Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 13. 06. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Jacob van Blom
Vlk, který kandiduje na pastýře ovcí, začíná častokrát svůj volební projev prostým: Mám vás rád?

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Spojení duší
(23. 08. 2018, 3039x)
Oddělení zrna od plev
(13. 07. 2018, 2443x)
Párové duše
(01. 02. 2019, 2388x)
Věřte ve svou jedinečnost
(27. 07. 2018, 2225x)
Co je pro naše dobro
(24. 08. 2018, 2031x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Šamanismus s J. Hawkenem

* Nekonečný kruh Hvězdné panny


JiHo - Šamanismus s J. Hawkenem - 05. 05. 2005 (6979 přečtení)

Doplňující poznámky k některým aspektům Nekonečného kruhu Hvězdné panny a k šamanskému léčení.Zde si můžete prohlédnout schématické znázornění Nekonečného kruhu Hvězdné panny. (Pokud byste si jej chtěli také vytisknout, použijte Mozillu a nebo Firefox, Internet Explorer tento obrázek bohužel neumí vytisknout v odpovídající kvalitě.)

Poznámky:

SV - energie - většina léčení se děje skrze energii. Ten, kdo hlídá tento aspekt, drží energii v kruhu, aby nezmizela, a byla na dostatečně vysoké úrovni. Ostatní v kruhu poslouchají, co SV říká. SV může věci měnit a může nové věci začínat. Je odpovědný za to, aby ostatní dělali to, co řekne ten, kdo vede léčení, dohlíží, aby fáze zrcadlení přešla do fáze transformace. Je zodpovědný za celkový průběh léčení, za jeho dynamiku, drží energetické tělo a také při ukončování léčení sleduje, jestli se všichni vrátili a zda je možné kruh otevřít. Pokud máme málo lidí a nemáme vedoucího léčení mimo kruh, je to SV, který z pozice energie léčení vede.

SZ - Karma - je odpovědná za to, že ozřejmuje lekce, které se má léčený naučit. Zahrnuje to všechny informace o minulých životech, pokud přijdou. Na začátku léčení přivoláme knihu života a karma sleduje, zda se kniha otevírá či nikoliv. Pokud se neotevírá, ptáme se karmy, co můžeme udělat, aby se Kniha života otevřela. Pokud se ani poté neotevře, neděláme léčení! Karma také zodpovídá za uzavření knihy života na konci léčení.

S - zaměřuje se na to, co se děje v srdci a mysli léčeného a sleduje soulad mezi srdcem a rozumem. Sever zrcadlí, jak léčený chápe danou situaci, o čem je přesvědčený, jak je zmatený, jaké má vzorce myšlení.

J - vnitřní dítě, emoce a pocity, ale i na vzpomínky z dětství. Zrcadlí a transformuje probíhající pocity a emoce.

Z - drží fyzické tělo a říká to, čeho si všimne v těle. Dále zrcadlí bloky ve fyzickém těle, přístupu ke smyslnosti těla, problémy s ženskostí, temná místa v podvědomí.

JV - sebepojetí (sebekoncept) a předci - všímá si toho, co přichází od rodičů a prarodičů, příp. duchovních předků. Je to o tom, jak léčená osoba vnímá sama sebe a jak působí navenek.

V - místo trojího ohně "oheň v pohlaví, oheň v srdci a oheň ducha", sexualita. Co léčenému blokuje jeho životní energii, sexualitu, nadšení, vášeň a inspiraci

(J, S, Z - vyzvedávají to, co se děje teď)

S přijímajícím je uprostřed kruhu osoba, která ho podporuje při léčení. Tato osoba poslouchá všechny a vedoucího kruhu a dělá zásahy do těla. Současně ale pozoruje a vnímá sama, co je třeba udělat a podle potřeby to udělá.

Dále je určena osoba, která přivede léčeného do kuhu (do kruhu se vchází mezi S a SV). Po léčení jej opět z kruhu odvede a zůstává s ním tak dlouho, jak to léčený potřebuje.

V průběhu léčení je velmi důležité vystihnout okamžik, kdy celý kruh (každý ve své pozici) přechází od zrcadlení k transformaci, t.j. k vlastnímu léčení. Každý vytváří transformující a uzdravující obraz dané nemocné skutečnosti a posílá (vyslovit!) jej do kruhu k léčenému. Pokud tento "zdravý obraz" nepřijde samovolně, je třeba jej ze své pozice vytvořit! Tímto způsobem vkládáme svoji léčivou energii, svůj příspěvek léčenému.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
09. 06. 2021:

Sociolog Jan Keller: "...Jistě, člověk může změnit názor v řadě věcí. Jestliže se během doby změní situace, pak jsou takové změny pochopitelné a logické. Ale islamizace byla v době, kdy panu Bartošovi nevadila, pro Evropu právě tak vražedná jako nyní. Naprosto nic se na její hrozbě nezměnilo, spíše se stala ještě aktuálnější. Jestliže šéf Pirátů v tak zásadní věci přesto svůj názor změnil, můžeme očekávat, že pokud se dostane k moci, změní ho bez jakýchkoliv výčitek svědomí znovu. Začít tvrdit o černé, že je bílá, je přece tak jednoduché...
...Pokud se Piráti k moci dostanou, budou muset hledat zdroje státního rozpočtu. Nevím, kde je hledat budou. Jsem si však jist, že prosadit daň z nemovitosti je snadnější, než zrušit daňové ráje, nebo snížit objem dividend, které velcí zahraniční investoři odvádějí z naší země. Nemohu vědět, zda se Piráti budou snažit daň z nemovitostí skutečně prosadit. Ale vím, že pokud chtějí mít po volbách takovou sílu, aby ji prosadit mohli, musejí před volbami tvrdit, že ji prosadit v žádném případě nechtějí...
"

Celý článek...


07. 06. 2021:

Jana Zwyrtek Hamplová: Přála bych si… aneb "2000 slov dnes" od obyčejné ženy
...Přeji si toho hodně. Ale měla jsem pocit, že doba na 2000 slov je zase tady. Tak jsem je zkusila po svém napsat. Protože je slýchám kolem sebe, jen se nevysílají.

Celý článek...


07. 06. 2021:

Petr Anderle: "V listopadu 1989 lidé sice dali najevo, co nechtějí, ale netušili, že si vzniklou svobodu nebudou umět uhlídat a rozvíjet. Zejména když otevřou pole působnosti komunistům s převlečenými kabáty a špatně vzdělaným politikům, vydávajícím se za obhájce zájmů národa z levé či z pravé strany. Výsledek? Nemáme ani autentickou levici, ani autentickou pravici. A jak bychom je obě potřebovali.
A tak se může stát, jak mnozí populisté tvrdí, že „jsme si v roce 1989 svobodu těžce vybojovali“. To by mě zajímalo, jak tito lidé, kteří podporovali nesmyslný vznik krajů, zákonů, při nichž může například senátora zvolit méně než deset procent oprávněných voličů, neuvěřitelný nárůst byrokracie a počtu státních zaměstnanců, desítky podivných privatizací (nejen podivných, ale často i podvodných), o tyto „svobody těžce bojovali“...
"

Celý článek...


24. 05. 2021:

Advokát Miroslav Kříženecký: "Já si myslím, že tento národ si zaslouží prezidenty typu Kocáb. Vždyť je to jedno. Jestli ten člověk bude usilovat o to, abychom se stali já nevím kolikátým státem Spojených států amerických... mně to je jedno. Mně už to je jedno! Mně je za týden 75 let. Ale pláču, protože tady mám vnuky. Mám tady mladé lidi, na kterých mi moc a moc záleží. A je to tragédie tohoto národa, že by vůbec někdo volil tohoto člověka, který z hlediska odchodu vojsk zkazil všechno, co se zkazit dalo. No tak proboha živého... Bylo krásné, jak ho oslavovali. Mně se to tak líbilo! Rusům se to ale líbilo také. Hrozně moc!
A víte, to, co se píše o tomto národu, že se po Bílé hoře dobrovolně připojil k Rakousku, v 39. roce se dobrovolně připojil k Hitlerovi, po 45. se dobrovolně připojil k Sovětskému svazu, no a v 90. roce se dobrovolně připojil ke Spojeným státům... Tak o co jde...
"

Celý článek...


19. 05. 2021:

Sociolog Jan Keller: "Ve skladech (ve Vrběticích pozn.red.) se po dlouhé roky skladovaly části protipěchotních min, které se Česká republika zavázala v Ottawské úmluvě z roku 1999 kompletně zlikvidovat během čtyř let, tedy do roku 2003. Příslušný soud prohlásil, že v areálu byla uložena pouze nepoužitelná těla protipěchotních min bez výbušné nálože a bez spouštěče. Na tento rozsudek se odvolal premiér Babiš při interpelaci ve Sněmovně 6. května. Takže pan premiér, sám úspěšný podnikatel, nám tvrdí, že je úplně normální, když si soukromá firma pronajme od státu rozsáhlé skladovací prostory a po dlouhé roky platí nájem za to, že v nich může opečovávat mimo jiné tuny naprosto nepoužitelného šrotu. Toto harampádí nemůže ani vyvézt, ani jakkoliv jinak uplatnit. Není to divné ani soudu, ani vládě a už vůbec ne opozici. Naštěstí můžeme ve volbách nedůvěryhodnou vládu odmítnout a zvolil si Piráty, kteří nám budou tvrdit totéž co Babiš s Hamáčkem...
Já si myslím, že by bylo řešení, pokud by všichni aktéři Velké vrbětické lži na sebe podali navzájem trestní oznámení a šli si to odsedět. To bych pak, na rozdíl od Pirátů, upřímně věřil, že žijeme v právním státě."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!