Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 20. 09. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
A.J. Liebling:
Svoboda tisku patří tomu, kdo jej vlastní.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3124x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2593x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2565x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2508x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2441x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tantra

* Workshop Fire Serpent Tantra v Praze


Reklama - Tantra - 15. 07. 2010 (2808 přečtení)

Dne 29.07 a 30.07 - 01.08 se koná zajímavá a unikátní víkendová akce v Praze: Fire Serpent Tantra weekend workshop, vedený kanadskou učitelkou Mystress Angelique Serpent.


Fire Serpent Tantra
workshop v Praze 29.07 a 30.07
 

Fire Serpent TantraDne 29.07 a 30.07 - 01.08 se koná zajímavá a unikátní víkendová akce v Praze: Fire Serpent Tantra weekend workshop, vedený kanadskou učitelkou Mystress Angelique Serpent.

 

Kurz Fire Serpent Tantra obsahuje informace a praktické cvičení z oblasti fungování vnitřního světa člověka, energie kundalini, nalezení vnitřního hlasu a vnitřního milovaného a další. Jedním z talentů učitelky je přenos blažené energie, shaktipat, která značně ulehčuje provedení cvičení a porozumění vnitřnímu významu slov.

 

Přednáška:
Dne 29.07. od 19:00h Fire serpent Tanta – free lecture
Kundalini: Grounding and discernment
Místo konaní: YogaSpace, Holečkova 332/5, Praha 5
Vstup zdarma

Víkendový workshop:
Dne 30.07. - 01.08. od 19:00h
Fire serpent Tanta – intenzivní víkendový workshop

Místo konaní:YogaSpace, Holečkova 332/5, Praha 5
Vstup Placený – rezervace předem nutná

 
 
 
 
Embrace the Mysteries of the Divine Feminine!
 
Je tento workshop pro Vás?
 

- Worskshop je vhodný pro ty, kteří by rádi povzbudili duchovní růst a zakusili slastnou energii shaktipat. Workshop je zaměřen na praktické využití sdělených poznatků a mnohé z nich se budou zkoušet a aplikovat v průběhu akce.

 

- Workshop je vhodný pro ty, kteří by rádi získali duševní a duchovní nástroje a dovednosti důležité pro samostatnou cestu bez nutnosti závislosti na externím guruovi nebo určitém systému víry.- Workshop je vhodný také pro ty, kteří již mají probuzenou energii kundalini a hledají způsob, jak ji lépe pochopit a jak s ní žít. A jak řešit duchovní a životní komplikace, které jsou někdy součástí spontánního probuzení kundalini.


- Workshop je vhodný pro ty, kteří mají zájem následovat duchovní stezku blaženosti a sjednocení dualit. Tato blaženost je přítomná v každém člověku a je základem pro tantrickou stezku, která může, ale také nemusí obsahovat sexuální spojení. Zaměření tohoto workshopu je zejména na jednotlivce a jeho vnitřní části.

 


- Workshop představí klíčová cvičení, která budou také na workshopu prováděna: Napojení na zdroj, čištění karmy a ega, nalezení vnitřního hlasu (vnitřní guru), nalezení vnitřního milovaného, zvládaní empatie, otevření třetího oka skrze shaktipat a trénink v používání, probuzení hadí sílí kundalini skrze shaktipat. A mnohé další.

 
 

V případě, že byste měli zájem se zúčastnit nebo měli další dotazy, prosím kontaktuje nás.

 

V případě, že byste mohli tyto informace přeposlat někomu, o kom víte, že by ho mohly zajímat, byli bychom vám vděčni.

 
 
 
Kdy a kde?
 

V Praze bude mít Mystress Angelique Serpent dvě akce. První akce, přednáška, je samostatná lekce, která může sloužit také jako úvod do víkendového workshopu. A kromě dalšího je dobrou příležitostí potkat Mystress Angelique Serpent osobně.

Přednáška:
Dne 29.07. od 19:00h Fire serpent Tanta – free lecture
Kundalini: Grounding and discernment
Místo konaní:YogaSpace, Holečkova 332/5, Praha 5
Vstup zdarma

Víkendový workshop:
Dne 30.07. - 01.08. od 19:00h
Fire serpent Tanta – intenzivní víkendový workshop

Místo konaní:YogaSpace, Holečkova 332/5, Praha 5
Vstup placený – rezervace předem nutná


Cena workshopu: 5625,- Kč nebo 3750,- Kč při registraci do 25.07.
Kontakty a registrace: Dušan tel. 776 494 711, prague@fire-serpent.org


Více informací naleznete na webových stránkách:
http://kundalini-teacher.com/workshop.html

(v anglickém jazyce)

Anebo na adrese:
www.skolazivota.cz/clanky/FST


Program obou akcí bude v anglickém jazyce se simultánním překladem do českého jazyka. Počet míst pro víkendový kurz je omezen (18 míst) a rezervace předem je nutná.


