Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 20. 09. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Hercule Poirot, detektiv:
Víte proč nás mají politici za idioty? Protože jsme je volili!

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3124x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2593x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2565x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2508x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2441x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Inzerce WSA

* VÁNOČNÍ NABÍDKA ASTROLABU


WSA reklama - Inzerce WSA - 02. 12. 2009 (1801 přečtení)

Pokud přemýšlíte o osobním dárku pro Vaše blízké, zvažte, zda pro Vás může být vhodným řešením tato volba:

 
Jeden horoskop darujete, ale druhý dostanete Vy Objednáte-li pro někoho z Vašich blízkých k letošním vánocům dárkový certifikát, dostanete k tomu navíc zdarma výklad horoskopu či jinou astrologickou službu podle vašeho výběru ještě Vy sami. Blíží se Vánoce, a astrolab je štědrý, protože jsme vděční všem našim klientům a čtenářům za přízeň projevenou v letošním roce. Co si můžete vybrat Dárkový certikát s možností druhého horoskopu zdarma stojí 1800 korun. Obdarovaný si může vybrat, zda od nás dostane a/ kompletní osobní horoskop, a/ kompletní partnerské srovnání, c/ kompletní prognozu na tři roky d/ či dva základní horoskopy (např. dva horoskopy dětí) Vy od nás k tomu dostanete buď e/ základní horoskop, f/ základní srovnání g/ nebo základní prognozu, které můžete využít pro sebe anebo jako další vánoční dárek. Co horoskopy přesně obsahují se můžete blíže dozvědět zde Rozsah služby: Pro úplnost budiž uvedeno, že kompletní horoskop, srovnání či prognoza trvá 45 minut, a základní horoskop, srovnání či prognoza trvá 20 minut. Převedeno na koruny získáte při využití této služby bonus v hodnotě osmi set až tisíce korun. Službu si bude možné ode nás vybrat kdykoliv od 27. prosince letošního roku dál ve formě nahrávky mp3 poslané v příloze mailu. Kompletní horoskop, srovnání či prognozu mohu dodat také jako CD a to bez příplatku.


Kurz astrologie jako dárek o vánocích můžete Vašim blízkým také rozšířit obzory jejich poznání. Objednejte jim astrologický kurz od nás na CD. Základní kurz pro začátečníky stojí 1000 korun, je perfektní svojí podrobností a metodičností. Pokud se kurz bude Vaší blízké osobě líbit, může si následně doobjednat pokračování, které od nás bude dostávat každý týden e-mailem. Více podrobností najdete zde Pokud chcete být velice štědří, můžete objednat také kompletní astrologický kurz, naráz kompletní astrologické vzdělání. Jde o soubor 4 DVD, který obsahuje záznamy z 9 ročníků astrologické školy. Jde o unikátní vzdělávací nabídku, která u nás ani v zahraničí nemá srovnání. A když už dárek, tak pořádný, ke kompletnímu kurzu poskytujeme navíc výklad horoskopu. Můžete si však také vybrat jen ročníky podle Vašeho přání. Veškeré podrobnosti najdete zde


Reconnection jako dárek Jako zcela specifický dárek Vám můžeme nabídnout dárkový vánoční certifikát na aktivaci The Reconnection. Aktivace probíhá večer a ráno následujícího dne v České Lípě. Pokud jsou u Vás doma vhodné podmínky (klid, dostatečný prostor pro instalaci lehátka), lze aktivaci provést i u Vás doma, kdekoliv v republice. Aktivace stojí stejně jako u kteréhokoliv z certifikovaných praktiků 333 dolarů nebo ekvivalent v českých korunách. Více viz např. zde: http://www.thereconnection.com/cs


Trvání akce: Nabídka platí ode dneška do 31. prosince letošního roku. Výběr služby je časově neomezený. Dárkové certifikáty předtištěné na zvolená jména od nás dostanete mailem po zaslání úhrady na naše číslo účtu 3636750257/0100. Jako variabilní nebo specifický symbol použijte, prosíme, číslo Vašeho mobilního telefonu. Certifikáty si můžete za příplatek 100 korun také nechat zaslat poštou, již předtištěné na zvolená jména. Níže vidíte, jak dárkový certifikát vypadá, verze s pejskem je spojená se základní službou, verze s kostelíčkem je spojená s kompletní službou. Certifikáty jsou barevné ve formě A4 na tvrzeném papíře. Mailem je zasíláme ve snadno tisknutelném formátu pdf. Kontakt: Máte-li k vánoční akci astrolabu jakýkoliv dotaz nebo specifický požadavek, neváhejte nás kontaktovat na našem čísle 608.223.223 či emailu baudys@gmail.com V zásadě platí, že vyhovíme každému Vašemu přání. Pěkný advent Vám přeje Antonín Baudyš jr. Antonín Baudyš jr. (1972) je poradenským astrologem. Jeho astrologické zkušenosti trvají třináct let. Krom toho disponuje vzděláním ze tří evropských univerzit, zkušenostmi z pole regresní terapie a šesti let života prožitého v zahraničí (Španělsko, Německo, Švýcarsko). Ve svých výkladech se zaměřuje zejména na dynamiku rodinných vztahů a na faktory osobního růstu.

