Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 28. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Karel Havlíček Borovský
Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet nebo chválit

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2878x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2815x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2804x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2477x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2433x)
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2394x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tajemno

* Zpráva z orgonautické expedice


Převzato (www.paprsky1.de) - Tajemno - 18. 02. 2008 (8349 přečtení)

Tak nám do redakce přišlo mailem upozornění na tento článek. Docela by nás zajímalo, co o tom naši čtenáři vědí a co si o tom myslí.  A taky jestli někdo má představu, jak se ty  orgon-transformátory vyrábějí a jestli fungují? Pokud je expedice  trousila po cestě ve velkém, asi nebudou tak nákladné. Tedy pokud se jich nechytí nějaký kšeftař (jako "tachyonů" ).Lidé se poslední dobou znepokojeně dívají na oblohu a diví se, co se to tam děje. Co to tam létá letadel, která zanechávají chemickou stopu!

Starší generace se ještě rozpomenou na dřívější stopy po letadlech – rozplynuly se během minuty.

Ne tak nyní. Ačkoliv bychom měli mít lepší technologii, pruhy po letadlech zůstávají na nebi, nerozpouštějí se, nýbrž se pomalu rozšiřují, až vytvoří mlhovitý jakoby-mrak. Když se takových pruhů spojí více, myslíme si skutečně, že jde o normální bílá mračna. Co je ovšem občas prozradí, je západ slunce, kdy takováto chemická mračna a pruhy září neobvyklými růžovo-fialovými barvami, a sice ne pouze na straně zapadajícího slunce, ale i naproti na východě.

Tyto chemické pruhy na obloze se nazývají chemtrails (anglicky chemické pruhy), protože nejprve byly pozorovány ve Spojených státech, později v západní Evropě, nyní i u nás. Pod tímto názvem je možno si o nich leccos najít na německém nebo anglickém internetu. 

O důvodech tohoto chemického zamořování se můžeme pouze domnívat, ovšem fakta mluví sama za sebe: odstínění paprsků slunce, zvýšená nemocnost v aktuálně zastříkaných oblastech, spad chemie, suchý vzduch a země, zabránění srážek.

Na podzim r. 2004 jsem strávila několik týdnů na Pyrenejském poloostrově. Denně a nepřetržitě se stříkalo, obloha byla zaštupovaná mnohými pruhy, stále bylo vidět letadla, vypouštějící tuto chemi. Při západu slunce byla obloha krásně malovaná, fialová, růžová i zelená – kdyby člověk nevěděl, že je to umělého původu, mohl by si myslet, „co nám to ta příroda ukazuje za barevnou hru“ ...

Výsledek byl ovšem zničující – v následujícím dešťovém období velice málo pršelo, což mělo katastrofální dopad na zdejší, převážně zemědělské, hospodářství. Někteří zemědělci ani nezaseli, a ti co zaseli, těm nic nevzešlo. Na pastvinách zvířata neměla co žrát, mnoho dobytka muselo být poraženo. Obilí bylo o 60% méně oproti ostatním rokům. Byl vyvolán nouzový stav vody, a tato situace přinesla i politické potíže. Španělsko nenechalo v řekách, tekoucích do Portugalska smluvené množství vody, načež se v médiích mluvilo o „válce o vodu“. Rozběhly se plány, jak se bude voda platit – což by zničilo drobné zemědělce a statkáře. Kdo by si více mohl dovolit platit vodu než veliké firmy a koncerny?

Na internetu jsem našla skupinu lidí, kteří, poučivši se od Američanů, vyrábějí doma tzv. CLOUDBUSTERY, vycházejících z objevů Wilhelma Reicha a Dona Crofta. V menším se pak vyrábějí ještě TOWERBUSTERY a HHG – svaté granáty, jak tomu říkají. Jedná se o krystaly, zalité směsí kovových strusek s epoxidem. Tato sloučenina působí jako orgon-transformátor, jinými slovy, přeměňuje mrtvou energii na živou.

