Netlog - další past na hlupáky?

Autor: JiHo <jiho@jitrnizeme.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 25. 08. 2010

Lidé jsou nepoučitelní, takže po Hi5.com a Badoo.com nastupuje Netlog.com. A úplně stejným způsobem luxuje vaše mailové adresy a vašim jménem rozesílá bez vašeho vědomí spam - pozvánky do další pochybné sociální sítě.Ahoj! Vytvořil(a) jsem si profil na Netlogu se svými obrázky, videi, blogem a akcemi a jak vidíš, tak si tě chci přidat mezi přátele.

Úžasné!!! Někdo se se mnou chce prátelit!!! Celý se tetelím blahem a honem se letím zaregistrovat!!! Jak jinak, v dnešní odcizené době, že ano? Básník by řekl "Za trochu lásky, šel bych světa kraj...".

Již potřetí upozorňuji: Berte prosím na vědomí, že pokud takové žádosti vyhovíte a zaregistrujete se, dotyčný server "vyluxuje" vaše mailové adresáře a rozešle stejné pozvánky na všechny adresy, které v nich najde. Jedná se o velmi agresivní spyware a opravdu důrazně doporučujeme podobné "žádosti" ignorovat.

"Kliknete-li na cokoliv v emailu, na jakýkoliv odkaz, automatický specializovaný robot (prográmek typy spyware, malware a prostě všechno škodlivé, co nechcete, aby vás navštěvovalo) ROZEŠLE VŠEM vašim kontaktům (i obchodním, učitelům, šéfům atd.) v adresáři stejný email - řetězová reakce započala."

Shora uvedená informace byla vícekrát ověřena přímým dotazem u údajných autorů pozvánek, kteří opakovaně potvrdili, že žádnou "žádost o přátelství" neposílali.

Pokud nevěříte, podívejte se třeba sem: Pozor na hackry z netlogu: Vykradou vám databázi...