Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 23. 09. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Václav Klaus:
Náš úkol byl ne zajistit každému štěstí a bohatství, náš úkol byl změnit politický, ekonomický, sociální systém z komunismu v něco docela jiného a to se stoprocentně podařilo. Kdyby byli všichni se vším spokojeni, tak svět končí, protože by nebyla sebemenší motivace něco dělat.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2774x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2720x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2718x)
Nejsme připraveni
(27. 09. 2017, 2638x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2384x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Ženská mysteria


Pozvánka - Duchovno - 21. 06. 2010 (2989 přečtení)

Srdečně vás zveme na víkendový seminář pro ženy s Kateřinou Kramolišovou, 20. - 22.8. 2010, Skalka u Doks


Srdečně vás zvu na víkendový seminář pro ženy :

Ženská mysteria - nadpis
 
20.-22.8. 2010, Skalka u Doks
 
Ženská mysteria - obrázek
 
Ženy, zvu vás do ženského kruhu, k obnovení staré tradice, která nám dává možnost znovu se učit pozapomenutou ženskou moudrost. Navážeme na přerušené linie předávání ženské moudrosti – posvátného učení o ženském těle, ženské plodnosti, ženské síle a ženské duši
Proč je pro nás ženy tak důležitý ženský kruh? Je jako oáza pro ženskou duši i tělo, jako studna, ke které přicházíme pít, abychom obnovily svoji ženskou sílu, uvolnily se do své přirozenosti, užily si hloubku setkání sama se sebou i s ostatními ženami ne jako konkurentkami, ale jako sestrami. Kruh žen nám pomáhá napojit se na zdroj, který je nám společný, se kterým však v hodně mužsky zaměřeném světě ztrácíme kontakt a studna našeho ženství vysychá …
Kdo jednou zažil sílu ženského kruhu, ví že je to jako návrat „domů“, mezi své, tam, kam patřím.
 
Budeme se věnovat těmto tématům: Ženská mysteria: posvátná krev (menstruace), posvátná sexualita, posvátné mateřství, posvátná moudrá krev (přechod)
Učení o ženském těle: navázání láskyplného vztahu se svým tělem a svými ženskými částmi
Otevírání ženských energetických center, ozdravení a posílení ženských orgánů,
Příběhy a mýty Bohyní celého světa jako inspirace pro dnešní moderní ženy
Probouzení energie: tanec, zpívání, práce s dechem, hlasem, aktivní meditace.
Vnitřní práce: vizualizace-vnitřní cestování, nalezení vnitřní rádkyně.
Rituál jako cesta transformace, Cesta sebeuvědomění – možnost vzít život do svých rukou
Můžete se také těšit na masáže, oheň, koupání, pobyt v přírodě
 
Kdo vás bude provázet?
 
Mgr. Kateřina Kramolišová
Ženská mysteria - Katka Kramolišováje mi 39 let, žiju se třemi muži: partnerem a dvěma malými syny v Praze. Vystudovala jsem psychologii, prošla několik terapeutických výcviků: Gestalt terapie (MULTI-DI-MENS Institut), Bodyterapie (Eli Weidenfeld), Tantra (Skydancing Institut). Od r. 1999 pracuji jako terapeutka, od r. 2000 vedu kurzy pro ženy, od r. 2001 kurzy tantry. Organizovala jsem několik zážitkových cest na Krétu za objevováním naší zapomenuté historie. V r. 2004 jsem spoluorganizovala Festival Bohyně – mezinárodní festival oslavy ženského principu (nejen pro ženy ). Při své práci využívám jak moderní metody práce s tělem, myslí a emocemi: Gestalt, bodyterapie, konstelace, tak metody tradičních učení: tantra, taoismus, šamanismus
Ráda tancuju, hraju na šamanský i africký buben, zajímá mě moudrost tradičních kultur, lidská duše i tělo, historie a mytologie, věci mezi nebem a zemí, mí dva malí synové mě spolehlivě drží na zemi
 
 
Místo konání:
 centrum osobního rozvoje Skalka 22 v krásném Máchově kraji poblíž Máchova jezera, www.skalka22.cz
 
Kurzovné:
1900,- Kč při platbě do 22.7., později 2100,- Kč
 
Chutné makrobiotické jídlo a ubytování:
Pokoj: 480/den
Meditárna (matrace, vlastní spacák): 380/den
Stan, autokar apod. (vlastní): 330/den
 
Přihlášky a informace :

Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...


10. 09. 2020:

„Díky sankcím zavedeným v roce 2014 je dnes Rusko mnohem méně závislé na přílivu zahraničního kapitálu, takže pandemie způsobila jeho ekonomice menší škody," vysvětlila v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Elina Ribakova, zástupkyně hlavní ekonomky z Institutu mezinárodních financí ve Washingtonu.

Celý článek...


10. 09. 2020:

Jaroslav Štefec: "Zajímalo by ale určitě nejen mě, jakou svobodu měl pan senátor (Vystrčil) na mysli. Svou svobodu kašlat na doporučení prezidenta, premiéra a ministra zahraničí a na ekonomické zájmy ČR? Svobodu vyhazovat peníze českých občanů za nesmyslné cesty, které nás navíc naprosto jistě o další peníze ještě připraví? Svobodu Tchaj-Wanu? Svobodu Číny? Nebo svobodu lidí v ČR? Netuším, a opět jsem si naprosto jist, že by to nedokázal vysvětlit ani on sám..."

Celý článek...


10. 09. 2020:

Pavel Černocký: „Proč popularita ANO a Babiše stále neklesá? Prosté... když "obyčejný" člověk poslouchá, co Babiš říká a dělá, a porovnává to s nenávistnými výlevy exotů jako Fiala, Vystrčil, Bartoš a nebo Rakušan, tak si říká: "No, on ten Babiš asi není nic moc, ale ono by mohlo být daleko hůř...", kdyby se dostali k lizu ti "liberální pseudodemokraté" ... "

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!