Tito lidé vyrábějí podomácku orgon-transformátory a rozdávají je, kde je třeba: k mobilovým věžím, politickým budovám, nemocnicím, k místům, kde se dějí nebo děly nepěkné věci.

Já to vyrábět nemohu, ale po ročním sledováním oblohy i toho, co se píše na internetu, jsem neodolala a zakoupila nejprve pár menších towerbusterů, později dokonce jeden cloudbuster. towerbustery jsou malé a odlévají se do kelímků od jogurtu, cloudbustery se odlévají do kbelíků a ještě se na ně nasazují měděné tyče výšky asi 2 metrů.

Výsledky byly signifikantní – i děti ve vsi se divily, jak to že zrovna nad naší vsí je modrý kruh, a všude dokola zataženo bílo-šedivou dekou. Déšť i slunce se střídaly v rozumných, krátkých intervalech, takže jsme si užili slunce a zároveň nemuseli zalévat.

Další rok na podzim bylo opět na řadě Portugalsko a my jeli vybavení četnými orgon-transformátory.  

Tento rok – 2005 – nebylo na obloze vidět tolik letadel jako vloni. Ovšem, na rozdíl od loňska, také nebylo vidět modrou oblohu. Stále jakoby bylo zataženo, ale nepršelo. Už mnoho měsíců tu nepršelo. Obloha byla pokrytá jakousi šedou, naporcovanou mlhou, jako dekou. 

Že by přestali tolik stříkat? Proč? Protože dosáhli, čeho chtěli? Protože mají jiné metody? – Nevím.

Do práce jsme se dali po cestě ze Zaragozzy do Madridu. Každé mobilové věži, kterou jsme potkali, jsme věnovali jeden towerbuster (tb). Jelikož bylo v této minimálně obydlené oblasti mnoho věží, měli jsme co dělat. Orgon neruší příjem a vysílání, nýbrž pouze přeměňuje entropické, životu nepřátelské energie na energie život umožňující. Jeli jsme hornatým, neobydleným pohořím, s malou troškou vegetace. Krajina nám připadala úžasná.

Konečně dorážíme po dlouhé cestě do Portugalska. Navštěvujeme zde zajímavá místa, většinou místa síly, na která jsem byla upozorněna při mých šamanských cestách, a nebo která jsme po cestě objevili náhodou. Na každém z těchto míst děláme šamanské rituály pro léčení Země a oplátkou se nám dostává zajímavých zkušeností a posílení. Na každém z těchto míst zůstáváme 2-3 dny. Hned v začátcích pobytu stavíme naše tři cloudbustery do trojúhelníku okolo nás – jsou od sebe vzdáleny tak 30-40 m. Při odjezdu je zase bereme s sebou, víc jich totiž nemáme.

Náhodou začlo na některých místech v Portugalsku trošku pršet, když jsme překročili hranici – první déšť po mnoha měsících.

Téměř na každém místě, kde jsme takto pobyli a postavili zmíněné tři cb, se dělo zhruba toto:

Nebe bylo většinou zatažené šedobílou “naporcovanou dekou“. Často se zvedl vítr zrovna v ten moment, kdy jsme na to místo dorazili. Krátce poté, co jsme postavili cloudbustery, se v dálce na nebi objevila trhlina v chemické polévce, která způsobila, že v ní byla vidět modrá obloha. Tato trhlina byla dokola na nebi, jako by ji někdo vyřízl velikým kružítkem. Všechny mraky, které byly uvnitř tohoto obrovitého kruhu, se pomalu sunuly k nám, a mizely – trvalo tedy několik hodin, než i nad námi byla obloha čistá. Pak jsme několik hodin nebo i celý den měli modro a slunečno, než tato oblast, zbavená chemie, přitáhla deštivé mraky a začalo pršet. 

