Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 03. 03. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Karel Schwarzemberg:
Tragedií této země je skutečnost, že nemůžete věřit ani těm, které jste osobně podplatil

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2753x)
Oddělení zrna od plev
(13. 07. 2018, 2191x)
Párové duše
(01. 02. 2019, 2097x)
Věřte ve svou jedinečnost
(27. 07. 2018, 1996x)
Co je pro naše dobro
(24. 08. 2018, 1813x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Vaše poslední - "Právě dopadající energie" - 26.10.2008


Převzato - Duchovno - 02. 11. 2008 (3756 přečtení)

Před sedmi lety jsem začala psát o zkušenostech při vzestupu. V té době to byla problematika vzácně se vyskytující a také se vyznačovala cizími a zdánlivě nevysvětlitenými symptomy a zkušenostmi. Mnoho jednotlivců stále ještě žilo své životy tak, jako kdyby se nemělo nic změnit. Za dnešního stavu věcí je již o mnoho víc lidí na naší „palubě“. Tak moc se k mému překvapení mé publikum rostlo. Je úžasné vidět tento proces v postupu a jak rostou naši čtenáři, kteří jsou důkazem našeho zázračného procesu duchovního vývoje.


Naše cesta je dlouhá. Nejprve malá skupina začala vytyčovat směr cesty do naší nové Země… mnoho dalších nás následovalo a nyní je nás již mnoho, co usilovně „šplháme“ příčku po příčce na našem vzestupovém žebříku.

Jak planeta, tak i my jsme udělali významný pokrok. Čím víc duší následuje proces vzestupu, tím i větší rychlost bude mít náš duchovní vývoj a bude stát za to. A toto se děje právě nyní.

V poslední době jsme rozhodujícím způsobem překročili práh čištění a uvolňování starých energií. Kritické množství bylo dosaženo; mnoho duší nyní ztělesňuje dostatek světla uvnitř – a to světlo si i dokáže udržet…mnoho světla pro tuto planetu, jako nikdy předtím...

Jak lidé Hopi výmluvně říkají: "...my jsme těmi, kteří na tohle čekali..." a nyní je toto i náš čas. Nyní také držíme více než kdy předtím odpovědi uvnitř nás. I podle tohoto znamení přišel čas na to, abych se i já přesunula jinam. Již nebudu dále potřebná v této zvláštní roli. Tato role bude nyní naplněna vámi.

Jsme nyní každý silný ve své vlastní svatyni. Jsme úžasné duše ! Posouváme se do nových rolí. To je správná i zázračná věc. Znamená to, že se toho mnoho událo a že se nyní nacházíme na  své nové cestě.

Ačkoli již dále nebudu psát "Právě dopadající energie" , budu stále poblíž. Beru si krátký sváteční oddych (ovšem nemám žádnou představu o tom, jak dlouhý bude) k dokončení mého napojení a po jeho dokončení spustím úpně nové webové stránky navržené k tomu, aby napomáhaly těm, kterým rostou jejich andělská křídla a stávají se anděly na Zemi. Ačkoliv všechny součásti mé nové role ještě nebyly formulovány, vězte, že nové stránky budou navrženy i vašemi myšlenkami. Věřím, že se spolu radostně spojíme.

Zatímco budu odpočívat, bude i přesto webová stránka - Stepping Into the New Reality Questions & Answers - http://www.whatsuponplanetearth.com/steppingquestions.htm aktualizována pravidelně. Zvu vás k navštívení této stránky kdykoli si to budete přát. A jste-li v mém na adresáři, bude vám oznámeno, kdy budou moje nové webové stránky otevřeny a vám k dispozici. Můžete stále ještě přihlásit prostřednictvím této staré webové stránky, která bude stále v provozu kromě toho, že na ní již nebudou přibývat nové „Dopadající energie“.

Děkuji každému z vás za dlouhá léta vaší podpory. Bez vás bych nebyla schopna pokračovat v mé práci s radostí a nadšením. Má vděčnost je bezmezná. Děkuji vám moc, moje krásné duše!

