Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 31. 03. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
George Orwell:
Každá revoluce končí tím, že se nová prasata dostanou ke korytům.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Mayský sněm promlouvá
(01. 04. 2017, 2676x)
Probuďte svou vnitřní sílu
(22. 05. 2017, 2335x)
Otevřete dveře ke štěstí
(12. 04. 2017, 2301x)
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2275x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Inzerce WSA

* ZNÁME CESTU - Když reklama neobtěžuje, ale informuje o vašich aktivitách


WSA reklama - Inzerce WSA - 12. 11. 2009 (1970 přečtení)

Kdo o sobě nedá vědět, jako by nebyl. Toto pravdivé konstatování platí pro všechny podnikatele, ať jsou malí či velcí, ať prodávají auta, nabízejí své bio-produkty, pořádají semináře nebo sestavují horoskopy.


Nutnost reklamy nezpochybňuje žádný podnikatel. Ale když dojde na rozhodnutí, které reklamní nástroje použít právě pro náš produkt či pro naši službu, jsme často bezradní. Jak najít ten správný poměr mezi cenou a účinností?
 
Optimálním řešením je internetová reklama
Odborníci se shodují, že médiem, které v současné době nabízí velice efektivní oslovení potenciálních klientů, je internet. Dostupnost internetu ve většině domácností i v zaměstnání, neustále rostoucí počet uživatelů, kteří právě na internetu aktivně vyhledávají informace, možnost cíleného oslovení definovaných skupin potenciálních zájemců, cenová přístupnost internetového reklamního prostoru – to vše jsou faktory, které tento trend podporují.
 
Oslovujte cíleně 
Každý Čech je v průměru zasažen 400 reklamními sděleními každý den, která náš mozek podvědomě filtruje a pouští do našeho vědomí informace pouze z oblastí, které nás zajímají. Proto je tak důležité dát o sobě a o své nabídce vědět tam, kde jsou na naše sdělení „naladěni“, kde ho očekávají, kde na něj dokonce (i když třeba podvědomě) čekají.
 
Projekt WSA
S velice zajímavou iniciativou přichází v těchto dnech společnost Felicius. Projekt FELICIUS MEDIAWSA (Webová síť ALTERNATIVA) je v první fázi určen pro subjekty z oblasti esoteriky, duchovního rozvoje a sebevzdělávání.
Síla projektu spočívá v propojení řady individuálních webů do spolupracující sítě se zvýšenou efektivitou a dopadem. K dnešnímu datu je v síti WSA sdruženo 14 webů z oblasti ESOTERIKY s celkovou návštěvností cca 510.000 unikátních návštěvníků za měsíc. Jedná se o návštěvníky, kteří jsou „definovatelní“ z hlediska zájmů a jsou proto i otevření sdělením ze strany zadavatelů reklamy.
Díky důvtipnému technickému řešení se reklamní sdělení na jednotlivých webech mění při vstupu nového návštěvníka, který se tak může soustředit pouze na jedno sdělení.
Ve spojení s příznivou cenou za reklamní prostor i s dalšími podpůrnými marketingovými službami se jedná o jednu z nejzajímavějších nabídek, která se v dané oblasti objevila.
V druhé fázi společnost Felicius počítá s rozšířením sítě WSB (Webová síť BIO) na podnikatele s bio-produkty.
 
Více o projektu WSA.
 
Rozměry inzertní rotující plochy (v pixelech) na jednotlivých spolupracujících webech:
180 x 250 nebo 950 x 80 nebo 468 x 60
Bannery jsou umístěny na hlavních stranách spolupracujících portálů.
 
Rozměr PR – maximální počet 3000 znaků s mezerami na vybraných webových stránkách.
PR články budou umístěni na vybraných webových portálech.
 
Volitelná klientská mezistránka: doporučujeme vytvořit pro základní orientaci návštěvníka ve Vaší nabídce a pro delší pobyt u Vašeho výrobku či služby. Z této mezistránky je návštěvník směrován na Vaše webové stránky. Klientská stránka je umístěna na našem prostoru.
O její vytvoření, údržbu a správu se ZDARMA postaráme my na základě Vámi dodaných podkladů. Na klientské mezistránce je pro Vaši prezentaci vyčleněn prostor pro fotografie a text:
-              text - maximální počet 1500 znaků s mezerami
-              2 x obrázek / fotografie
 
Nabízíme Vám grafické zpracování inzerátu či vytvoření PR článku.
Zpracování podkladů
a) ZDARMA – pokud zákazník dodá kompletní podklady podle uvedených parametrů- 
b) PODPORA FELICIUS - pokud si zákazník přeje zpracování reklamy
                grafické zpracování        1.000 Kč
                řešení inzerce                1.000 Kč
                vytvoření PR článku          600 Kč
           
S ohledem na novátorské postupy tohoto projektu nabízíme konzultace ke zpracování kampaně ZDARMA.                                                                      
Ceny neobsahují DPH.
 
Seznam webů v síti WSA ke dni této nabídky:
www.dusecz.com
www.esoterika.cz
www.vesteni.cz
www.astrolab.cz
www.osud.cz
www.pojdsnami.cz
www.cestyksobe.cz
www.cestydusi.cz
www.azkurzy.cz
www.prazskebrany.cz
www.felicius.cz
www.felicius-media.cz
www.vstupenkov.cz
www.jitrnizeme.cz
www.azkurzy.cz
www.dieta-fit-hubnuti.cz
 
 
Celková návštěvnost: cca 510.000 unikátních měsíčních návštěvníků.
Více informací najdete na www.felicius-media.cz
 
 

V Praze dne 4. 11. 2009


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium „patří bolivijskému lidu“… západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být…"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!