Když jsme pak kousek od Sines zůstali na jednom místě déle, dělo se zpočátku totéž, jako v minulých případech. Při delším pobytu jsem však nezaznamenala nějaký systém v působení cloudbusterů. Po prvním deštíku bylo asi týden slunečno, a pak zase lilo několik dní jako z konve.

Brzy jsem získala dojem, že právě skrze náš pohyb a tím i neustálou změnu místa působení cloudbusterů jsme vnesli pěkný nepořádek do stávajícího systému chemického počasí. Jako bychom míchali obrovskou vařečkou v kaši. Tím jsme měli na počasí velkého území větší účinek, než kdybychom postavili cb-čka na jedno místo a nechali je tam. To by vysvětlovalo i skutečnost, že po prvním zásahu „orgonautů“ v létě 2005, kdy bylo obdarováno tb-čkama a cb-čkama celé španělské pobřeží, nejprve pár dní slibně pršelo, později však ne. Když je málo cloudbusterů na velkém území, je lepší, když se čas od času přesunou. Když je dostatek cloudbusterů, např. Každých 50 km jeden, mělo by to stačit, i když stojí na místě. Stálý cb má dobrý účinek na místě, kde stojí, neovlivní však počasí jinde.

Jižně od Lissabonu a jižně od Sines jsme při odjezdu nechali vždy jeden cb nedaleko pobřeží.

Na cestě zpátky, když jsme opět projížděli výše zmíněnou krajinou mezi Madridem a Zaragozzou ve Španělsku, jsem byla nanejvýš překvapena: ta stejná krajina, která byla předtím tak krásná, působila nyní podstatně jinak - bez života, šedivě, jak z jiné planety. A to množství „mobilních věží“ ...

Snad jsme našimi dárky zrušili nějaký maskovací hologram? Vzpoměla jsem si totiž při tomto pohledu na příběh, který jsem četla, a jehož autor tvrdil, že se to opravdu událo – že se vydal ve Švédsku na nějakou obyvateli nazývanou „prokletou horu“, která měla sněhovou špičku. Až teprve když došel na dotek blízko ke sněhu, ukázalo se, že je to šálení, že to žádný sníh není, nýbrž hologram, který maskuje technická zařízení a přítomnost mimozemšťanů.

Tím tedy nechci říci, že by tu byli mimozemšťané, spíš, když už, tak podzemšťané, protože zdejší kamenití pevné hory, široko daleko opuštěné, by k podzemním aktivitám byly velice vhodné. Ale, nic přesného se neví, tedy jsou to jen mé subjektivní dojmy.

A ještě mne napadá jedna zajímavost. Na jedné z fotek vidíte cloudbuster, zasazený do písku u pláže. Během těch dvou týdnů, co jsme tam byli, a stáli s autem v dostatečné vzdálenosti, prošlo okolo tohoto cloudbusteru množství lidí. Místní lidé, námořní policie, turisté. Jeden jediný člověk se viditelně pozastavoval nad tím, co to je, několik málo lidí věnovalo cloudbusteru jedno- až dvousekundový pohled, ale velká většina si ho vůbec nevšimla, ani trošššííííčku, ačkoliv stál u cesty na pláž. Ta velká většina jsou ti, co Vám budou tvrdit, že chemtrails neexistují.

 
  orgonautická expedice1
 
  orgonautická expedice3
 
  Tento světelný úkaz vlevo jsme při fotografování neviděli. Zaragozza, Španělsko.
 

 

Několik hodin po postavení cloudbusterů – chemická záclona se rozpouští.

 
 
  orgonautická expedice2
 
 

Jeden z našich cloudbusterů po několikadenní práci na místě.