 

A právě teď jsou tu poslední - „Právě dopadající energie“ :

Říjen přišel s některými velmi novými napojeními a ačkoli se věci ubíraly správným směrem, nebyla ještě vhodná teplota pro větší skok. Doufali jsme, že už je vhodný čas, ale jako u všeho, nezáleží jen na osobní volbě, ale i na tom, kolik je nám dovoleno.

V mnoha oblastech naší planety se právě teď náhle chladilo - to přirozený rytmus podzimní přírody. Pak však přišlo ještě jednou náhlé velké teplo - a příroda chce skoro kvést! Vskutku velmi matoucí děj. A takto je to i s energiemi. Může být obtížný předpokládat, co nakonec bude výsledkem, protože přirozené vzory se změnily.

Tímto způsobem jsme vyššími světy informováni, že čekání bude trochu delší, že se máme pozastavit, být mimo hlavní proud a počkat, dokud nebudou masy připraveny na naše služby a budou nám chtít pomoci. Přirozený sklon mas je chtít věci, které jsou "fixované," chtějí stabilitu a v pozdějším čase se pak často vracejí k důvěrně známému a chtějí z něho obnovit co možná nejvíc. Ale právě takto nemůže být.

Tak až budou připraveny pustit to staré a obejmout něco skutečně nového, povšimnou si svých bratrů a sester, kteří je obklopí a podpoří sebe navzájem jako tým. A to bude další velké a značné probuzení.

Chodit k masám právě teď, předčasně, by mělo za následek docela nepříjemné scénáře. Velkou část času bychom se cítili neviditelní, zrušení, nevyslyšení, snížení, znevážení a významným způsobem jako bychom dokonce ne-existovali. Nižší vibrační energie se nemohou spojit s vyššími vibračními energiemi, podobně jako andělé existují v nefyzickém světě.Toto je vskutku dobrý příklad pro toho, kdo by chtěl skočit zpět do staré energie. Bylo by toho dost, aby to jednoho přimělo prchnout a už se nikdy nevrátit.

V současné době můžeme mít mnoho divných snů a neobvyklé návštěvy ve spánku. Slyšení zvuků, pocity přítomnosti, to jsou symptomy další dimenze, která se nyní s námi slučuje.

Může se objevit i kašlání, střevní problémy, bušení srdce i nespavost - to jsou znamení přípravy pro další uvolnění starých a hustých energií uvnitř nás. Jeden zajímavý příznak vzestupu je i neschopnost psát správně pravopisně. To se mi teď běžně u psaní dopisů stává. Přitom jsem měla dřív perfektní pravopis i mluvnici. Je to pro mě zajímavá zkušenost - a navíc se stále více zhoršuji.

Toto navazuje na mou starou, důvěrně známou ztrátu paměti při konverzaci. Posouváme se do světa, kde energie mají jiný řád. Malé detaily nejsou tak důležité. To je pocit, který ve mně tyto energie zanechávají.

Jak na tomto světě přežijeme když naše mozky již nefungují jako dřív? Právě to děláme. Vyšší je součástí nás, naší duše a naviguje nás, provádí nás vším. Jednoduše jen ztrácíme důležitou část našeho starého 3D já.

S důvěrou, že je náš proces božsky vedený, dovolujeme sami sobě opustit staré a můžeme se hnout dopředu do skutečně nového prostoru, který nás umístí vždy tam, kde my potřebujeme být.

Pokud víme že to, co vyskytuje ve vnějším světě, nemá nic společného s námi, oddělime se z procesu jeho pádu co možná nejvíc a zůstaneme v našich osobních svatyních, pak budeme ujištěni, že naše spojení s Novým a Zdrojem je pravdivé, skutečné a že bude o nás postaráno.