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
17. 09. 2019:

Bývalý šéf vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor: "Ta samolibost, že já to vím nejlépe a ostatní jsou minimálně hlupáci, pokud ne ruští agenti, přisluhovači Kremlu a Číny a podobně, je velmi nešťastná, a navíc často sklouzává do polohy osobní, urážlivé. Navenek to samozřejmě ovlivňuje to, jak se k sobě lidé chovají...
Já stále věřím tomu, že je správná teze, že Koněv osvobodil Prahu, protože tlak jeho vojsk donutil generála Toussainta uzavřít smlouvu s generálem Kutlvašrem a s Josefem Smrkovským, nechat zde těžké zbraně a zmizet. Jinak by tu Prahu Němci rozflákali, kdyby nebyli pod tlakem.
.."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Spisovatel, autor historických knih Václav Junek: "z vyššího hlediska české moderní historie jde opravdu jen o ten šum (kauza sochy maršála Ivana Stěpanoviče Koněva), navíc vyvolaný přibližně těmi samými elementy, které (například) pod vedením Franty Sauera ze Žižkova se vší jim vlastní hloupostí skácely Mariánský sloupu na Staroměstském náměstí v listopadu 1918 a jistě také v přibližně stejné době dosáhly likvidace pomníku jednoho z největších českých vojevůdců maršála Radeckého. To ale opravdu jen pro příklad. Stejného druhu ovšem byla pozdější praxe nacistů ve věci pomníků Ernesta Denise, plukovníka Švece, prezidenta Wilsona i mnoha dalších. A to nemluvím už vůbec o komunistech a jejich tak oblíbeném obrazoborectví..."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Andrej Babiš - bývalý premiér?
Zdeněk Zbořil: "Tentokrát v ČT překročili míru nejenom slušnosti, ale i povinností, které jsou jim uloženy ze zákona. Nějaký zdroj informací, o kterém si můžeme myslet, že není nejserióznější, někteří novináři ho označují za "Bakalapress", tak vypustí informaci, že premiér Babiš byl zbaven nařčení, že se dopouštěl trestného činu, a tu zprávu převzala ČT, Český rozhlas i ČTK a v podstatě tak způsobí stav, který může vyvolat šíření poplašné zprávy.
A tak "opisovali" redaktoři veřejnoprávních médií i dalších médií jeden od druhého, až se jeden redaktor možná spletl a mluvil o Andreji Babišovi už jako o bývalém premiérovi, a o tom už by měla jednat mediální Rada, ale nedělám si iluze, že tomu tak je nebo bude...
"

Celý článek...


03. 09. 2019:

Ivan Lehotský: "USA před měsícem vypověděli smlouvu INF s Ruskem o omezení raket středního a krátkého doletu. Prý proto, že Rusko smlouvu porušovalo. Prošly sotva dva týdny a Američané provedli test takové rakety, kterou mají s mírně jinými nastaveními už dávno rozmístěnou ve více východoevropských zemích. Že by šlo o zázračně rychlý technický vývoj? Nebo to bylo jinak a kdosi se právě nechtěně přiznal ke lži a podvodu?..."

Celý článek...


24. 08. 2019:

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová: "...jsou tu skupiny, k nimž se stát chová macešsky, a které nemají ani sílu se nějak viditelněji bránit, protože na to nemají síly nebo čas. Osobně vidím zátěž, která se klade na samosprávu, jako by jí tu samosprávu někdo chtěl zase sebrat, vnímám rodiny s dětmi, jak se těm pracujícím neulehčuje nic, zatímco se strká do dávek těm, kteří nikdy pracovat nebudou, seniory, kterým se říká, ať se zabezpečí hlavně sami, drobné živnostníky, kteří za chvíli budou rušit živnosti, protože ten tlak neustojí, máme málo lékařů, policistů..."
"...Roztrhání Ústavy je z mého pohledu neomluvitelné gesto. Podobně jako česká vlajka ve vagíně a trenýrky na Pražském hradě. Máme demokracii, rozhodujme ve volbách, a aby ty výsledky byly jiné, pokud se nám současné nelíbí, tak pro to sakra něco dělejme. V Americe by něco takového znamenalo doživotní diskvalifikaci z veřejného života. Roztrháním Ústavy roztrhal Minář i svobodu slova a jiná práva v Ústavě obsažená. Je to cíl Milionu chvilek? Jen jedna pravda?..."

Celý článek...


15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!