnitř jejich vlastní vědomé pozornosti a rozhodnout se, že tato situace nebude mít povoleno pokračovat v jejím plánovaném dokončení. Dokonce i ti, kdož jsou uvnitř toho odporného plánu nevědí, že plánovaným koncem tohoto všeho je úplná anihilace. Bohužel, je to nejen plán na zánik lidí a planety, ale i oblastí mimo představivost.

Jak to ale udělat? Jak se může odehrát změna uprostřed takového nepochopení toho, kdo a co doopravdy jste? Nyní, zatímco je ještě čas, než se smyčka utáhne, je hnutí na planetě ještě možné. Skupiny se sejdou aby zaměřily jejich vědomou pozornost, se záměrem vyvolat pomoc nejvyšších zdrojů poznání, aby jim pomáhaly osvojit si nový způsob manifestace stvořené existence. Nesmí to být zkopírováno podle jiné zkušenosti. Musí to být doslova pojmový skok, ne v jeho celistvosti, ale ve vyvolání počátečního rámce takové zkušenosti. Toto není proces který může být vysvětlen krok za krokem. Zpočátku je zamlžený, jen jako koncepce možností, a tak by to mělo být. Známé hranice zkušeností musí být překročeny. Nadlidský úkol? Vskutku, ale vůbec ne nemožný. Právě výzva, zrozená z touhy a nezbytnosti, přinese stvoření toho, co je odlišné.

Bylo lidstvo na této planetě obdařeno touto možností už předtím? Jistě, ale vždy se vrátilo k známým strategiím. Nyní je konfrontováno s touto situací. Bylo jeho úkolem udělat tento skok a tak má nyní za úkol se toho ujmout, nebo čelit možnosti ukončení existence. Všechno je to na něm. Není již na koho svalit vinu, a tak je nutno otočit se o 180° od minulých odmítnutí vzít na sebe celý projekt, a přijmout úkol s odhodláním a zaujetím.

 

Kapitola II

Ohnisko energie které drží tuto planetu v oběžné dráze uvnitř této sluneční soustavy, pro toto nevyžaduje hrubé síly, ale užívá dosažitelný proces který nevyžaduje úsilí. Koncept moci má v sobě základní porozumění úsilí jako hrubé síly. Protože myšlenky přitahují, přinesly k vám zkušenost úsilí, síly a moci. Jsou však i jiné zkušenosti dosažitelné bez užití této koncepce. Projekty raketové techniky jsou typický příklad. Užíváte vaše zdroje pro vynesení jedné rakety a jejího užitečného nákladu na oběžnou dráhu kolem této planety a pak dál do kosmu. Přesto jste byli navštíveni bytostmi z jiných planet, které vstupují a odlétají z gravitačního pole vaší planety bez tohoto marnotratného úsilí. Stačí to jako důkaz, že jsou i jiné cesty jak docílit pohyb bez takových marnotratných a nebezpečných metod? Pátrání po odpovědích na tuto otázku problematizuje mysl. Je mnoho těch, co vědí, že tyto možnosti existují, ale nejsou schopni předesílat odpovědi bez potřeby použití velkého výkonu, aby unikli tomu, co je poutá k planetě. Ale to není gravitační pole, co je tu poutá. To je vědomí. Je to interaktivní myšlenkový postup, který jim uniká. Oni vědí, že jejich myšlenky mohou ovlivňovat výsledek experimentu. Nicméně koncept, že myšlenka, jakmile je zaměřena a uvolněna, může ovlivňovat sama sebe zevnitř, a to může produkovat výsledek mimo kontrolovaný (požadovaný) výsledek, zatím nepochopili. Potřeba ovládat, sledovat a dokazovat proces zabraňuje v dosažení nových oblastí porozumění. Co postrádají, je schopnost věřit, že proces, jakmile je mu umožněno působit uvnitř a nad sebou samým, může pokračovat jen v rozmezí pozitivních výsledků. Myšlenka, které umožníme jednat podle sama sebe, se vrátí v tak skvělém projevu a ve formě tak velkolepé, že si to omezená a zaujatá mysl neumí vůbec představit.

Nyní přichází výzva k těm, kdo si přejí být nástroji změny záporných plánů pro osud této planety. Můžete expandovat vaše vědomí, abyste obsáhli proces který leží právě mimo váš "dosah"? Především bude pro vás nutná základní touha po účasti uvnitř nového paradigma zkušeností. Nicméně, opustit známé a touha riskovat neznámo, to vyžaduje kuráž uvolnit vše, co považujete za výdobytky, které "civilizace" dosáhla od doby kamenné až k modernímu technologickému komfortu pro mnohé na této planetě. Víte, že slovo civilizace je synonymem pro slovo otroctví? Za účelem dosáhnout tento efekt, požadovalo se vzdát se svobody osobní volby, aby skupinová organizace mohla mít přednost. Ale mimo rodinu, žádná organizace není nezbytná. Osobní odpovědnost je hlavní myšlenka svobody. Spolupráce je přirozený fenomén; pokud potřeba ovládat chybí. Potřeba ovládat je naučená aktivita, která se stává zvykem skrze zkušenost s ní.