 

Přeji vám, abyste nesli nebe ve vašem srdci, svit hvězd ve vaší duši a zázraky ve vašem životě. Mnoho lásky vám a všem…

 
Vaše Karen
 
 

translation 2008 by Sanny

 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 1 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 02. 2021:

Senátor Jaroslav Doubrava: " ...chovali se (poslanci) jako úchylové. Dokonce hejtmani z opozičních stran prosili své strany, aby neblbly a nouzový stav prodloužily. Politické hovězí hlavy ze stáda opozice z toho ale udělaly předvolební mejdan. Poslanci, kteří zařízli nouzový stav, jsou stejní primitivové jako ti, kteří demonstrovali proti nošení roušek. A opozice neustále do vlády bušila, že neudělala to či ono, že něco mohla dříve a lépe. Změnilo se to v politickou štvanici, nakonec vláda ztrácela rozhodnost, aby nebyla obviněna z nedemokratických zásahů...
...ČT1 se stává největším šiřitelem nenávisti, polopravd a dezinformací v ČR. Z tohoto hlediska se nedivím, že se takhle urvali z řetězu i primitivové z opozice. Poslanci z opozice ukázali, že nemají ani páru o tom co potřebují lidé dole, v konkrétních vesnicích, městských čtvrtích, ti kteří jsou odkázáni měsíc od měsíce na plat nebo v horším případě na podporu...
"

Celý článek...


10. 02. 2021:

Bohumil Pečinka:  "...je to třicet let stále o tomtéž. Už v letech 1990-92 dělalo právnické expertní duo Jičínský-Rychetský zákulisní rozhodnutí a nátlakové akce, jimiž stavělo parlament i vládu do neřešitelných situací. Často tomu sekundoval i Jan Filip z pozice experta, plně podřízeného Pavlu Rychetskému. Třicet let nato stejní lidé, tentokrát už bez zesnulého Zdeňka Jičínského, rozhodli o volebním zákonu a dostali politickou reprezentaci pod tlak..."

Celý článek...


29. 01. 2021:

Petr Žantovský: "...USA pro mnohé z nás před rokem 1989 symbolizovaly svobodu a demokracii, zatímco sovětský blok symbolizoval třídní boj a všeobecné hlupství. Dnes je to jinak. Amerika se chová hůř než naši rudí za Jakeše. Je to symbol? Jistě: úpadku země, která si neví rady sama se sebou, a tak nabízí zástupné terče. Jen my jsme stále stejní, tedy aspoň naše vrchnost: dříve odezírala ze rtů Moskvě, dnes Washingtonu případě Berlínu a Bruselu. Ale změní to nás, občany, co tomu musejí přihlížet? Ani v nejmenším. Jen to prohloubí skepsi a nedůvěru. Jako za toho Jakeše. Kdybych byl optimista, řeknu, že cítím v kostech změnu, jako byla cítit dejme tomu od roku 1985. Ale protože jsem realista, bojím se, že tato změna bude draze vykoupena..."

Celý článek...


26. 01. 2021:

Proč? Martiny Kociánové: Sklapni, nebo Tě smažem!

YouTube channel Svobodné Universum
Kupředu do minulosti: Svobodné universum


26. 01. 2021:

Ivo Rušák: „Putinova rezidence“ u Černého moře
"...dnešní vlna mediálního „zájmu“ o tu „Putinovu rezidenci“ je už historicky druhou vlnou, jaksi reinkarnovanou a znovu rozvířenou zjevně v souvislosti s návratem A. Navalného do Ruska a tak nějak zakrývá skutečnost, že A. Navalného po návratu ruská policie ze zákona prostě musela zatknout, protože byl dříve odsouzený k podmíněnému trestu (30 dní vězení) a neplněním jeho podmínek ten trest podmíněný přešel v trest nepodmíněný. Jistě mu nikdo nebude vyčítat to období, kdy se jako léčil z té „otravy“ a kdy byl v „rekonvalescenci“, ale od té doby pobýval (schválně?) v Německu dále, a tedy se (schválně?) nehlásil v pravidelných intervalech ruské policii, jak stanovovaly podmínky trestu..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!