Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 26. 02. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatĂ˝ roh  Náhodný citátkulatĂ˝ roh
Adam Michnik:
Na komunismu je nejhorší to, co přijde po něm.

kulatĂ˝ roh  Hlavní menukulatĂ˝ roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatĂ˝ roh  Přehled rubrikkulatĂ˝ roh

kulatĂ˝ roh  NejčtenějšíkulatĂ˝ roh
Mayský sněm promlouvá
(01. 04. 2017, 2618x)
Cesta dále
(27. 02. 2017, 2422x)
Mayský sněm
(12. 03. 2017, 2373x)
Mayská poselství
(12. 03. 2017, 2312x)

kulatĂ˝ roh  Počasí, Slunce, LunakulatĂ˝ roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatĂ˝ roh  O Jitřní zemikulatĂ˝ roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Vyšší nebo nižší úroveň Matrixu


Jiří Tichý - Duchovno - 20. 04. 2010 (3033 přečtení)

A nebo se musíme probudit, abychom zachránili sami sebe před zničením. Ale to znamená se zbavit jakýchkoli obav či strachu. Žačít brát své pocity jen jako ispiraci, ale ne aby ovlivňovali postoj našeho života. Jsme-li elektrickou bytostí připojené k Matrixu Země, je všechno tedy klam. ?Lžíce tu není??.
Zima tu tedy není a hlad také neexistuje. A jistě a klidně rozsvítíme žárovku v našich dlaní. Jsme přeci elektrická bytost.


Probudit se, nebo se jen posunout v Hierarchii Matrixu? Sejmout svoju masku, nebo len vylepšit svůj matrix ku životu. Asi ruku v ruce to vše souvisí. Dnes jsem se ráno probudil, celkom v pohodě. Uvědomil jsem si, že člověk žije v neustálých obavách, v neustálém strachu. Největší strach nám nahání strach o svoje zdraví, o svou práci a jídlo, kdy nás televize neustále masíruje s tím, že jsme obyčejné malé bytosti, kdy náš život je třeba jen jako pracovní síla, či kolečko v systému. Pozor na to jen vybočit, či jít jinou cestou než si naši vladaři přejí. Připustíme-li, že člověk byl zotročen na jemnohmotné úrovni, kdy mu ze širokého spektra vědomí, ať už sluchu, či zraku a dalších věmů, zůstalo pouze a jen 10% tohoto spektra. Poslední dobou přemýšlím, jak jsme všichni zmanipulování a není nám umožněno dojít pravdy, nýbrž jsme v tomto vězení drženi sami sebou. Pokud totiž bydlíte v bytě, nebo domku, máte neustálé měsíční náklady, mimo jiné sociální a zdravotní pojištění, složenky za telefony a internet, ale především jídlo a teplo. Mohl bych pokračovat nájmy, hypotékami a půjčkami, které nás taktéž tlačí do toho, abychom se navzájem zotročovali a podmaňovali, nýbrž si toto předáváme generace od generaci. Jistě je tu nějaký posun v chování a cítění lidí, avšak jen do té míry, kterou je nám to povoleno. Takže když jsou lidé, kteří smýšlejí velmi ?materialisticky?, nebo lidé kteří se scházejí v kruzích svých zájmu, není mezi nimi žádný rozdíl. Žijeme v tom istém systému. V tom samém zmanipulovaném Matrixu, kdy je nám všem umožněno použít pouhých svých 10%.

Proto přemýšlím, jak z tohoto iluzorního světa, kde si tak maximálně vytváříme nový iluzorní svět oprostit, či probudit, procitnout.

1. na této cestě mě napadlo, že v celém životě jde o teplo, světlo a jídlo. Tyto 3 nejzákladnější potřeby nynějšího člověka jsou zabaleny do potřeby pracovat a zaměstnat tak mysl. Ruku na srdce, kolik z vás, se dovede jen tak válet, když může. Když nemusí vůbec nic, jen ležet v teple a suchu na své posteli. Nebo kdo z vás umí chodit klidným pomalým krokem?!

Přemýšlel jsem, že bych vyrazil do lesů tady u nás, kde bych se pokusil od těchto závislostí odpoutat, avšak nečekal jsem, že mi systém bude předkládat toliko překážek. Ale největší překážky jsem si vytvořil ve své hlavě, nýbrž tímto činem se buďto probudím a podaří se mi odpoutat od reinkarnační klece poslední doby několika tisíců či desetitisíců let. Nebo se stanu nepohodlný systému, který se i tak hroutí a vyústí nejspíše v masové nepokoje, které mohou přerůst díky propagandě a skryté reklamě do nepředstavitelných rozměrů. Protože lidé, ať už budou sebevíce oduchovnělí, přelstí je Strach, který jim začne v nalomené mysli nahlodávat tím, že není a nebude co jíst, pokud se něco neudělá. Že přijde zima, která ohrozí je a jejich dítka. A tohoto, tak jako v minulosti, se bude snažit využít elita, která použije podprahovou propagandu a reklamu na zneužití již tak zmanipulované mysli, kdy nám stačí pustit do všech médií to co zahýbe našimi emocemi s titulky, terorista, vražda, násilí, pomoc, záchrana, hrdina.

