Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 30. 03. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Nositel Nobelovy ceny v oboru lékařství D. Varelly, onkolog z Brazílie:
V dnešním světě se investuje pětkrát víc do léků na mužskou potenci a do silikonů pro ženy, než do léčení pacientů trpících Alzheimerovou chorobou.
Proto budeme mít za pár roků stařenky s velkým poprsím a stařečky s tvrdým penisem, ale nikdo z nich si nebude pamatovat, na co to je.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Mayský sněm promlouvá
(01. 04. 2017, 2676x)
Probuďte svou vnitřní sílu
(22. 05. 2017, 2333x)
Otevřete dveře ke štěstí
(12. 04. 2017, 2299x)
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2275x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tajemno

* Už žádné švindly - zvláštní zpráva pro vás (2.)


Od čtenáře - Tajemno - 01. 06. 2008 (4997 přečtení)

Článek George Greena "No more hoaxes" (pokračování)
přeložil Bohouš Lipka


 Kapitola III

Je to pečlivý a soustředěný záměr, že realita této pozemské zkušenosti je zkonstruovaná do vzoru sestupného pohybu do temnějších a těžších energií, které jsou na nižším konci stupnice, ve které lidské tělo může existovat. To dělá kontakt mezi Extenzí (duch v těle) a jeho Duší (zacílený zdroj) obtížnějším. Toto ale není celý záměr. Poskytuje to možnost odloučení dvou energií. Aby se tak stalo, musí se provést složité manipulace této Extenze. "Zmocnit se" této duševní energie má za účel přerušení v řetězu energií, které dosahují až k matrici Duše. Je vírou těch, co toto dělají, že to způsobí krach pozitivní energie, která představuje základní stavební blok Stvoření. Jinými slovy, oni chápou, že přerušení zpětného toku této energie zpět do jeho zdroje způsobí rozpad ve větším kombinovaném vzorci Galaktické matrice.

Koncepcí této skupiny separatistů je, že řetězová reakce způsobí chaos do té míry, že jejich záměr může reorganizovat tento chaos do jejich vlastní matrice. To je docela opovážlivý a ambiciózní projekt. Plán zahrnuje mnohem více zcela fantastických kroků vedoucích k jeho dokončení. Toto není plán slepený na koleni. Je to plán, koncipovaný celé eony, ve vašem počítání času. Nicméně, ačkoliv jejich plány počítají s kontrolou parametrů skrze které Stvoření vstupuje do menifestované zkušenosti, nejsou schopni využít tyto procesy, které mimo jiné působí také jako pojistka, dosažitelná pro Stvoření, za účelem chránit tuto plánovanou proceduru proti takovým událostem.

Vaše logická otázka zní: jak tedy bylo této rebelii dovoleno pokračovat k tomto bodu? Byl to aspekt svobodné vůle, který byl využíván jako základ pro jejich schopnost manipulovat lidstvem, aby se stalo vozidlem jejich síly. Váš stav vědomí je přesně to, co slouží jejich účelu. Jste dostatečně tvární, aby jste mohli být ovlivněni k požadovaným změnám, pokud je použit tlak na spojení Duše/Extenze, a měněni přesně podle jejich záměrů. V každém kritickém bodě v předcházejících cyklech bylo lidstvo ovlivněno ke změnám v přítomnosti, spíše než aby si přálo úplně novou zkušenost. Uvnitř cyklů energie, které udržují manifestované Stvoření v různých dimenzích, jsou kritické body, které umožňují změnu vibračních parametrů v těchto dimenzích. Oni tyto příležitosti v těchto zlomových bodech "vylepšili", aby vytvořli klesající spirálu do těžké energie spíše než vzestup vibrací, jak je původně zamýšleno. To se může stát pouze jen když se masové vědomí této vibrační úrovně planetární zkušenosti soustředí na zkušenosti v nejnižší úrovni této dimenze. Jak se přibližujeme k dalšímu z těchto zlomových bodů - možností, můžete sledovat, kde se nachází masové vědomí s ohledem na to, co nazýváte etika a charakter, s přihlédnutím k modelovým rolím, které jsou aktuálně populární. Nicméně, v tomto jejich plánu je pro ně skryto riziko. Je tu bod, ve kterém jejich omezující tlak ovládající myšlenkové procesy masového vědomí planety může selhat, a způsobit přesný opak toho, co mají v plánu. Pak zmeškají příležitost finální dimenzionální vibrační změny, potřebné pro dokončení jejich plánů.

