Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 18. 09. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Karel Čapek:
Pravými otci zákonů jsou darebáci, ne právníci.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3118x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2588x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2559x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2501x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2434x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Inzerce WSA

* ZNÁME CESTU - Když reklama neobtěžuje, ale informuje o vašich aktivitách


WSA reklama - Inzerce WSA - 12. 11. 2009 (1923 přečtení)

Kdo o sobě nedá vědět, jako by nebyl. Toto pravdivé konstatování platí pro všechny podnikatele, ať jsou malí či velcí, ať prodávají auta, nabízejí své bio-produkty, pořádají semináře nebo sestavují horoskopy.


Nutnost reklamy nezpochybňuje žádný podnikatel. Ale když dojde na rozhodnutí, které reklamní nástroje použít právě pro náš produkt či pro naši službu, jsme často bezradní. Jak najít ten správný poměr mezi cenou a účinností?
 
Optimálním řešením je internetová reklama
Odborníci se shodují, že médiem, které v současné době nabízí velice efektivní oslovení potenciálních klientů, je internet. Dostupnost internetu ve většině domácností i v zaměstnání, neustále rostoucí počet uživatelů, kteří právě na internetu aktivně vyhledávají informace, možnost cíleného oslovení definovaných skupin potenciálních zájemců, cenová přístupnost internetového reklamního prostoru – to vše jsou faktory, které tento trend podporují.
 
Oslovujte cíleně 
Každý Čech je v průměru zasažen 400 reklamními sděleními každý den, která náš mozek podvědomě filtruje a pouští do našeho vědomí informace pouze z oblastí, které nás zajímají. Proto je tak důležité dát o sobě a o své nabídce vědět tam, kde jsou na naše sdělení „naladěni“, kde ho očekávají, kde na něj dokonce (i když třeba podvědomě) čekají.
 
Projekt WSA
S velice zajímavou iniciativou přichází v těchto dnech společnost Felicius. Projekt FELICIUS MEDIAWSA (Webová síť ALTERNATIVA) je v první fázi určen pro subjekty z oblasti esoteriky, duchovního rozvoje a sebevzdělávání.
Síla projektu spočívá v propojení řady individuálních webů do spolupracující sítě se zvýšenou efektivitou a dopadem. K dnešnímu datu je v síti WSA sdruženo 14 webů z oblasti ESOTERIKY s celkovou návštěvností cca 510.000 unikátních návštěvníků za měsíc. Jedná se o návštěvníky, kteří jsou „definovatelní“ z hlediska zájmů a jsou proto i otevření sdělením ze strany zadavatelů reklamy.
Díky důvtipnému technickému řešení se reklamní sdělení na jednotlivých webech mění při vstupu nového návštěvníka, který se tak může soustředit pouze na jedno sdělení.
Ve spojení s příznivou cenou za reklamní prostor i s dalšími podpůrnými marketingovými službami se jedná o jednu z nejzajímavějších nabídek, která se v dané oblasti objevila.
V druhé fázi společnost Felicius počítá s rozšířením sítě WSB (Webová síť BIO) na podnikatele s bio-produkty.
 
Více o projektu WSA.
 
Rozměry inzertní rotující plochy (v pixelech) na jednotlivých spolupracujících webech:
180 x 250 nebo 950 x 80 nebo 468 x 60
Bannery jsou umístěny na hlavních stranách spolupracujících portálů.
 
Rozměr PR – maximální počet 3000 znaků s mezerami na vybraných webových stránkách.
PR články budou umístěni na vybraných webových portálech.
 
Volitelná klientská mezistránka: doporučujeme vytvořit pro základní orientaci návštěvníka ve Vaší nabídce a pro delší pobyt u Vašeho výrobku či služby. Z této mezistránky je návštěvník směrován na Vaše webové stránky. Klientská stránka je umístěna na našem prostoru.
O její vytvoření, údržbu a správu se ZDARMA postaráme my na základě Vámi dodaných podkladů. Na klientské mezistránce je pro Vaši prezentaci vyčleněn prostor pro fotografie a text:
-              text - maximální počet 1500 znaků s mezerami
-              2 x obrázek / fotografie
 
Nabízíme Vám grafické zpracování inzerátu či vytvoření PR článku.
Zpracování podkladů
a) ZDARMA – pokud zákazník dodá kompletní podklady podle uvedených parametrů- 
b) PODPORA FELICIUS - pokud si zákazník přeje zpracování reklamy
                grafické zpracování        1.000 Kč
                řešení inzerce                1.000 Kč
                vytvoření PR článku          600 Kč
           
S ohledem na novátorské postupy tohoto projektu nabízíme konzultace ke zpracování kampaně ZDARMA.                                                                      
Ceny neobsahují DPH.
 