Tato slova v nás jistě vyvolávají určité emoce a tím nás energeticky destabilizují. Dnes se mi více méně podařilo odpoutat všechny strachy. A přemýšlel si jen tak s čistou hlavou. Nemyslím, tím, že půjdu prát, vařit, čumět na bednu a jiné činosti, které mají za úkol zaujmout naši mysl, aby nemohla přemýšlet svobodně. Nýbrž jsme naprogramováni tak, že když se nám dá svoboda, nevíme co se sebou, tedy se dobrovolně zotročujeme a hledáme řešení někde jinde a u jiných lidí, hlavně odpoutat pozornost od nás samotných.

Ale především, si představte, že Země je vědomí. Vědomí, velikosti malé kapky. Tato kapička je však naplněna jiskřivou energií, která je nám nepředstavitelná a tak stomiliardkrát větší, než energie naše. Nemyslím tím energie, která nám je podstrčena, jako naše celistvá, nýbrž 90% je nám ukradeno, tak nějak fungujem jako baterky vo filme Matrix. A tato jiskřivá kapka, je obklopena právě námi. Máme stejně vypadajícími kapičkami, tedy cca 8miliardami kapičkami, kterým kapička Země vizualizuje virtuální sen, kdy se učíme nové a nepoznané postoje, jakožto mladé duše. Velikostně jsou všechny stejné nýbrž je to pouze pro vizualizaci, nýbrž energie, nazývající se Země, dokáže ustát jen určitý počet dalších jiskřících bytostí, kdy všichni máme kladný elektrický náboj. Avšak jednoho času, vstoupily do této části vesmíru jiné duše, které vypadali stejně jako my, avšak jiskřili červeně a měli záporný elektrický náboj. Připojili se k Zemi a postupně začali omezovat naše spojení se Zemí a energetický potenciál lidských bytostí byl frekvenčně přenastaven na jiný přijímač a vysílač, tak aby se 90% naší energie mohli sytit právě tyto bytosti. A Země nám nemůže nijak pomoci, nýbrž nezasahuje samovolně do dějů. A my ji ani nepožádáme o pomoc, nýbrž žijem ve světe, který nám diktuje náš 10% energetický potenciál. Dalo by se povídat, že toto vše má své důvody. Ony bytosti, jakožto daleko starší, čekají na energetickou supervlnu, přicházející ze středu vesmíru. Vlna se blíží, plná Velmi vysoké elektrické energie, kdy již brzy zasáhne tento vesmír, jako zakončení jednoho věku a  tím otevře nové dveře novým obzorům. Avšak ty bytosti, které sem přišli někdy před miliardou let se obávají aby jejich energie nebyla touto supervlnou rozpuštěna, tedy chtějí použít i naši energii. Jsme dokonalé baterky a navíc mohou díky nám ovlivňovat dění v celém vesmíru. Nýbrž náš kladný modrý plamen, kterým záříme, dokáže tvořit celé světy. A díky tomu že ovládají naši mysl a dokáží nám vmanipulovat, že jsme pouhými malými slabými lidmi. Dokáží médii a podprahově nastaveném systému udržovat naši mysl, v neustále nevědomosti. Dokázali naši mysl, naprogramovat tak, abychom se sem neustále rodili zas a znovu, nýbrž do co si myslíme, že je pravda, se stává skutečností. Na počátku bylo slovo a před tím slovem myšlenka. A pak přijde někdo s tím, aby se osvobodil a my  jej raději zahubíme, označíme za blázna či kacíře a nebo rovnou upálíme. Prostě odstranit, toho kdo nám říká pravdu. Jsme prostě tak manipulováni.

Takže ta supervlna, která se k nám blíží, nás možná zahubí, nýbrž 10% energie se dostane velmi lehce do nulového, tedy vybitého stavu, a nebo a doufám, že to tak bude se mínus a plus spojí v jednu novější, silnější energii, vyváženého stavu, kdy se nám otevře nová škála možností a novým životní postojů. A jistě se stane něco i s planetou, čili její energetickou kapkou.

A nebo se musíme probudit, abychom zachránili sami sebe před zničením. Ale to znamená se zbavit jakýchkoli obav či strachu. Žačít brát své pocity jen jako ispiraci, ale ne aby ovlivňovali postoj našeho života. Jsme-li elektrickou bytostí připojené k Matrixu Země, je všechno tedy klam. ?Lžíce tu není??.

Zima tu tedy není a hlad také neexistuje. A jistě a klidně rozsvítíme žárovku v našich dlaní. Jsme přeci elektrická bytostJ

Viktor Ticháč
 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,29 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatĂ˝ roh  Přihlášený čtenářkulatĂ˝ roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatĂ˝ roh  AktualitykulatĂ˝ roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium ?patří bolivijskému lidu?? západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být?"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku? oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů ? konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!