Jak ale překročit tuto navyklou aktivitu, když je tak hluboce zakořeněná v planetární úrovni? Člověk nyní dosáhl bodu, že sám za sebe nemůže prolomit tento sklon. Protivníci to dobře vědí. Jsou si jisti, že lidstvo to nemůže změnit. Jak se to pak může brát jako primární východisko pro přesun k novému paradigma zkušeností? Může to být uděláno skze porozumění, že myšlenka, zaměřená a uvolněná může vskutku jednat uvnitř sama sebe a na samu sebe. Ačkoli to zní zjednodušeně, a ve skutečnosti to je opravdu jednoduché, to je silný nástroj. Aby tento proces mohl správně pracovat, jsou tu nějaká kritéria, která musí být přítomna. Jelikož to je proces Božské Úrovně, musí obsahovat jeho vnitřní záměr touhu se sladit uvnitř tohoto věčného procesu. Účel musí být koncipován s ohniskem v pokračujícím rozvoji těch, kdo získají z této aktivity skrz vnější pohyb v jeho sféře vlivu. Záměr jeho účelu je klíč k jeho úspěchům v koordinaci s, a uvnitř plynutí Božského řádu. Jestliže to zredukujeme na matematický vzorec, pak jeho zahrnutí nesmí způsobit změny v jakýkémkoliv z božských vzorců, které poskytují rovnováhu celku, aby mohl existovat v harmonii. Ačkoliv myšlení jako takové by mělo vědět, zdali je myšlenka přijatelná nebo ne. To je důvod, proč opozice nemůže využít tento proces. Čistota záměru zharmonizovat motiv je primárně nezbytný předpoklad. Klíčová myšlenka musí korespondovat se záměrem a účelem. Musí poskytnout směr s cílem dovolujícím myšlenkovému procesu vstupovat do Božského řádu, uvolňujíc se s pevnou vírou, že už je to ukotveno v éterické úrovni, a bude se to manifestovat do této viditelné reality s použitím všech dosažitelných spouští pro vhodné vzájemné působení.

Jak poznat, že to ve skutečnosti doručí žádaný výsledek, a že to není jen další past opozice, s cílem udržet vás pod kontrolou? Slyšeli jste o něčem z výše popsaného ve vašich mediálních zprávách? Je kdokoliv uvnitř schváleného světa komunikace, kdo by lákal zákazníky aby to dělali? Vskutku ne! Jste naprogramovaní zaměřit vaše energie do zužitkování vašich sexy těl, na vaše humanitární myšlenky pro utrpení davu, jak si dát další sousto vašeho řízku v restauraci, nebo přinejmenším dalšího patřičného hamburgera na vaší cestě domů z vaší neproduktivní práce na počítačové klávesnici. Proces skrz který přijmáte tuto informaci používá kouzla vašeho počítače. To je demonstrace myšlenky, která působí sama na sebe s přidáním záměru. A je to ohnisko vašeho záměru, které bude aktivovat proces, který si přejete. Pak se myšlenka zacílená skrz rozhodný záměr sama nádherně zkompletuje, skrz energii vaší víry a důvěry. Pevné uvědomění, že éterická forma vaší myšlenky byla dokončená za kratší okamžik, než je mrknutí vašeho oka, jí dovolí manifestovat se do vaší 3D reality. Počítači podobné procesy Stvoření jsou opravdu rychlé. Pak bude míč znovu vrácen na váš dvorek, aby mohlo být uvnitř vaší dimenze uděláno mnohem více.

(pokračování)

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
24. 08. 2019:

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová: "...jsou tu skupiny, k nimž se stát chová macešsky, a které nemají ani sílu se nějak viditelněji bránit, protože na to nemají síly nebo čas. Osobně vidím zátěž, která se klade na samosprávu, jako by jí tu samosprávu někdo chtěl zase sebrat, vnímám rodiny s dětmi, jak se těm pracujícím neulehčuje nic, zatímco se strká do dávek těm, kteří nikdy pracovat nebudou, seniory, kterým se říká, ať se zabezpečí hlavně sami, drobné živnostníky, kteří za chvíli budou rušit živnosti, protože ten tlak neustojí, máme málo lékařů, policistů..."
"...Roztrhání Ústavy je z mého pohledu neomluvitelné gesto. Podobně jako česká vlajka ve vagíně a trenýrky na Pražském hradě. Máme demokracii, rozhodujme ve volbách, a aby ty výsledky byly jiné, pokud se nám současné nelíbí, tak pro to sakra něco dělejme. V Americe by něco takového znamenalo doživotní diskvalifikaci z veřejného života. Roztrháním Ústavy roztrhal Minář i svobodu slova a jiná práva v Ústavě obsažená. Je to cíl Milionu chvilek? Jen jedna pravda?..."