 
 
  orgonautická expedice4

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

Související články:
Mozek na čipu? (31.12.2009)
Ako to bolo s dobou ľadovou (2.) (28.04.2008)
Ako to bolo s dobou ľadovou (1.) (26.04.2008)
Kopí osudu. (21.10.2007)
Tajemná relikvie - Svatý grál (20.10.2007)
Neuvěřitelný výzkum (15.09.2007)
Vnímání a prožívání času (17.08.2007)
Mohou za povodně Jupiter a Saturn? (06.06.2007)
Měsíc plný tajemství (2.) (11.04.2007)
Měsíc plný tajemství (1.) (09.04.2007)
Vznik a pohyby dat v prostoru (06.04.2007)
Netradiční teorie stavby egyptských pyramid (07.01.2007)
Hledání kořenů alchymie (30.10.2006)
Tabák (22.10.2006)
Muž, ktorý vynašiel 20. storočie - Nikola Tesla (12.08.2006)
Jiný pohled na Blízký východ (01.08.2006)
Je to, jak to je... (28.07.2006)
Co oči nevidí (2.) (17.07.2006)
Co oči nevidí (1.) (15.07.2006)
Archa úmluvy a kabala (kabb alah) (2.) (01.07.2006)
Archa úmluvy a kabala (kabb alah) (1.) (30.06.2006)
Novinky okolo Bosenských pyramid (09.06.2006)
Symbolika číslic (05.06.2006)
Návod k použití abecedy lidštiny (05.06.2006)
Abeceda lidštiny (05.06.2006)
Léčba rakoviny u myší bez ozařování a cytostatik (25.05.2006)
Šťáva z grapefruitu může uškodit (19.05.2006)
Kanabinoidy tlumí imunitní obranu (18.05.2006)
Wilhelm Reich a orgonová energie (17.05.2006)
Kmenové buňky mohou napravit zpřetrhané vazy (16.05.2006)
Kosmická energie versus aura (15.05.2006)
Znovuzrození alchymie VII. (09.05.2006)
Znovuzrození alchymie VI. (06.05.2006)
Znovuzrození alchymie V. (03.05.2006)
Znovuzrození alchymie IV. (01.05.2006)
Znovuzrození alchymie III. (28.04.2006)
Znovuzrození alchymie II. (26.04.2006)
Znovuzrození alchymie I. (24.04.2006)
Voynichův rukopis (21.03.2006)
Levitující ostrovy v Bermudském trojúhelníku? (15.03.2006)
Síla býčí, kopyšník a luštinka (12.03.2006)
Jazyky jak je neznáte, úvaha průměrného občana. (04.03.2006)
Evoluce: Hranice mezi vědou a metafyzikou (19.01.2006)
Kurupira - recenze knihy (30.12.2005)
Lidské šlápoty staré milion roků? (10.12.2005)
Kurupira – zlověstné tajemství (25.11.2005)
Kosmické cykly a katastrofy na Zemi (28.09.2005)
Piktogramy v obilí v roce 2005 (23.09.2005)
Channelling a jiné způsoby komunikace mezi hmotnými a nehmotnými dimenzemi (5.) (31.08.2005)
Channelling a jiné způsoby komunikace mezi hmotnými a nehmotnými dimenzemi (4.) (28.08.2005)
Channelling a jiné způsoby komunikace mezi hmotnými a nehmotnými dimenzemi (3.) (25.08.2005)
Channelling a jiné způsoby komunikace mezi hmotnými a nehmotnými dimenzemi (2.) (23.08.2005)
Channelling a jiné způsoby komunikace mezi hmotnými a nehmotnými dimenzemi (1.) (20.08.2005)
Vonné tyčinky (08.05.2005)
Vonné oleje (02.05.2005)
Zajímavosti o "řeči těla" (15.03.2005)
Zajímavosti o mozku a paměti (11.03.2005)
Zhoršení paměti po kouření marihuany (26.02.2005)
Třetí experiment a konec „předpeklí ráje“ (2.) (21.02.2005)
Třetí experiment a konec „předpeklí ráje“ (1.) (16.02.2005)
Minuta pro Bytost Země (03.02.2005)
Fotoaparát na auru? (27.12.2004)
Křišťálový poklad 2004 (07.12.2004)
Algoritmus na rozpoznávání spamu (30.11.2004)
Statistika k zamyšlení (17.11.2004)
Dušan Zbavitel byl poctěn Státní cenou (28.10.2004)
Dvě události (12.09.2004)
Jsme zodpovědní i za toto... (07.09.2004)
Hétera (01.08.2004)
Ohalo II (30.07.2004)
Změna energetického obalu Země (13.07.2004)
Michel de Nostre-Dame zvaný Nostradamus (20.06.2004)
Jak se liší lidská a šimpanzí dědičná informace? (14.06.2004)
Zemětřesení (11.06.2004)
Co dali světu Arabové (1.) (01.06.2004)
Archaeoraptor (29.05.2004)
Návrat k pohanským kultům (26.05.2004)
Propláchnout se Vodnářem (25.05.2004)
Jdi klidně uprostřed rozruchu a spěchu (24.04.2004)
Neznámá říše Churritů (22.04.2004)
Atlantis, stále pošmourno! (17.04.2004)
Francouzská výprava bude hledat Atlantidu (15.04.2004)
Nerezavějící sloup v Dillí (14.04.2004)
Pokusy o alternativní vědu (2.) (05.04.2004)
Pokusy o alternativní vědu (1.) (03.04.2004)
Archeologie a proroci (04.03.2004)
Hrozí Zemi přelidnění? (28.02.2004)
Štěpný reaktor v hlubinách Země? (30.01.2004)
Blíží se přepólování magnetického pole Země? (23.01.2004)
V tomto státě něco hodně smrdí (11.01.2004)
Žít s otevřenou myslí (26.12.2003)
Egyptská Kniha mrtvých (25.12.2003)
[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 3 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...