Oni byli úspěšní v použití různých technik, umožňujících velmi oslabit spojení Duše/Extenze. Zásluhou technologie a většího porozumění přirozenosti lidské zkušenosti, byly vyvinuty techniky, které zaznamenaly úspěchy v procesu oddělování Extenze od Duše. Je zde vidět značná důvěra v úspěch, pokud tyto techniky, použité na jednotlivce, budou použity na velké skupiny kritického procenta masového vědomí. Výsledky z těchto experimentálních úspěchů je zcela intoxikovaly, a už ovlivnily dokončení jejich úchylných cílů. (Nicméně, je možné obrátit ty procedury a opět sjednotit energie do celku, ačkoli kompletní vyléčení těchto bytostí, které byly použity jako pokusná morčata bude požadovat mnoho pomoci. Na tyto jednotlivce bude seslána Milost Stvořitele, aby bylo zajištěno, že matrice Duše není poškozena.)

Implikací tohoto obrazu je mnoho, ale nezoufejme si, že to tak je; můžete snadno vidět, že nejste sami v léčbě této situace. Právě svobodná vůle je základní příčinou, jak jste se vy sami dostali do této situace, a bude to použití svobodné vůle, že nakonec zatoužíte udělat něco dostatečně drastického, abyste se skrz to dostali. Dříve jste využívali změnu k tomu, aby vás dostala ven, ale to jen pozměnilo situaci, nevyřešilo ji kompletně. V tomto případě, scénář je takový, že to je doslova "hop nebo trop!" řečeno po vašem. Uvnitř správné volby ohniska leží vaše záchrana. Usmívejte se, vy jste ta "vítězná strana".

 

Kapitola IV

Jakmile si uvědomíte, že toto je rozhodující čas pro dokončení duchovní cesty zahrnující rozmanité výlety skrz pozemskou zkušenost, stane se zřejmé, že žádný okamžik v závěrečných hodinách této epizody není zbytečný. Jestliže máte dokončit tento záměr a ukončit tuto kapitolu z historie planetární zkušenosti, nesmí ji napsat ti, kdo si vybrali zlehčovat Stvořitelský plán. Toto je čas, ve kterém nesmíte ponechat tuto změnu v rukou jiných. Je to příliš velká zodpovědnost, než aby o tom rozhodovala hrstka. Musíte přispět svým dílem, aby se zajistilo, že úkol bude úspěšně rozjet, a musíte být součástí zástupů, které tuto věc zrealizují.

Aby se to rozjelo, nejprve musíte otevřít oči, a vidět, co se děje všude kolem vás. Pak musíte přijít k nepříjemnému zjištění, že to vy jste dovolili, aby se tyto věci objevily, protože vás ovlivnila ohromná metodologie podvodu, a že jste vzdorovali nutnosti se angažovat, a přijímat jakoukoliv osobní odpovědnost za nutné změny. Pečlivé rozpomenutí se na minulé intuitivní pocity vás přivede k pravdě. Nyní i předtím jste si byli vědomi, že je přítomno něco zlověstného. Ve vší upřímnosti, postrádali jste odvahu podívat se na to, co by to mohlo být, kvůli osobním důsledkům, které z toho vyplývají. Odvaha k tomu, abyste tak učinili, má přijít skrze změnu vašeho postoje. Množství důsledků vyplývajících z toho, co jsou plánovači této situace schopni udělat s vaší osobní budoucností a vašim rodinám a přátelům, umožní vaší touze poznat, jak zdolat váš strach. Toto pak povede k potřebě posoudit všechny rozsáhlejší důsledky pro planetu a její obyvatele celkově. Tento proces vás přivádí do bodu, kdy je nutno čelit pravdě. Bohužel, tou nebude nějaký náboženský nebo esoterický koncept typu "pravda vás osvobodí", ale že to byla vaše touha úplně se vyhnout ztrátám. Co musíte přijmout je, že tato pravda je o situaci, která by mohla ukončit vaši pozemskou zkušenost s vysoce nepříjemnými okolnostmi, a dát v sázku i vaši existenci na věčnosti. Sázky jsou extrémně vysoké a okolnosti jsou vskutku drastické!

