Nabídka spolupráce

Autor: Od čtenáře <@>, Téma: Informace, Zdroj: www.parkstudii.cz, Vydáno dne: 05. 04. 2011

Hezký den,

píšu Vám za skupinu dobrovolníků občanského sdružení Fénix. Jsme sdružení, které v České republice usiluje o vytvoření Parku studií a reflexe, kterých je po celém světě už kolem dvaceti.


Parky studií a reflexe jsou otevřeným místem pro všechny, kteří se chtějí zastavit, meditovat, přemýšlet a hledat odpovědi na otázky, na které v běžném životě mnohdy nezbývá čas. Zároveň se v Parcích konají nejrůznější semináře, workshop, setkání organizací, dětské tábory a řada dalších zajímavých aktivit. Rádi bychom, aby Park studií vznikl také v České republice a proto hledáme internetové servery, které by s námi na tomto projektu chtěly spolupracovat. Vzhledem k zaměření Vašeho serveru si myslíme, že by mohlo jít o oboustranně zajímavou spolupráci.

Naším cílem je informaci o projektu Parku studí a reflexe rozšířit mezi širokou veřejnosti. Mohli bychom Vám proto nabídnout řadu zajímavých článků, rozhovorů či krátkých příspěvků, které by se hodily do obsahu Vašeho serveru. Stejně tak máme k dospizici zajímavé internetové bannery.

Jsme organizace založená pouze na dobrovolnické bázy, takže by šlo o neplacenou spolupráci. Z finančních výhod však můžeme nabídnout darovací smlouvu na předem domluvenou částku, kterou si poté můžete odečíst z daní. Všechny prostředky, které v tomto projektu figurují jsou věnovany na sbírku, která v současné době probíhá. Jejím cílem je shromáždit dostatek finančních prostředků ke koupi vhodného místa.  

V příloze vám zasíláme prezentaci projektu a další informace. (ke stažení)

Pokud bychom našli jakoukoli formu spolupráce, byli bychom velice rádi.

S přátelským pozdravem,

Lucie Tamášová

 

tel.: 605 246 227

email: Lucie.tamasova@gmail.com

www.parkstudii.cz