JAK VYPADAJÍ DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY

Astrolab - certifikat

Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
17. 09. 2019:

Bývalý šéf vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor: "Ta samolibost, že já to vím nejlépe a ostatní jsou minimálně hlupáci, pokud ne ruští agenti, přisluhovači Kremlu a Číny a podobně, je velmi nešťastná, a navíc často sklouzává do polohy osobní, urážlivé. Navenek to samozřejmě ovlivňuje to, jak se k sobě lidé chovají...
Já stále věřím tomu, že je správná teze, že Koněv osvobodil Prahu, protože tlak jeho vojsk donutil generála Toussainta uzavřít smlouvu s generálem Kutlvašrem a s Josefem Smrkovským, nechat zde těžké zbraně a zmizet. Jinak by tu Prahu Němci rozflákali, kdyby nebyli pod tlakem.
.."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Spisovatel, autor historických knih Václav Junek: "z vyššího hlediska české moderní historie jde opravdu jen o ten šum (kauza sochy maršála Ivana Stěpanoviče Koněva), navíc vyvolaný přibližně těmi samými elementy, které (například) pod vedením Franty Sauera ze Žižkova se vší jim vlastní hloupostí skácely Mariánský sloupu na Staroměstském náměstí v listopadu 1918 a jistě také v přibližně stejné době dosáhly likvidace pomníku jednoho z největších českých vojevůdců maršála Radeckého. To ale opravdu jen pro příklad. Stejného druhu ovšem byla pozdější praxe nacistů ve věci pomníků Ernesta Denise, plukovníka Švece, prezidenta Wilsona i mnoha dalších. A to nemluvím už vůbec o komunistech a jejich tak oblíbeném obrazoborectví..."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Andrej Babiš - bývalý premiér?
Zdeněk Zbořil: "Tentokrát v ČT překročili míru nejenom slušnosti, ale i povinností, které jsou jim uloženy ze zákona. Nějaký zdroj informací, o kterém si můžeme myslet, že není nejserióznější, někteří novináři ho označují za "Bakalapress", tak vypustí informaci, že premiér Babiš byl zbaven nařčení, že se dopouštěl trestného činu, a tu zprávu převzala ČT, Český rozhlas i ČTK a v podstatě tak způsobí stav, který může vyvolat šíření poplašné zprávy.
A tak "opisovali" redaktoři veřejnoprávních médií i dalších médií jeden od druhého, až se jeden redaktor možná spletl a mluvil o Andreji Babišovi už jako o bývalém premiérovi, a o tom už by měla jednat mediální Rada, ale nedělám si iluze, že tomu tak je nebo bude...
"

Celý článek...


03. 09. 2019:

Ivan Lehotský: "USA před měsícem vypověděli smlouvu INF s Ruskem o omezení raket středního a krátkého doletu. Prý proto, že Rusko smlouvu porušovalo. Prošly sotva dva týdny a Američané provedli test takové rakety, kterou mají s mírně jinými nastaveními už dávno rozmístěnou ve více východoevropských zemích. Že by šlo o zázračně rychlý technický vývoj? Nebo to bylo jinak a kdosi se právě nechtěně přiznal ke lži a podvodu?..."

Celý článek...


24. 08. 2019:

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová: "...jsou tu skupiny, k nimž se stát chová macešsky, a které nemají ani sílu se nějak viditelněji bránit, protože na to nemají síly nebo čas. Osobně vidím zátěž, která se klade na samosprávu, jako by jí tu samosprávu někdo chtěl zase sebrat, vnímám rodiny s dětmi, jak se těm pracujícím neulehčuje nic, zatímco se strká do dávek těm, kteří nikdy pracovat nebudou, seniory, kterým se říká, ať se zabezpečí hlavně sami, drobné živnostníky, kteří za chvíli budou rušit živnosti, protože ten tlak neustojí, máme málo lékařů, policistů..."
"...Roztrhání Ústavy je z mého pohledu neomluvitelné gesto. Podobně jako česká vlajka ve vagíně a trenýrky na Pražském hradě. Máme demokracii, rozhodujme ve volbách, a aby ty výsledky byly jiné, pokud se nám současné nelíbí, tak pro to sakra něco dělejme. V Americe by něco takového znamenalo doživotní diskvalifikaci z veřejného života. Roztrháním Ústavy roztrhal Minář i svobodu slova a jiná práva v Ústavě obsažená. Je to cíl Milionu chvilek? Jen jedna pravda?..."

Celý článek...


15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!