Teď není čas schovávat ve za vaší obvyklou výmluvu "co může jednotlivec dělat?" Velké množství "jednotlivců" může dokázat velmi mnoho. Stát se "kanonen futr" není řešení. Je požadováno, aby jste se věnovali mnohem víc subtilním vlivům. Naučte se nyní jednu pravdu: subtilní energie je silná a nejmocnější energií je právě subtilní energie. Vaše Bible říká, "Na počátku bylo slovo" ale slova jsou myšlenky pronášené nahlas, dalo by se říci. Na počátku byla myšlenka! Je to subtilní energie, kterou chceme, abyste zaměstnali. Jednoduše změňte ohnisko vašich myšlenek. Nedovolte sobě hostit ve své mysli strach z toho, co na vás chystají, ale otočte vaše myšlenky k tomu, jaké bude to, co hodláte prožít.

Jste vycvičení jejich metodologií myslet pouze na naprogramované myšlenky, jak získat věci, jiné názory, jak přežít mezi zloději a vrahy, a na únik od vlastních myšlenek diktátem televize, filmů a duši drásající hudby. A v neposlední řadě i k získávání sexuálních zkušeností, ať už uvnitř nebo vně monogamních vztahů. Především je tu také deprimující hojnost náboženských entit, odvádějících vás od osobního pátrání po porozumění vašemu spojení se Zdrojem vaší přítomnosti na této planetě. Mohu vás ujistit, že Ježíš, Budha a Mohammed s tím nemají nic společného. To není o tom, že by tyto bytosti neexistovaly, ani že zde nebyly, aby se pokusily poskytnout vám vedení k průniku skrz toto dilema, ale o tom, že poselství, které přinesly, bylo dávno pokřiveno. Také sem nepřišly proto, aby vás "dostaly ven" vaší vírou v jejich existenci, ať už minulou nebo současnou. Ve skutečnosti vás přišly učit, že si vše musíte obstarat skrze přijetí osobní odpovědnosti a tvorbu pomocí myšlenek na nové planetární zkušenosti. Jen tak se budete schopni pohybovat skrz tuto bolestivou zkušenost.

Přijměte tuto zodpovědnost vytvořením osobního závazku mezi vámi a tvořivou energií, která vás skrz myšlenku umístila do této existence. Budete vědět, jak se zúčastnit na Stvoření, které vymění tuto živoucí noční můru za novou zkušenost! Jak? Pátrejte po tom skrze vaši touhu vědět a účastí na Jeho Stvoření. Pak, skrz zdánlivou zázračnou shodu, se vám samo zjeví, jak se toho zúčastnit. Kritickým bodem procesu je vytvořit uvnitř vašeho vědomí závěr, že nejdůležitější věcí pro účast na tvorbě je zkušenost, která je přesným 180° opakem toho, co je nyní plánováno jako finále vašeho dočasného pozemského pobytu.

Důkazy nezbytnosti to udělat vás obklopují s nevyvratitelnou hojností. Potřebujete jen otevřít oči, vzít v úvahu změny ve vašich osobních svobodách, které se v rychlém sledu stanou, a naslouchat odhaleným důkazům jak v mluveném, tak v psaném podání, ve vašich rádiích, internetu a v knihách. Velmi brzy pro vás nebude nic z toho dosažitelné; zbude jen ústní forma, takže je příkazem doby, abyste reagovali na tuto informaci. Jste povzbuzováni reagovat jen skrze vaši změnu postoje, a ve vašem závazku stát se částí tohoto subtilního silného hnutí. Nebude tu žádný Armageddon, jak popisují v jejich verzi vaší Bible. Bude to nahrazení jejich plánovaného světa skrz posun ohniska vědomí bytostí této planety směrem k tomu, co je žádoucí, spíše než k tomu, k čemu je chtějí přinutit tito plánovači. Měla by to být individuální vnitřní změna, která vyzve vnější síly, plánující ovládat celou vaši podstatu sebeuvědomění. Na přijetí tohoto volání polnice závisí budoucnost vašeho přežití a zkušenosti, které na vás čekají na věčnosti.

 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium „patří bolivijskému lidu“… západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být…"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!