Seznam webů v síti WSA ke dni této nabídky:
www.dusecz.com
www.esoterika.cz
www.vesteni.cz
www.astrolab.cz
www.osud.cz
www.pojdsnami.cz
www.cestyksobe.cz
www.cestydusi.cz
www.azkurzy.cz
www.prazskebrany.cz
www.felicius.cz
www.felicius-media.cz
www.vstupenkov.cz
www.jitrnizeme.cz
www.azkurzy.cz
www.dieta-fit-hubnuti.cz
 
 
Celková návštěvnost: cca 510.000 unikátních měsíčních návštěvníků.
Více informací najdete na www.felicius-media.cz
 
 

V Praze dne 4. 11. 2009


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
17. 09. 2019:

Bývalý šéf vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor: "Ta samolibost, že já to vím nejlépe a ostatní jsou minimálně hlupáci, pokud ne ruští agenti, přisluhovači Kremlu a Číny a podobně, je velmi nešťastná, a navíc často sklouzává do polohy osobní, urážlivé. Navenek to samozřejmě ovlivňuje to, jak se k sobě lidé chovají...
Já stále věřím tomu, že je správná teze, že Koněv osvobodil Prahu, protože tlak jeho vojsk donutil generála Toussainta uzavřít smlouvu s generálem Kutlvašrem a s Josefem Smrkovským, nechat zde těžké zbraně a zmizet. Jinak by tu Prahu Němci rozflákali, kdyby nebyli pod tlakem.
.."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Spisovatel, autor historických knih Václav Junek: "z vyššího hlediska české moderní historie jde opravdu jen o ten šum (kauza sochy maršála Ivana Stěpanoviče Koněva), navíc vyvolaný přibližně těmi samými elementy, které (například) pod vedením Franty Sauera ze Žižkova se vší jim vlastní hloupostí skácely Mariánský sloupu na Staroměstském náměstí v listopadu 1918 a jistě také v přibližně stejné době dosáhly likvidace pomníku jednoho z největších českých vojevůdců maršála Radeckého. To ale opravdu jen pro příklad. Stejného druhu ovšem byla pozdější praxe nacistů ve věci pomníků Ernesta Denise, plukovníka Švece, prezidenta Wilsona i mnoha dalších. A to nemluvím už vůbec o komunistech a jejich tak oblíbeném obrazoborectví..."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Andrej Babiš - bývalý premiér?
Zdeněk Zbořil: "Tentokrát v ČT překročili míru nejenom slušnosti, ale i povinností, které jsou jim uloženy ze zákona. Nějaký zdroj informací, o kterém si můžeme myslet, že není nejserióznější, někteří novináři ho označují za "Bakalapress", tak vypustí informaci, že premiér Babiš byl zbaven nařčení, že se dopouštěl trestného činu, a tu zprávu převzala ČT, Český rozhlas i ČTK a v podstatě tak způsobí stav, který může vyvolat šíření poplašné zprávy.
A tak "opisovali" redaktoři veřejnoprávních médií i dalších médií jeden od druhého, až se jeden redaktor možná spletl a mluvil o Andreji Babišovi už jako o bývalém premiérovi, a o tom už by měla jednat mediální Rada, ale nedělám si iluze, že tomu tak je nebo bude...
"

Celý článek...


03. 09. 2019:

Ivan Lehotský: "USA před měsícem vypověděli smlouvu INF s Ruskem o omezení raket středního a krátkého doletu. Prý proto, že Rusko smlouvu porušovalo. Prošly sotva dva týdny a Američané provedli test takové rakety, kterou mají s mírně jinými nastaveními už dávno rozmístěnou ve více východoevropských zemích. Že by šlo o zázračně rychlý technický vývoj? Nebo to bylo jinak a kdosi se právě nechtěně přiznal ke lži a podvodu?..."

Celý článek...


24. 08. 2019:

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová: "...jsou tu skupiny, k nimž se stát chová macešsky, a které nemají ani sílu se nějak viditelněji bránit, protože na to nemají síly nebo čas. Osobně vidím zátěž, která se klade na samosprávu, jako by jí tu samosprávu někdo chtěl zase sebrat, vnímám rodiny s dětmi, jak se těm pracujícím neulehčuje nic, zatímco se strká do dávek těm, kteří nikdy pracovat nebudou, seniory, kterým se říká, ať se zabezpečí hlavně sami, drobné živnostníky, kteří za chvíli budou rušit živnosti, protože ten tlak neustojí, máme málo lékařů, policistů..."
"...Roztrhání Ústavy je z mého pohledu neomluvitelné gesto. Podobně jako česká vlajka ve vagíně a trenýrky na Pražském hradě. Máme demokracii, rozhodujme ve volbách, a aby ty výsledky byly jiné, pokud se nám současné nelíbí, tak pro to sakra něco dělejme. V Americe by něco takového znamenalo doživotní diskvalifikaci z veřejného života. Roztrháním Ústavy roztrhal Minář i svobodu slova a jiná práva v Ústavě obsažená. Je to cíl Milionu chvilek? Jen jedna pravda?..."

Celý článek...


15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!