Celý článek...


15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...


07. 08. 2019:

Středeční postřehy Terezy Spencerové:
• po 16 oficiálně oznámených "konečných vítězstvích" nad Daešem Pentagon přiznává očividné, totiž, že Islámský stát v Sýrii a Iráku žije a znovu prospívá...
• Bolton nově vysvětluje americké odstoupení od dohody o raketách krátkého a středního doletu… už neviní Rusko, ale ukazuje na Čínu, která účastníkem smlouvy nebyla...
• Google se netají tím, že svými algoritmy hodlá zabránit Trumpovu znovuzvolení v roce 2020, a tak mu Trump slibuje: "Budeme Google pečlivě sledovat"… kde je konec "ruskému vměšování"?...
• jakýkoli turecký vojenský vpád do Sýrie bude "nepřijatelný" a USA mu zabrání, hrozí šéf Pentagonu kvůli avízované turecké ofenzívě proti "americkým" syrským Kurdům… ale zní to jako by hájil zájmy samotné Sýrie… tedy kromě toho, že Turecko do Sýrie vpadlo už dávno a je tam pořád… ostatně stejně jako USA… dva ilegální okupanti se hádají, kdo kam smí a kdo ne...
• přinejmenším ukrajinský zákon o lékařské záchranné službě byl převzat z USA, a to i "s chlupama", a tak umožňuje volat sanitku "z jakéhokoli místa Spojených států"...

Celý článek...


07. 08. 2019:

Zakladatel ODS a hudebník Petr Štěpánek: "Když policie mlátí lidi v Moskvě nebo v Hongkongu, naše média se mohou přetrhnout. Když policie mlátí lidi v Barceloně nebo v Paříži, není třeba to ukazovat...
Když policie mlátí lidi v Moskvě, ministr zahraničí Petříček spěchá psát protestní nótu. Když policie mlátí lidi v Paříži, ministr zahraničí Petříček ani nemukne. Už tomu rozumíte?
Vítejte v Zemi dvojího metru!
"

Celý článek...


24. 07. 2019:

Ivan Hoffman: "Osobní zkušenost je nepřenosná, a ti, kteří pamatují časy, kdy si u nás lidé byli vcelku rovni, byť v nedostatku, jsou nekompatibilní s generacemi, které už za samozřejmost považují hlubokou sociální nerovnost a nespravedlnost a mají za přirozené, že je člověk člověku vlkem. Kdo pamatuje časy, kdy „bez práce nebyly koláče“, těžko akceptuje generace, které pracujícím člověkem pohrdají. Budoucnost samozřejmě patří mladým, ale nějaký čas ještě, zahleděni do mobilů, budou zakopávat o nás, co jsme tu zbyli jako svědci zaniklého světa...
Odkaz 17. listopadu je dávno „zavražděn“ jeho protagonisty, takže by zmínění pánové
(Zeman a Babiš) museli zamordovat mrtvolu. Přiznávám, že mi to nekonečné okopávání premiérových a prezidentových kotníků už připadá trapné...
To, co se označuje termínem liberální demokracie, není nic jiného, než starý známý kapitalizmus, který dnes má globální ambice. Liberální demokracie je prorežimní ideologie, podporovaná mediálním mainstreamem a jak je tomu za všech režimů, i ten liberálně demokratický je o sobě pevně přesvědčen, že je něco lepšího, respektive to nejlepší, k čemu společnost mohla dorůst...
Z jedné strany jsme svědky toho, jak se bagatelizují tradice a boří přirozený řád, z druhé strany dostávají zelenou nejrůznější deviace a devianti. Považuji liberální demokracii za politický nešvar, kterému je nejvyšší čas se vzepřít obranou přirozeného světa..
"

Celý článek...


22. 07. 2019:

Vidlák: "Před několika dny jsem si přečetl u Terezy Spencerové, že americké děti se nejvíc chtějí stát youtubery a čínské děti se nejvíc chtějí stát astronauty. Tedy tchaikonauty. Petr Kubáč uváděl v jednom ze svých článků krásný příklad proč dnes tolik lidí studuje sociologii, ale skoro nikdo se nechce stát instalatérem. Inu, pokud vám jako instalatérovi potečou trubky, tak všichni vědí, že jste blbec. Když jako sociolog budete celý život kecat kraviny, nikdo to nepozná...
Inu, všichni chtějí být youtubery, sociology, manažery a to proto, aby se nepoznalo, že nic neumějí a k ničemu vlastně nejsou...
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!