Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 29. 03. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Jaroslav Hašek:
Národ český dodnes ještě pro tanec se získá,
bohužel však vždycky tančí, jak mu jiný píská.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Mayský sněm promlouvá
(01. 04. 2017, 2675x)
Probuďte svou vnitřní sílu
(22. 05. 2017, 2333x)
Otevřete dveře ke štěstí
(12. 04. 2017, 2298x)
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2275x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tantra

* Workshop Fire Serpent Tantra v Praze


Reklama - Tantra - 15. 07. 2010 (2935 přečtení)

Dne 29.07 a 30.07 - 01.08 se koná zajímavá a unikátní víkendová akce v Praze: Fire Serpent Tantra weekend workshop, vedený kanadskou učitelkou Mystress Angelique Serpent.


Fire Serpent Tantra
workshop v Praze 29.07 a 30.07
 

Fire Serpent TantraDne 29.07 a 30.07 - 01.08 se koná zajímavá a unikátní víkendová akce v Praze: Fire Serpent Tantra weekend workshop, vedený kanadskou učitelkou Mystress Angelique Serpent.

 

Kurz Fire Serpent Tantra obsahuje informace a praktické cvičení z oblasti fungování vnitřního světa člověka, energie kundalini, nalezení vnitřního hlasu a vnitřního milovaného a další. Jedním z talentů učitelky je přenos blažené energie, shaktipat, která značně ulehčuje provedení cvičení a porozumění vnitřnímu významu slov.

 

Přednáška:
Dne 29.07. od 19:00h Fire serpent Tanta – free lecture
Kundalini: Grounding and discernment
Místo konaní: YogaSpace, Holečkova 332/5, Praha 5
Vstup zdarma

Víkendový workshop:
Dne 30.07. - 01.08. od 19:00h
Fire serpent Tanta – intenzivní víkendový workshop

Místo konaní:YogaSpace, Holečkova 332/5, Praha 5
Vstup Placený – rezervace předem nutná

 
 
 
 
Embrace the Mysteries of the Divine Feminine!
 
Je tento workshop pro Vás?
 

- Worskshop je vhodný pro ty, kteří by rádi povzbudili duchovní růst a zakusili slastnou energii shaktipat. Workshop je zaměřen na praktické využití sdělených poznatků a mnohé z nich se budou zkoušet a aplikovat v průběhu akce.

 

- Workshop je vhodný pro ty, kteří by rádi získali duševní a duchovní nástroje a dovednosti důležité pro samostatnou cestu bez nutnosti závislosti na externím guruovi nebo určitém systému víry.- Workshop je vhodný také pro ty, kteří již mají probuzenou energii kundalini a hledají způsob, jak ji lépe pochopit a jak s ní žít. A jak řešit duchovní a životní komplikace, které jsou někdy součástí spontánního probuzení kundalini.


- Workshop je vhodný pro ty, kteří mají zájem následovat duchovní stezku blaženosti a sjednocení dualit. Tato blaženost je přítomná v každém člověku a je základem pro tantrickou stezku, která může, ale také nemusí obsahovat sexuální spojení. Zaměření tohoto workshopu je zejména na jednotlivce a jeho vnitřní části.

 


- Workshop představí klíčová cvičení, která budou také na workshopu prováděna: Napojení na zdroj, čištění karmy a ega, nalezení vnitřního hlasu (vnitřní guru), nalezení vnitřního milovaného, zvládaní empatie, otevření třetího oka skrze shaktipat a trénink v používání, probuzení hadí sílí kundalini skrze shaktipat. A mnohé další.

 
 

V případě, že byste měli zájem se zúčastnit nebo měli další dotazy, prosím kontaktuje nás.

 

V případě, že byste mohli tyto informace přeposlat někomu, o kom víte, že by ho mohly zajímat, byli bychom vám vděčni.

 
 
 
Kdy a kde?
 

V Praze bude mít Mystress Angelique Serpent dvě akce. První akce, přednáška, je samostatná lekce, která může sloužit také jako úvod do víkendového workshopu. A kromě dalšího je dobrou příležitostí potkat Mystress Angelique Serpent osobně.

Přednáška:
Dne 29.07. od 19:00h Fire serpent Tanta – free lecture
Kundalini: Grounding and discernment
Místo konaní:YogaSpace, Holečkova 332/5, Praha 5
Vstup zdarma

Víkendový workshop:
Dne 30.07. - 01.08. od 19:00h
Fire serpent Tanta – intenzivní víkendový workshop

Místo konaní:YogaSpace, Holečkova 332/5, Praha 5
Vstup placený – rezervace předem nutná


Cena workshopu: 5625,- Kč nebo 3750,- Kč při registraci do 25.07.
Kontakty a registrace: Dušan tel. 776 494 711, prague@fire-serpent.org


Více informací naleznete na webových stránkách:
http://kundalini-teacher.com/workshop.html

(v anglickém jazyce)

Anebo na adrese:
www.skolazivota.cz/clanky/FST


Program obou akcí bude v anglickém jazyce se simultánním překladem do českého jazyka. Počet míst pro víkendový kurz je omezen (18 míst) a rezervace předem je nutná.


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium „patří bolivijskému lidu“… západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být…"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!