26. 10. 2020:

Zdeněk Troška: "...budou dělat haury do chvíle, než jim zemře (na covid pozn.red.) někdo blízký, někdo, koho měli rádi. Mám pocit, že snad nesledují televizi a nevidí záběry ze všech států světa, kde je to stejné, ne-li horší. Musím chránit sebe a své blízké, to je přece moje povinnost a nějaké frajerské pózy nejsou namístě. Stejně mi vadí to věčné fňukání, že nebudou mít na nájem, na jídlo, na toto a tamto, že jsou finančně úplně na dně – ale hned jak se v červenci rozvolnilo, na 105 tisíc Čechů vyrazilo do Chorvatska k moři. A na to peníze najednou měli?..."

Celý článek...


25. 10. 2020:

Exsenátor Jan Veleba: " V nadcházejícím týdnu jde v podstatě o všechno a pokud se nezklidní situace ve společnosti a na postu ministra zdravotnictví se rychle neobjeví kvalitní osobnost, pak opoziční demoblok a mediotelevizní žumpa ČT využijí všech prostředků k likvidaci vládnoucího hnutí, speciálně premiéra Andreje Babiše. Pokud by se jim to podařilo, tak tato společnost končí...
Naše společnost je nemocná, ztratila se slušnost, ztratila se elementární úcta k jakýmkoliv hodnotám, ztratil se stud. Nenajdete normální slušnou diskusi, názor proti názoru, najdete jenom urážky, zesměšňování a útoky...
"

Celý článek...


25. 10. 2020:

Sociolog Petr Hampl: "Epidemii si nemůže řešit každý sám. Výsledek je závislý na spolupráci. Jenže jsme v situaci, kdy se lidem lže téměř neustále a téměř o všem. O migraci, dluzích, Evropské unii, školství, mezi- národních smlouvách a čemkoliv jiném vás napadne...
Být ekonomickou celebritou – to dnes znamená, že dobře vypadáte, máte kontakty v médiích, a dokolečka opakujete, že řešením všeho je snížení daní pro bohaté, snížení státních výdajů a deregulace. To se naučíte za dvě minuty. K tomu nepotřebujete číst složité studie v cizích jazycích...
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!